Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobrý deň, platí profil pilota na česť aj na odmeny z brán NPC atď?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. messicz1

    messicz1 User

    Jaký je rozdíl mezi valečný paprsek a hvězdná ekonomie? V profilu pilota. Který z nich mi dava procenta na boxíky?
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    messicz1 v dokumentácii si odpoveď nenašiel? Válečný paprsek neviem čo je ale hvězdná ekonomie dáva bonus na úrídium z bonusových boxov.
     
  5. messicz1

    messicz1 User

    To jsou SB. Korist z bonusoveho boxu je treba uridium munice GG atd... ze ?
     
  6. Malý dotaz, Když už mám tlusté lasery, má cenu rvát další urko do SB ? Ať už na cokoliv? ( na co konkrétně? ) Nebo je lepší ho rvát do GG nebo nějaké výbavy? ;)
     
  7. messicz1

    messicz1 User

    nema pokud mas hustotu stitu a energii stritu tak ne
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    messicz1 ak je korisť týka sa to celého boxu, ak je napísané konkrétne, napr. urídium, je to len urídium. Treba sa rozhodnúť čo je pre teba cennejšie.


    NexuSnajper ak chceš kvalitnú pomoc vypíš všetky SB aké kde máš, pretože hrubé lasery nie sú všetko, ak nemáš štíty sú ti tie hrubé nanič, napríklad. Určite sa však oplatia ešte nejaké SB mimo hrubých, osobne dávam aj do rakiet (efekt na hráčov aj NPC) či do BS čo mi zvýši odmenu z brán.
     
  9. messicz1

    messicz1 User

    ok dik kubino
     
  10. »vojta«

    »vojta« User

    Našel jsem chybu raketový výzkum
    na to je potřeba sváření II
     
  11. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
     
  12. na sváření pro pokročile I nemusíš dát v sb takže ti stačí jen 20 na tlustou pokud se nemýlím.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    P*U*F*A*J*Z[SV™E] podmienka pre Sváření pro pokročilé II, ktoré musím mať je práve:
    Takže sa mýliš.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. Zdravim jsem malinko zmateny v prfilu pilota na Hvězdnou ekonomi II mě to píše ,že 3 body musim přidělit kazde schopnosti a to Kvantova optika II a Uhybné manévry II kdežto v dark orbit bibli se píše musíš libovolně přidělit mezi tyto schopnosti !
    Co je tedy prosim pravda ? Pokud to že musim dat tam i tam pak jsem v zadečku bo jsem profil již resetoval a nedostane se mi bodu .
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    †«$ĈĦ€J№»† ja aj v hre vidím, že 3 body musia byť v každej schopnosti, aj manévry a aj optika.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Kubino, máš pravdu, ale †«$ĈĦ€J№»† uvedl, že v popisu viz. Hvězdná ekonomie II je uvedeno, že stačí investovat jen tři SB a to libovolně. Ve hře je to pak napsáno tedy jinak než v bibli a on se ptá, co je správně. Já to ověřit nemohu, neb už v profilu mám přidělené body oběma požadovaným vlastnostem. Tipl bych si ale, že správně to bude ve hře a v bibli by se to mělo poupravit.
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    TRIXT pardon pochopil som to opačne, je ešte ráno :)

    V hre to bude pravdepodobne správne, pretože v Optike mám 3 SB a stále mi to ukazuje ako nesplnené, t.j. treba to aj do manévrov. V biblii to opravím ďakujem za upresnenie a nahlásenie.
     
  19. to nemám žadnou radost to znamená že i Dopp simulátor je s chybou a já mám ted rozhozenej profil a na to co jsem chtel mě nebude chybět jen jeden bod podle několika udělánych simulací ale 6 bodu což je šílená suma .Ach jo že jsem se na to nevybod . Vidím na tom jen jednu dobrou věc a to že se to upraví a nahlásí to někdo i tvůrcům Dopp simulátoru aby už nikdo nenaletěl :-(
     
  20. TRIXT

    TRIXT User

    Máš pravdu, ale v jednom se mýlíš. Pokud by ti dle simulaci chyběl jeden bod, tak teď ti budou chybět čtyři a ne šest. I když ti to nepomůže, je to trochu optimističtější než předtím. ;)