Diskuze: Herní bible - návrhy na doplnění, chyby

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 27/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. V odkaze Happy Hours/Helix Hour/X násobný banking uvádíte, následující:
    Dnes se hráč na chatu ptal, proč mu nepřišel bonus na U za MHH. Moderátor odpověděl, že MHH nemá vliv na SMS. Tak jsem se podíval do platebního systému BP a tam bylo napsané u nabídky na SMS (ale i na všechny ostatní režimy plateb) toto:

    Takže nejspíše je potřeba opravit, jak příspěvek na fóru, tak poslat i BP report, ať opraví chybu v platebním systému u nákupu Uridia (informace).
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher a nemyslíš si, že by bylo vhodné staré téma přece jen upravit? Je sice pěkné, že jste hodili změnu do Oficiálních oznámeních, ale info zůstalo pořád staré a když se někdy podívá do Bible (i přes vyhledávání vyskočí tento odkaz mezi prvními), kde je staré info, tak daného člověka (nebo alespoň mě) nenapadne ještě navíc prohledávat Oficiální oznámení, jestli se náhodou něco nezměnilo. Naopak bych očekával, že v Bibli budou aktuální údaje.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sandy_Rivers - ano planoval som to upravit vo FAQ, aj som mal otvorenu danu temu, avsak pri tolkych povinnostiach som zrejme omylom vypol okno a ako sa vravi zide z oci zide z mysle. Avsak teraz som aktualizoval tu temu a vlozil tam aj link na zmenu pre istotu. Samozrejme dakujeme za vsimavost hracov a v tomto pripade tebe, ze si na to upozornil ;)
     
  5. Zdravím, příspěvek #9
    doplnit písmenko r.

    Příspěvek #4 a #7
    Cena opravy začíná na 10U a stoupá podle levelu PETa až do max. výše 350U na 15.levelu, viz. tabulka výše.
    -změnit 15. na 20.

    Dále #4,ve druhé větě doplnit diakritická znaménka:
    Mohu zabít vlastní P.E.T.?
    Ano, jen klikni a střílej... pokud ti to připadá chytré. Ale pozor obdrzis minus cest jako kdyz jsi sestrelil spratelenou lod, to same plati i kdyz budes strilet Pet hracum vlastni firmy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Nejsou přepsány změny z Vyrovnávacího patche. Bylo by potřeba přepsat všechny změny (jak z května, tak z června).
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    FAQ formací letounů dostalo novou fasádu a je doplněné o všechny informace. Řada přijde v blízké době na více FAQ jejichž obsah prošel nebo projde změnami. (Ano, je tam i FAQ lodí kterých se update týkal)
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rád by som pripomenul, že v hernej Biblii A-Z abecedný register, chýba zaradenie lode Centurion pod písmeno C.
    Mohli by ste to tam doplniť? Ďakujem.
     
    Mates3131 a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Arya

    Arya User

    -baghira2-, Myslím, že to už by ztratilo na přehlednosti. Těch designů je tolik, že kdyby se tam měly všechny vypsat, tak je ten seznam 4x takový. Proto nejsou vypsané zvlášť, ale jsou uvedeny pod názvem „designy“ . Takto najdeš jak designy lodí tak i letounů a P.E.T. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. jetecha

    jetecha User

    Ahoj, u laseru prometheus je uveden dostřel 600, ale u ostatních laserů není nic. Zajímal by mě jejich dostřel. Ď j
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jetecha - dostrel maju rovnaky az na rozptylove lasery SL-01, SL-02, SL-03 tie maju znizeny dostrel o 25%, co je vo FAQ aj napisane. Kedze lasery promethea maju tiez rozptylovy bonus, tak bol tam uvedeny dodatok dostrelu, aby si hraci nemysleli, ze ma rovnaky ako tie dalsie rozptylove lasery.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 20/1/19
    Mates3131 a bhagira22 tohle ocenili.
  13. Arya

    Arya User

    -baghira2-, ano psal jsi o lodi, omlouvám se. Já jsem v ten čas sepisovala designy, tak jsem si to mylně spojila. To dopíšeme :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  14. Mitsch

    Mitsch User

    Klíč ke kořisti Promethea.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Zafod

    Zafod User

  16. majkl15

    majkl15 User

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, v čem je problém, že si nemůžu dát seprom do laserů? Tento problém trvá už několik měsíců. Tak by mě zajímalo jestli je to jenom u mě a nebo se to nějak řeší a pokud ano, rád bych byl za spravení této chyby. díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    bhagira22, majkl15 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Zafod

    Zafod User

    Uf, ještě, že nedošlo k nějakému resetu, jelikož mám v laserech skoro 4,5mega sepromu. Co já bych s ním pak dělal... :D
     
    ·вяησ·, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,v rejstříku máte místo Scrap toto:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Juráás2 tohle ocenil(a).