Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nee diky tomu ze musim udelat neplanovane uhybne manevry 1-2 to je 5 bodu a ja počital s tim že me bude chybet jen jeden bod v raketach ale taklhle me jeste bude vybet jeden bod v hvezde ekonomii což je 6 bodu .
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Tak upřímnou soustrast. :)
     
  3. kolko logdiskov budem potrebovat na hustotu stitu?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. »vojta«

    »vojta« User

  6. U raket stačí mít jeden bod a už svítí červeně, je to chybka která je tak nepodstatná že se neřeší, je tomu tak už skoro od zavedení profilu, k té mechanice štítů, tam potřebuješ plný počet bodů jinak se ti bublina neudělá.
     
  7. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Zdravim.
    Chtěl bych se zeptat na schopnost Úhybné manévry (snižuje pravděpodobnost nepřátelských zásahů).
    Ale nikde se už nepíše,jestli to platí jen proti hráčům nebo i proti vetřelcům.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    ^miradeaf^ a ono sa NPC niekedy netrafí? Platí to v hre pre tie zložky, ktorým sa môže stať, že dajú strelu mimo, t.j. proti hráčom.
     
  9. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    No myslel jsem že když si osvojim tuto schopnost Úhybné manévry tak mě NPC budou způsobovat menší škody.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    ^miradeaf^ ako môže niečo, čo znižuje pravdepodobnosť zásahu znížiť škody? To len zvyšuje šancu, že naskočí "mimo" pri jednotlivých salvách a ako som povedal, platí to na hráčov.
     
  11. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Ok.Dík.Je mi to jasné.
    Takže raději si pořídim schopnost Hustotu štítu.To platí i proti NPC,ne?
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    To platí na tvoje štíty a je jedno čo do nich strieľa, t.j. hráč, PET, NPC.
     
  13. lopak36

    lopak36 User

    Ahoj,jsem tu noví a chtěl bych se zeptat na,to jak si udělat "tlusté" lasery??
     
    Naposledy upraveno: 11/7/14
  14. musis mat kvantovu 2 optyku na 5/5
     
  15. Korben

    Korben User

    Musíš dosiahnuť schopnosti Kvantová optika II . Aby si sa k tomu dostal , tak si musíš osvojiť aj niektoré predchádzajúce schopnosti.

    Choď na prvú stránku tohoto vlákna , v prvom príspevku klikni na FAQ odkaz a prečítaj si čo sa tam píše.
     
  16. Keď dám Reštartovať schopnosti PROFIL PILOTA tak mi to vymaže Logdisky?
     
  17. »vojta«

    »vojta« User

    Když dáš restartovat schopnosti, tak se ti akorát odeberou body ze všech schopností a vrátí se ti, tzn. zůstanou ti volné body, které můžeš opět udělit. Kredity ani seprom se nevrací, logdisky ti to nesebere. Jenom upozornim každé další resetování stojí víc uridia.
     
  18. Ne nevymaže to logdisky, prostě jen se zruší rozdělení bodů v PP. Všechny body můžeš znovu rozdělit podle svého uvážení, jen je potřeba počítat, že kredity a seprom se nevrátí, takže podle počtu rozdělovaných bodů to pak může trvat pár dní, ale i více než týden, než se ti to povede zase přidělit (sepromu se vyrobí něco kolem 4500 za den na maximální úrovni skylabu, takže to holt trvá. Navíc po každém resetu, se cena za resetování zdvojnásobí. Takže dobře rozmyslet, než to uděláš.
    Tak už mě někdo předběhl než jsem to dodatloval.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dadadadinka15 - odpoved najdes tu: F.A.Q. 25 nových schopností s profilem pilota

     
    *pursuer* tohle ocenil(a).