Diskuze: Razer PvP týden 10.-16.5.2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. jan42

    jan42 User

    ale kde mam zjistit ID ? ja ho nemmuzu najit
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jan42 - ked si to dal stahovat,tak podtym nizsie mas:
    Create your Razer ID now a nizsie create now,tak na to kliknes a registrujes sa.
     
  4. Neznamená náhodou ten znak elitní časově omezené zboží ? jako bývá např po mhh u RSB atd. ?[​IMG]
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Já nemluvím o získání ale o tom.. jestli mi po uplynutí razer akce nezmizí.. ?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pytal si sa,ci je to casovo obmedzene,tak na ziskanie je,ale tak ako ine designy z predoslej akcie v boji o vplyv maju tuto znacku a pouzivat sa daju aj po akcii,tak by sa mal aj tento design dat pouzivat.
     
  8. Diavolo

    Diavolo User

    Ahoj. Dnes jsem se dočetl že lidem co použili ten kod bez toho aby se registrovali a stáhli ten program budou zablokované účty. Tak by mě jen zajímalo jakým způsobem se to bude prověřovat. Zajímá mě to protože já jsem se tam zaregistroval ten program jsem si stáhnul ale registroval jsem to na jiný mail než na kterém mam účet na DO. (Nikde nebylo řečeno že reg. musí být na stejný mail jako mám DO účet) Tak doufám že to budete prověřovat jiným způsobem než pouze mailem.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Diavolo ja som tiež nič nesťahoval lebo účet na Razer mám z predošlých akcií a iných hier. Žiadna blokácia nehrozí ak si neporušil nejaké pravidlá, sám link si pýta len ID a heslo, ak ho máš nemusíš sa novo registrovať a už vonkoncom nie na herný mail.

    Tie brepty na chate neber vážne preboha.
     
  10. Diavolo

    Diavolo User

    Kubino mám to z chatu to máš pravdu ale napsal to tam přimo Belgam tak jsem si chtěl pouze ověřit zda nebude problém když to mám na jiném mailu. Teď už jsem klidný když říkáž že je to v pohodě. :)
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Psal jsem to jinak a ne tak jak pises ty.

    Jelikoz se rozsirilo jednani jedincu ,kteri umele vytvari ucty na Razeru a pote nabizi kody, bylo BP rozhodnuto ze dany hrac obdrzi ban.
     
  12. Diavolo

    Diavolo User

    Jasně já se jen bál že když to není stejný mail tak že může nastat problém v tom že by si někdo mohl myslet že mi ten kod snad dal někdo jiný. Tak jsem to tu raději napsal hned že to mám na jiném mailu. A jinak budou ten týden nějaké akce na PVP nebo je to pouze propagační akce na Razer ?
     
  13. B00ST3R

    B00ST3R User

    kde nájdem ten kód? keď som sa tam zaregistroval? :)
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    B00ST3R na strane 4 máš návod.


    Diavolo vidíš ako sa zmení význam keď to prekrútiš? To je potom jasné, ak je to ako píše Belgam, že banovať sa bude. Avšak ak si ty sám spravíš jeden účet a obdržíš 1 kód nie je v tom žiadny problém a o email sa nejedná.
     
  15. Diavolo

    Diavolo User

    Kubino já se to nesnažil nijak překroutit. Já jsem si z toho odvodil to že hráči kteří použijí kod bez toho aby se registrovali tak budou zabanováni a lekl jsem se toho že se tam snad budou porovnávat maily toď vše. Když jsem to špatně pochopil je to moje chyba.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/14
  16. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Kde to mám stiahnuť ja si to dávam stiahnuť a vracia ma to aby som sa zaregistroval a čo mám dať do toho Comm ID ? ja som tam dal ID na dark orbit :)
    No to je akože riadna blbosť zaregistrujem sa a ked sa idem prihlasit napise ze nenaslo ucet neviem naco taketo blbe stránky to davaju tie kody.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/14
  17. Zafod

    Zafod User

    Přečti si toto téma pěkně od začátku a vše najdeš.


    Tady máš aby jsi neřekl:
    Pane jo, takhle zaspamovat vlákno nesmysly a přitom je to tak jednoduché. Zvládl jsem to i já a to je co říct...
     
  18. Bude Design ku kúpe?
     
  19. už jsem se zaregistroval a přihlásil i do aplikace jen jsem si rychle zapl a po chvíli vypl.
    a když se chci prihlásit na tuto stránku: http://www.razerzone.com/darkorbit?utm_source=DarkOrbit tak mi to píše
    Sorry, but the account you entered is incorrect
    a to jsem vše napsal dobře..
     
  20. presne to isté píše aj mne
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.