Diskuze: Razer PvP týden 10.-16.5.2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Inu,podpora XP byla ukončena a tak není divu,že nové programy nejsou pro tento OS určeny. Nezbývá než na nějakém uložišti vyhrabat starší verzi, tu nainstalovat a pak teprve lovit odměny.

    Punisher_ Vím,že všechno není čisté zlo, ale to že jsem paranoidní neznamená,že po mě nejdou :cool: .
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pekelnik1 - to je jasne,pokial tomu nedoverujes,tak si to nenainstalujes,nikto nikoho do nicoho nenuti predsa :) V tomto sa hrac moze svojvolne rozhodnut,ci chce ten kod alebo nie.Len ak budu dalsie taketo akcie,tak aby ta nemrzelo,ze si to nevyuzil ;)
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Prosím tě ty si vedeš nějakou osobní statistiku a eviduješ na jakém systému kdo hraje? Jak to zjišťuješ? To mě opravdu velice zajímá.

    To stáhni do tabletu, telefonu, nebo u kamaráda aj. Pak si jen okopíruješ kód a máš to. Možností je hafo...


    Edit:
    To ano, ale kde je ta polovina hráčů DO? To by DO muselo hrát všech těch 35%. ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/14
  4. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Zafod_ Nedávno jsem viděl statistiku od českého zastoupení MS a XP dle ní má asi 35% uživatelů. To jsou pouze legální OS. Těch nelegálních bude víc,protože pirátských kopií W7 a W8 běhá výrazně méně než kopií XP. Takže -bobo- je docela blízko pravdě.

    Punisher_ No jestli v další akci budou LF4 tak budu opravdu nepotěšen. A ten smajlík na konci....Ty něco víš.....víš a nepovíš :D
     
  5. Tomy567

    Tomy567 User

    Kam se prosim vás zadava ten kod co jsem dostal ?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pekelnik1 - zial neviem,ale dost pochybujem,zeby tam bola LF4,ale netvrdim,ze to nebude,je to len moja domienka :) Skor ma mrzi,ze uz aj predtym bol nejaky kod a ja som to nejak asi prehliadol bo toto nie je prvy kod od nich ako som cital,no nevadi uz.
    Tomy567 - uz to tu bolo x-krat pisane: uridium->poukazky.
     
  7. Asi jsem blbej , nainstaloval jsem , zaregistroval jsem se , ale nikde kod nevidim :(
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •»Śøŋºº«• - lebo musis ist znovu na danu stranku ho dat vygenerovat.Vsak citajte uz aj starsie prispevky,pisalo sa tu niekolko krat o tom aj kompletny postup tu je od kolegu: #67
     
  9. však to jsem dělal , ale asi jsem musel být přihlášen , když jsem usiloval o kod , ten mi dali až když jsem se přihlásil na comms a chvíli tam zůstal
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    pekelnik1 tu ide trošku o hru slovíčok a faktov :) To, že 35% ľudí stále používa win XP je síce pravda (ja som videl štatistiky, kde to bolo trošku viac) avšak to sú ľudia na Zemi, nie hráči DO. Preto nemôžeš tento fakt aplikovať na hráčov DO, možno práve hráči DO sú tie zostávajúce percentá, čo používajú iný OS ako win XP :D Chápeš čo som chcel povedať.

    Ale toto tu riešiť nebudeme, jednoducho bohužiaľ na XP to nepôjde, avšak ako tu bolo už viac krát spomenuté, máte tablety, telefóny, kamarátov, rodinu ... hocikde môžete vykonať registráciu a kód si použiť na svojom účte ;)


    •»Śøŋºº«• tak ale prihlásiť sa do klienta je základ, stačí si to tu prečítať a vedel by si. Na čo je dobré niečo sťahovať? Ono pod pojmom stiahnuť je v lajeckej terminológii myslené stiahnuť, nainštalovať a spustiť. Ide o skúšku programu za čo dostaneš odmenu, predsa sa nedá skúšať program tak, že ho len stiahneš a zahodíš do koša.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  11. kde nájdem comms ID?
     
  12. já se přihlásil , odhlásil a potom jsem si šel pro kód , chápeš?
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    dadadadinka15 prestaň tu spamovať a začni čítať. Comms ID je nejaký nick čo si vymyslíš, napr. Dada252525.


    •»Śøŋºº«• ja chápem všetkému, ale ty chceš kód takže musíš pochopiť ako ho získať hlavne ty :)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dadadadinka15 - pozri si aj toto:#156
    Spoluhrac to aj popisal jednotlivo pre tych,co nechapu,co je co.
    Asi na kazdu novu stranu musime napisat velkymi pismenami navod a vysvetlivky,aj ked mam pocit,ze by sa naslo zopar expertov,co by aj to prehliadli :rolleyes:
     
  15. mě při instalaci píše že to nepodporuje můj windows :( takže asi mi to nepůjde :( a když jsem to zkoušel na noťasu kde mám jiný windows tak to psalo že registrace proběhla na jiné IP adrese. takže zase nic :( poraďte prosím co tedy udělat abych ho mohl taky získat
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Skús sa zaregistrovať znovu, t.j. na PC kde máš iný windows si sprav ako registráciu tak aj inštaláciu a následne aplikuj kód. Asi tam bola pridaná ochrana IP práve kvôli podvodníkom.
     
  17. Torres

    Torres User

    A co mám dělat když mi ta aplikace nejde stáhnout na PC (Mám WinXP) a ani na Mobil (Mám Android) ????
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Torres - na PC ti ani nepojde,ak mas XP.Na android by malo ist,to je na stranke dostupne na stiahnutie.
     
  19. Torres

    Torres User

    a na Mobil? mám Android .. píše to že to není kompatibilní... jak mám získat ten kod?
     
  20. ST€VO

    ST€VO User

    ahojte mam problém pri inštalaci mi naskočí aj inštalacia net framework 4 ale trošku sa to načíta a potom nastane chyba a vypne sa to a ten program razer bez framework 4 nejde čo mám robiť ? :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.