Diskuze: Seznam NPC

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. To mě povídej včera jsem naháněl citadelu asi na mapě 2 hodiny pak jsme dělaly LOW bránu asi 6x a pak jsem si řekl zkusím štěstí na citadel

    4-3 nic
    4-2 nic
    4-4 nic
    až na 4-1 schovaná v rohu hned vedle spectrum :D tak jsem jí sundal :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/4/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    CharlieSheppard necituj příspěvky na které ihned odpovídáš. Citace máš smazané.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. neneman321

    neneman321 User

    Charlie nejhorší je to v den kdy je za hlavní denní misi sestřelit na pvp 5 hráčů a jelikož na PVE nikdo nechce přijít o pve mód tak jsou saturny v ten den vzácnost potkat na pvp a na uberce sice jsou ale ta mapa je tak veliká že než něco najdeš tak bys tam musel být několik hodin:D Nicméně chválím BP za saturny na pve, uděláš si v klidu většinu misí a nemusíš bojovat s hráči a máš jako bonus seprom do laseru
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    neneman321 - Saturn diminisher si doplna HP po tom, co hodi emp+mask. Pokial ide do hraca, tak si nedoplna HP. Cize mu staci dat dole stit, kym neutoci, lebo doplna si len HP a potom, ked zacne utocit ho sundas bez vacsich problemov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tak většinou využívám Centurion loď a mechanismus na hledání NPC ale je pravda že na 4-5 by se mě to nechtělo hledat :DDD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. neneman321

    neneman321 User

    Tak v tom případě se omlouvám za špatné info a až budu na mapě tak ho zkusím udělat někdy i se slabším účtem, já měl za to že Dimík si doplnuje HP pořád po celou dobu co ho kropím :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. pichlace

    pichlace User

    kde mam najst ten PVE server ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    pichlace klikneš si na výběr serverů → Evropa (západ) → Globální. To je PvE server.
     
    ._-BENDER-_. a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    pichlace, použít třeba funkci : hledat?