Diskuze: Scoremageddon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tjn.. Keby sa umiestniš prvý a nič z toho tak infarkt z otočky :DD
     
  2. Zafod

    Zafod User

    EnZet právě proto že jsi obdržel ban. Považuj to za součást trestu, ban určitě nebyl bezdůvodný.
     
  3. Sperian

    Sperian User

    Chcem sa len spytat ci uz bola vyplatena odmena za scoremagedon od17.2 bo v nedelu tj zajtra je dalsi a ja som nic za 17te miesto nedostal moje ID69680672
     
  4. Korben

    Korben User

    Ak by bola odmena vyplatená , tak ju máš na účte. Výplata odmien môže trvať aj 14 dní.
     
  5. M.Pinďo

    M.Pinďo User

    Pravidelne sa zúčastňujem tejto akcie a vždy končím na odmeňovaných miestach. A vyplácanie odmien im ešte ani raz netrvalo tak dlho. Naposledy 17.2. som skončil na 7. mieste,takže čakám na tých 15000 uri,nič moc,ale potešia. Tak to som fakt zvedavý,či ju vyplatia,keď dnes už začína ďalší. Aby potom nemali v tom chaos :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    M.Pinďo - precitaj si post od kolegu vyssie.Odmena moze byt pripisana do 14 dni,takze zatial nepresiel ani len tyzden,pripadne odmena bola pripisana,ale hrac mohol robit branu alebo ulohy a nevsimol si to.Ja sa toho zucastnujem tiez velakrat a zatial som obdrzal odmenu stale :)
     
  7. motyliLET

    motyliLET User

    punisher nie nemohol si to nevsimnut, este za 17.2 neboli vyplatene odmeny a dnes bol dalsi scoremagedon a zajtra je dalsi, jednoducho to potom bude zmatok ked cakas na tri odmeny a nevies ci ti prislo a za kedy ... vacsinou to pripisu do dvoch troch dni
     
  8. *DOCTOR*

    *DOCTOR* User

    Citace předchozího příspěvku smazána

    Stejný problem - každy den hlidam stav URI - nezbývá než věřit že to dojde DOC
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/2/14
  9. Sid

    Sid Guest

  10. *DOCTOR*

    *DOCTOR* User

    Side sorry - jsem Zelenáč - moc často tu nepíšu - ještě jednou se omlouvám - apropo dnes dnes mi byly odměny za 17.2 a 23.2 připsány
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *DOCTOR* - ako sme uz vyssie pisali,ze obcas treba pockat,kym sa odmeny pripisu,lebo raz je to otazka par dni a inokedy aj tyzdna.Ale doteraz aspon co ja viem boli vzdy pripisane odmeny.
     
  12. Dobrý den zajímalo by mě proč jsem ještě nedostal odměnu ze dvou předchozích scoremagedonů a dnes byl zase další? diky
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ☠BOXER☠ - precitaj si prispevok od kolegy:
    Presli uz teda 2 tyzdne,co ti nepripisalo odmenu?
     
  14. Korben

    Korben User

    ☠BOXER☠ ktorý scoremagedon ti nebol vyplatený ?
     
  15. dnešní do toho nepočítám, ale minulý i když i na ten je možná brzo byl včera a před minulý hlavně to jsem ho vyhrál na cz1. tak se jen ptám že jich teď bylo hodně po sobě nezvykle díky
     
  16. Korben

    Korben User

    25.02.2014 si mal vyplatenú poslednú odmenu.
     
  17. dotaz kdy budou pripsane odmeny za koremagedon ktery probehl 2.3 a 3.3 2014 ??
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. nj tak diky za odpoved
     
  20. Knight

    Knight User

    chcel by som sa spítať koľko zvyčajne trvá vyplatenie odmeny za scoremagedon
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.