Diskuze: Razer PvP týden 10.-16.5.2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ja som si to stiahol a nič som nedostal mam to nainštalovane a neviem čo teraz.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    13-pavlicek-13 - navod mas v diskusii.Potvrdil si email?Spustil si to a prihlasil si tam?Siel si opat cez link na fore a dal udaje,nech ti vygeneruje kod_?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Belgam

    Belgam Guest

    Post smazan, nauc se cist cele tema.

    Kazdy dalsi post bude smazan, navod tu je nekolikrat, ale jste lini cist.
     
  5. Titánek

    Titánek User

    Čau... stáhnul jsem to a spustil instalaci ale nechce se dokončit píše mi to tohle:Installation cannot continue because you are not connected to the internet..Skoušel jsem si to přeložit přes google prekladac a přeložilo mi to že nejsu připojený k internetu,ale já připojenej jsem :/ Poradíte někdo ?? Nevím co s tím .. :/
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Titánek - nie si sam komu sa to stalo,precitaj si prispevky od svojich spoluhracov:
    Tu je rada na to:
    Treba to skusit viac krat a mozno po niekolkom pokuse to uz pojde.
     
  7. Pokud aplikace někomu nejde naistalovat, já se ve své odhlásím a přihlásím se za někoho jiného a tím mu umožním dostat ten Voucher, budu tím něco porušivat a dopustím se tak něčeho a budu mít postih??
     
  8. Takže problém: vše mám sem naloglý do aplikace...
    Tím, čím sem se nalogl do aplikace to zadám i do stránky která už tu byla vložená
    Dám submit a nic ?
    Vyzkoušeno v Mozzila Explorer a Chrome.
     
  9. Titánek

    Titánek User

    Skoušel jsem to 30krát tu instalaci a stále nic :( Nevíte čím to je proč to nejde ? :(
     
  10. Tak už mi mail přišel, nainstaloval jsem, přihlasil jsem se, udělal profil v aplikaci.. přihlašuju se na web, napíšu udaje, dám submit a nic se neděje... takto to je už tak 10 15 minut určitě a stále se nic nestalo.. mám nadále čekat?
     
  11. Timanris

    Timanris User

    Mě pomohlo se od internetu odpojit a opět připojit ;)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    ησσв ja som s pýtal 3 veci, aj sa zapol ten program a prihlásil sa do konta? Až potom je možné získať kód.

    Titánek ak máš windows XP pravdepodobne ti to ani nepôjde, ide totižto o nepodporovaný a zastaralý OS.

    ═══•ИioЯai•═══ je možné, že to je preťažené. Ak ti nevyhodí chybu hesla a mena tak v tom prípade ti ostáva už len skúšať. Neboj, nikam ti to neutečie aj večer to pôjde.
     
  13. Crystal

    Crystal User

    ☻††»P€ŤA«††☻ nefunguje to ani mne..iba ten konecny kod

    btw mam win 8. a akurat mi stej instalacie zmrzol cely pc :)

    je vtom celom riadny bordel, asi to nakoniec pojde, ale ked chcu aby sa im ludia registrovali tak to mali poriadne pripravit
     
  14. Titánek

    Titánek User

    Mám win vista ultimate :)
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Práve som to bol skúsiť a ide to, takže mi nehovorte, že ste všetko splnili ;)
    Načítanie trvalo 6 sekúnd.

    Btw. kód je už použitý, nemusíte skúšať :D
     
  16. twl patlanica po hodině nervů kdy sem málem rozbil hrnek s čajem zjistím že to je přetažené :DDDD super :D
    Uprava: Konečně ide :DD
     
  17. Čus, prosím kam mam vložit ten kod vygenerovanej :). Díky za odpověď
     
  18. Crystal

    Crystal User

    Kubino to ze tebe nacitalo kod neznamena ze to funguje vsade, ako tu vzdy vravite ze? :)

    akoze postupoval som vsade zpravne ved to je primitivne a otazka 1 minuty ale kod proste nedalo ani po 20 minutach

    v chrome nereaguje, mozila stoho cela padla, safari zas nereaguje, proste nechce dat kod

    ale ako moc ma to netrapi, ajtak tento tizden ani hrat nemam cas :) ja len tak btw. :)

    edit: po 50x to konecne dalo kod :) no maju v tom asi problemy
    fakt sila, takze ze vraj kod nie je uz platny
     
    Naposledy upraveno: 8/5/14
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.