Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ono už nejde posílat suroviny z lodi do skylabu? Omylem jsem si poslal seprom a chtěl jsem ho poslat nazpět abych nemusel den čekat na další SB, a zjistil jsem že už to nejde. :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Aha. :D Jo, to bylo kvuli tomu bugu, to jsme kdesi slyšel. :)
    No počkal jsme si na SB do rána, tak neva. :)
     
  4. pecko

    pecko User

    tie precízne rakety, sú na 100% funkčné?, keďže ich používam dosť často, už pár krát som nemohol spomaliť nepriateľa spomalovacou raketou R-IC3.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    pecko - nedal nahodou predtym insta stit?Mne sa zda,ze ked som ju strelil na hraca,co dal sekundu predtym instu,tak letel dalej :/ Taktiez aj tie DCR rakety,co spomalia hraca sa netrafili a mal som zapnute precitzne.
     
  6. pecko

    pecko User

    tak to neviem, ale asi nie lebo ja som utekal, nemal dôvod dávať štít
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Při zavedení byla hlášená 100% úspěšnost, a stejně nebyla. Pak to po roce změnili a už se i oficiálně trefit každá nemusí.
    Odhadem se trefí asi 80%. A myslím že na to neplatí ani tech. Ale za to ruku do ohně nedám :)
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    neni to 100% kedže sa mi už pár krát stalo, že som mal zapnuté precízne a mi to dalo miss
     
  9. svi1

    svi1 User

    Již mnohokrát se tady tohle řešilo. Munice R-IC3 není běžná raketa, na kterou se vztahuje přesnot raket.
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  10. pecko

    pecko User

    ak to nieje 100% tak prosím Vás opravte to v popise, veľa ľudí sa seklo s kupovaním u bp a teraz nehovorím kúpu za kredit či uridium. Mali by ste to opraviť, pretože potom len zavádzate ľudí a výhovorky tipu "však je to všeobecne známe" neobstoja.
     
  11. Korben

    Korben User

    Precízne rakety sú len na bežné rakety. Raketa DCR 250, nieje bežná raketa.

    Tak že pecko, treba dobre čítať.;)

    b) Přesné zaměřování

    [​IMG]

    Tato technologie zvyšuje na 15 minut pravděpodobnost zásahu pro běžné rakety na 100%. Kondenzační stopa je rudá spolu s hlavicema raket.
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User


    Už bylo dávno ve FAQ řečené, že to není 100%.
    A jak píše Korben, ani Tech nepíše že funguje na všechno. Stejně jako nefunguje na HST, nefunguje na ICE a další special rakety.
     
  13. pecko

    pecko User

    dobre, ale čo sú to bežné rakety? lebo túto raketu bežne používam.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. Borat

    Borat User

    pecko bežné rakety sú tie, ktoré sa dajú v pohode zaobstarať. Takú ICE raketku nemôžeš kúpiť len tak v obchode kedy sa ti zachce, ale je len výnimočne a jej prebijanie má dlhý cooldown.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. pecko

    pecko User

    OK má to dačo do seba, len asi som už frustrovaný z tejto hry, pretože všade sa nájde nejaká chybička a potom puknem :) chyba k chybe a človek len čumí, alebo si myslí že loďka nemá žiadne diery a sa potopí, asi si musím dať pauzu
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    Neviem,ci si to moderator alebo admin vsimol,ale tato tema nema absolutne nic spolocne s raketami alebo techmi,ale so skylabom,cize sa pekne zahltava stale viac a viac toto vlakno uplne inou temou :rolleyes: Ale ak to vedeniu fora nevadi,tak to tu moze pokracovat :)
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* No osobne som si toho nevsimol lebo som mal viac prace a bol som tu pomenej. Ano, rakety by sa mali riesit inde, no co uz, diskusia uz asi skoncila, tak teraz kaslat na to uz. ;)

    Dalsie dotazy poprosim smerovat do Diskuze: FAQ - Technologické středisko (Tech Center)

    Ajtak je to tu cele neprehladne teraz uprimne, tak do vianoc by sme chceli vyhodit uz kompletne nove FAQ a priradime k tomu aj viac diskusii a ine naopak zavrieme lebo su zbytocne.
     
  18. Maugli83

    Maugli83 User

    Zdravím...
    mám menší problem... nejdi mi přesunout suroviny z lodě do skylabu . Děkuji za odpověd
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    To už je tomu velice dlouhou dobu, co se to nedá poslat.
    Funguje to jenom opačně, ze skylabu do lodě. Jinak, nikoli.

    Bylo tomu velice dávno, pokud to ještě šlo.
    Teď nevím či je tomu rok nebo poslední dva, co to nejde.
    Prostě to BP stopol, a teď to jinak není možné provést.

    - Bohužel, hráči to vo velkém zneužívali. Proto lze to funguje,
    jenom jedným směrem. Ze skylabu do lodě. To je vše, pokud vím.

    P.S.: Ve skylabu lze provést upgrade pro moduly, kolektory a rafinérie.
    Pak by se to mělo vyrábět mnohem efektivěji a o něco rychleji.
    Kolektory nalevo je lepší mít o lvl. víc, než rafinerie na pravé straně skylabu.
    Pozri sem: skylab #7 Nejvyšší lvl. všech upgradů je 20.
     
    Naposledy upraveno: 28/5/17
    pomstačernéhopantera a *SATKO* tohle ocenili.
  20. trailando

    trailando User

    Ahojte chcel by som sa spýtať či je normálne že mi všetky rafinérie (prometid, duranium, promerium a seprom) bežia stále na 0% a len sem tam prebliknú na 100 a niečo vyrobia... :( :( Všetko mám na dvadsať surovín tam je podľa mňa dosť... A keď kliknem na nejakú rafinériu tak cez tie ozubené kolieska tam je červený trojuholník s výkričníkom. Ak sú potreba screeny napíšte