Zpetná vazba Diskuze: Protegitské peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 22/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= User

    Do tohoto tématu směřujte prosím veškeré otázky, postřehy a připomínky k akci Protegitské peklo.

    fdfd.jpg
     
  2. Naposledy upraveno: 23/1/20
  3. netusim aky mas kalendar,ale podla toho co mam ja a asi aj vsetci ostatny je ten den v poriadku.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Chyba tam byla a byla opravena, diky ™ΛИĐЯØΪD™ za upozorneni. Akorat nebyl cas reagovat driv.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pozor: Upozornění pro vše hráče. Fragmenty Chaosu zbytečně zabírají nákladní prostor. Ani prodat je nelze.
    Chová se to stejně jako kdysi izochron, pokud ho neopravili. Teď již nejde poslat více rudy do lodě na prodej.
    - Proto tahle informace.
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Tak aspoň vím proč mi to nešlo u sepromu.Díky B...A dotaz-když budu mít postavené všechny CPU můžu je dodělat i po skončení akce? Jinak škoda že cubikon jde jen jeden :-D
     
  7. coolmen

    coolmen User

    To je problém?Žádný v tom nevidím teda.Fragmenty vymeníš za cpu.Taky co jineho s nima žejo...:)
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Drift1 24 hodin od skončení akce budou všechny zbývající fragmenty Chaosu z inventáře odebrány.
     
  9. Drift1

    Drift1 User

  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No logicky by ti asi mělo zůstat ?
     
  11. To jako pozbíram ty fragmenty ..jako 1000 postavím cub a dojde hráč s vlastní firmy a zničí mne tak to je zaujímavá akce :) ____ησ_ѕkiζζ____XXVI cz1 aký ma zmysel táhle akce ak sa môžem opýtať :)
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    no tak je to chrapúň,jeden z mnohých tiež sa mi to stalo
     
  13. pecko

    pecko User

    neviem ako vy ale ja zas mam problem s autohracmi, BP robia akciu pre botov? dve akcie pred 16 map a same botky, maj gat ma toto zmysel?
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Botky neřešej to by pomalu neměli co sem dát ...
     
  15. Drift1

    Drift1 User

    No já si myslím že botky řeší a budou se divit když pak budou dostávat blokace i na ip adresy. Jak se říká pes i když spí neznamená že nehlídá.Dle mě to vychází logicky.Nechají je a soustředí se na přesun hry do nové platformy.A pak bum na a žerte..:-DCo se týká cpu je dobré si najít mapu s klidným místem a tam to aktivovat..já osobně se na cuby vy...!!! právě kvůli těmhle hráčům.naví c vás obviní že ste do nich střílely první tak se jen bránily..jak vysvětlí své mínusové body to už neřeší.
     
  16. Moloch8570

    Moloch8570 User

    Super akce o ničem :)
    Sestřel 1000000000 NPC, splň mise za které dostaneš 0000 nic, jo a samozřejmě dej RB lovcům, co jsou UFE - jak vlastní firma, tak cizí :)
    jak píše kolega výš: "To jako posbírám ty fragmenty ..jako 1000 postavím cub a dojde hráč z vlastní firmy... "
    Nádhera, opravdu moc děkuji za akci a za věcné odměny :)
     
  17. Drift1

    Drift1 User

    CPU obyčejného vetřelce-1X saimon a 7x boss streuner :-D Vzácné npc-očekával jsem boss cucurbium,velkého demanera apod ale vykouknul na mě scorcher :-D
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    A nebo si sedni na šutr a tam je vypouštěj ;)
     
  19. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Hele, nepřeháněj. Tolik NPC není zase potřeba sundat. Mně se líbí ten systém, že si nemusím zadávat a hlídat úkoly a oni se v podstatě při hraní plní sami. Střílím to x1 a výnosné to tedy opravdu je. A vyplatí se za uri i ta permanentka. Akorát fakt měli dořešit to vyvolání těch speciálních NPC. Sejmutý jsem byl u kubikona a pak i u uberkristalona. Mělo se to materializovat na speciální mapě, kde by nemohli ostatní hráči na nikoho útočit a střílet do cizích NPC (to z toho důvodu, aby tam nenaskávali borci, co by jen kradli cizím).
     
  20. no je to smutne co tu ctu a asi jine uz to nebude:(