Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. ZOHAN

  ZOHAN User

  ___B___, Spíše zapátrej v paměti, jestli Tvá osoba nedala nějaký podnět v minulosti tomuto hráči důvod k tomu, aby se choval, jak se chová? Zapátrej v paměti, jestli ho nemáš v přátelích, nebo mu Tvou polohu na mapě někdo nesděluje?
  Netuším, jestli jsi v klanu?
  Pokud nepatříš mezi oblíbené hráče, tak věř tomu, že pokud se najde pár zapálených hráčů, tak si moc nezalítáš a divil by ses, kolik hráčů je třeba schopných napsat v chatu šeptem, kdo kde lítá a co dělá.
  Moderátoři by ti mohli vyprávět z minulosti.
  _Určitě bych v tom nějaké spiknutí neviděl a tobě doporučím vypnout si v nastavení chat, dával si pozor s kým lítáš a komu píšeš, nebo jaký plníš úkol. Často měň mapy, nebo ti zbývá mapa LoW, brány, zkusit se s tím hráčem domluvit, krajní řešení je být bez klanu, nebo změnit firmu. Zkus to s ním nějak vyřešit, neboť ti potom moc možností nezbývá? Najdi si kamarády nebo bojuj, či utíkej.
  Myslím si, že žádné spiknutí od BP v tom nebude.
  P.S. lítáš sám, pukáš sám.
   
  Naposledy upraveno: 8/6/20
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 2. ___B___

  ___B___ User

  zrovna u něj to trvá už týden každý den.
   
 3. ___B___

  ___B___ User


  Zajímavé je, že všechny ztížnosti přímo na tohoto hráče, pokud přímo udám jeho nick a firmu, záhadně po několika minutách z fora mizí beze stopy. záhada
   
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tak to se budeš muset zeptat kompetentních osob zde na foru, co ti k tomu řeknou.
  Nic samo a beze stopy nemizí.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 5. Saruwkaz

  Saruwkaz User

  Že se vkládám do diskuze. Začínám od píky znova. Hrál jsem s přestávkami skoro 3 roky na dnes sloučených serverů do GE2. A stačilo mi, co jsem tam poznal, jak se ta komunita chová. Celkově Češi se chovají v online hrách šíleným způsobem. S ruskými klany na Skandinávii nebo Maďary, Italy, Francouzi, Turky, Poláky například v jiných hrách od BP se to nedá srovnávat. A to už mám přes dekádu let zkušeností.

  Ze silných a elitních hráčů (pokud se nebavíme o žebříčku a ranku, ale o síle lodi), jsem poznal zatím jen jednoho slušného člověka, se kterým jsme kamarádi a kvůli němu začínám s nulou. Když jsem byl před několika lety na Skandinávii, čestných hráčů bylo víc. Ale určité věci je ze hry vyhnaly pryč. Hlavně to byla starší generace lidí, kteří měli děti, rodiny, dobrou práci, hráli pro zábavu a nemuseli si hrát na něco, co nejsou.

  Pokud se ti něco děje a víš, že je to zapříčiněné chováním druhých, chápu. Jako komunita na GE2 je opravdu nepřátelská. Nevím, kde hraješ ty. Můžeš začít někde znova. Vzhledem k tomu, jaké nabízí dnes BP možnosti, to není vůbec náročné, i když to stojí peníze a ne každý je ochoten je investovat. A nebo, jak píše Zohan. Najdi si přátele apod. Já osobně bych se vůbec nebál jít na cizí server a oslovit národy, které píšu víše. Google translator, Whats App, Discord apod. ti pomohou jazykovou bariéru překonat.

  Já taky musel zkousnout, že cizí firmě pomáhala bez waru nebo klanu proti mně firma moje vlastní. Nebo jsem palladkoval měsíc a každý aktivní den jsem schytal průměrně 15 sestřelů a klidně 8-7 od jednoho hráče. Když jsem mu slušně napsal...úkol, nezájem. Proletěl hráč, dostali jsme war a to jsme hráli 3. Týpek psal od nich na chatu, absolutní ignor. Tak jako tak je to bojová hra. Síla se měří kvalitou lodě. A hold silnější má dnes právo si v této hře diktovat podmínky. Čestných hráčů je málo, často jsou aktivní při akcích apod., nebo mají slabší účty. Řešení je na tobě. Vyber si, jak se k tomu postavíš.
   
 6. ___B___, výbavu jsem dostal zdarma jen tím, že denně loguji. Zbytek jsem vydražil. Už jsem dost silný, abych dal brány a,b,g. Abych ušetřil munici, mlátím to tam kaminou. Takže 140 Kč premko, a týdně 46 Kč za slevák. v so-ne brány vyklikáš za to, co ti z nich padne. Měsíčně pak cca 350 Kč. Při tom, co prokouřím a propiju, je to zanedbatelná částka. Takhle to můžeš točit pořád dokola, a nikdo tě tam nesestřelí. Akorát mě to přestalo bavit a přestal jsem hrát úplně, hlavně z jiných důvodů. Za nějakých 6 měsíců neaktivity jsem se posunul v TOP o 140 míst kupředu, což svědčí o tom, jak hra umírá. Jestli brzy neudělají klienta, nebudu se mít kam vrátit.
  Na začátku to snadné není, ale vydržet se to dalo.
  Zničení nepřáteli332
  A tohle je můj nejstarší účet z roku 2009 :D

  Zničení nepřáteli1.410
  A to tehdy stála oprava lodě 500U, to byla teprve sranda, vydělal si 100 a bum základna a 500 oprava.
   
  Naposledy upraveno: 9/6/20
 7. Saruwkaz

  Saruwkaz User

  Můžeš se přidat k nám, jestli chceš. Třeba tě to pak začne bavit. My si myslíme, že BP se asi bude Flasha držet, dokud to půjde a pak bude nový klient. Uvidíme. Domněnky stejně nemají smysl.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 8. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Mozno budes prekvapeny :)
   
  bhagira22, Saruwkaz a -baghira2- tohle ocenili.
 9. Saruwkaz

  Saruwkaz User

  Upřímně, moc to neřeším a těším se na to.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 10. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  No byl jsem překvapený ... ani jsem si nevrz :)
   
  bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 11. ___B___

  ___B___ User


  To že 98 procent českých hráčů se chovájí hůř jak dobytek, na to jsem si za těch 20 let už tak nějak zvykl. Ale budu ti oponovat. Na jiných servrech to je také, akorát to není tak vidět. Jiné národy, jiné zvyky.

  Hraju to s přestávkou už skorem 8 let. Takže zlatý časy ještě pamatuju. Lítám kvůli zábavě, né pro to, abych si svoji blbou náladu léčil na druhých. Pokud by se tu měl za něco rozdávat ban, tak právě za blbost.
   
  bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 12. Saruwkaz

  Saruwkaz User

  Koukej, vše má svoje pro a proti. Pokud dnes člověk chce hrát nějakou hru, kterou si koupí na konzoli, nic takového řešit nemusí. Odjede si kariérní mód a má klid. Pokud však chceš hrát online hru, tak takové věci se tam prostě dějí. A buď je překousneš a nebo si vyber něco jiného. Na to se nic víc říct nedá. A aby za něco takového dávali administrátoři ban...to jako nejde.

  Můžeš si najít kamarády, klan...jak psal Zohan, zesílit...a pak si respekt získáš sám. Do té doby to musíš přečkat. Já za první týden po comebacku si taky prožívám své a nestěžuji si na fóru nebo chatu, aby s tím BP něco udělal. Žene mne to dopředu, abych se stal fullkou. Hráči, kteří tvrdí, že nepotřebují vybavení, si pak ale nesmí stěžovat. :)
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 13. CROW

  CROW User

  Studijní body: Mám 4/5 Lov vetřelcu, abych měl 5/5 Lov vetřelcu chce po me 1SB k Raketový výzkum a 1SB k Vesmírná etiketa 1. Jenomže já mám raketový výzkum a vesmirnou etiketu naplné SB není kam to udělat. Co s tím? :(
   
 14. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

  CROW mohl by jsi udělat screenshot?

  EDIT: diskuze přesunuta do správné sekce.
   
  Naposledy upraveno: 26/2/24
  Punisher tohle ocenil(a).
 15. ZOHAN

  ZOHAN User

  CROW Pokud máš v lovu vetřelců uděleno 4/5, tak určitě nemusíš řešit kde máš udělené body v jiných požadovaných místech.
  Spíše si skontroluj, jestli máš požadované suroviny i body pro udělení bodu ze 4 na 5/5.
  Najeď si na lov vetřelců myší a nesmí ti žádná požadovaná položka svítit červeně?
  Cena:
  Studijní body: 1
  Kredity: 500.000
  Seprom: 500
  A jen pro upřesnění pro možnost lovu vetřelců platí toto :
  2 SB musíš investovat do každé z těchto schopností:
  Vesmírná etika I
  Raketový výzkum
  Spíše si myslím, že ti chybí seprom, nebo kredity, popř. studijní bod?
   
  CROW, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
 16. CROW

  CROW User

  Diky moc ja ten SB dal jinam a tak pockam nez naberu LD- Zkusim znova. @Tess Taky diky. PS: toho screenšotu jsem se báál:) jsem 73 rocnik tak ne vzdy vse umim ale prijdu na to. Zatim diky vsem
   
  pepan70, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.