Diskuze: Razer PvP týden 10.-16.5.2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/14
    ***Jozinko96*** a .citron123. tohle ocenili.
  2. »vojta«

    »vojta« User

    nějak jsem nepochopil odkud že to máme stáhnout? %RAZERCOMMSAPP% není platná url adresa :/
     
  3. Rád bych se na to také podíval, ovšem jak napsal vojta, není dostupné. A předběžně bych se rád zeptal, zda tato aplikace bude ke stažení i pro počítače Mac. Děkuji
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Tak si na to ofiko kliněte znovu. Ne vše se povede na poprvé a hned.
     
    ***Jozinko96*** tohle ocenil(a).
  5. »vojta«

    »vojta« User

    jojo chápu :) jen jsem na to chtěl alespoň upozornit :)
     
    ***Jozinko96*** tohle ocenil(a).
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Ofiko uz je opravene, jen jsem cekal na link,ktery uz tam je doplneny.
     
  7. vosinoha1

    vosinoha1 User

    stačí ten razer stáhnout ? nebo i nainstalovat ? mám ts a nevidim důvod instalovat něco dalšího
     
    [Grey]«CZ»18lv[«ČR™] tohle ocenil(a).
  8. Zafod

    Zafod User

    Obávám se že musíš instalovat
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Osobne mám na razer účty už nejaký ten rok takže získať bonus je otázka pár sekúnd. Aby ste videli, že ten bonus funguje pridám obrázok, Nostromo časom to mám len na druhom účte :)

    [​IMG]

    EDIT:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/14
  10. Zafod

    Zafod User

    Stáhnout, vytvořit účet a zadat Razor ID, následně obdržíte kód. Otázka pár minut.
    (teda pár minut pro zkušeného usera, mě to trvalo 15 minut, páč se mi instalace 2x nepovedla :D)

     
  11. Funky9519

    Funky9519 User

    Ten sexy razer design bude mať aj volaký bonus? :)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Ide len o vizuálne jedinečný design :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kto vie aspon trosku anglicky(pripadne sa da pouzit aj google prekladac),tak by nemal mat problem s tym a myslim si,ze ten bonus za to stoji,kedze to trva len chvilku a nic za to hrac neda ;) Designy sice nie su vyuzitelne bez bonusu,ale do zbierky budu dobre :)
     
  14. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Chcel by som sa spýtať či ten kod príde hneď teraz alebo až počas akcie pretože vytvoril som si účet dal som razer ID no keď dám odoslať na razer stránke tak nič to nerobí
     
  15. Zafod

    Zafod User

    Pozadání razer ID se ti na té samé stránce ukáže kód, následně ho uplatníš v bilanci.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože si len vytvoril Razer účet, nenainštaloval si aplikáciu :)

    Ono nestačí na stránke razor vytvoriť účet, treba následne aplikáciu stiahnuť, nainštalovať, prihlásiť sa na konto a až potom vám to na stránke razer dá kód. To by bolo veľmi ľahké, keby sa stačí len registrovať.
     
  17. Tak jsem aplikaci stáhnul, ovšem uprostřed istalace se mi zobrazí okno (v překladu): Instalace nemůže pokračovat, protože nejste připojen k internetu. Přitom ovšem v prohlížeči normálně navštěvuji internetové stránky.
     
    MajkerTV tohle ocenil(a).
  18. »vojta«

    »vojta« User

    mám stejný problém :(... nemáš náhodou win-xp? pod těma to prý asi bohužel nefunguje
    teda ale já se to snažem rozjet pod linuxem ve wine tak to asi nepude :D :mad:
     
  19. Zafod

    Zafod User

  20. Zafod jenže mě se to stalo tak 10x a pořád nic :D :D
     
    MajkerTV tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.