Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Bere to postupně, ne hodinově. :) Však si jde hezky všimnout, že to při každém otevření Skylabu po pár sekundách naskočí o pár šutrů... A když dojdou šutry, tak to prostě na těch pár sekund vypne.
     
  2. AN0R3X

    AN0R3X User

    Už mi ten skylab funguje :) Díky
     
  3. Arya

    Arya User

    AN0R3X: Jsem ráda, že je to v pořádku :) A určitě nezapomeň doplnit sklady u všech rud, budou se ti hodit.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. QantumCz

    QantumCz User

  5. Arya

    Arya User

    QantumCz, Vypni rafinerii prometidu, durania a promeria. Rafinerie nech vypnuté do doby, než budeš mít plné sklady prometia, enduria a terbia. U kolektorů můžeš dokoupit roboty, aby výroba rud byla rychlejší.

    Když necháš rafinerie vypnuté, tak prometium, endurium a terbium ti budou přibývat (to uvidíš když průběžně budeš aktualizovat skylab) a zítra už jich budeš mít více. Až se sklady naplní, tak pak můžeš znovu zapnout rafinerie.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. QantumCz

    QantumCz User

    Arya, poté co se mi to naplní, tak to bude šlapat tak jak má?
     
  7. Arya

    Arya User

    QantumCz, Ano, pak by měl skylab šlapat jako hodinky ;) Tam je problém, že základní rudy se sice vyrábí, ale hned se spotřebují dál, takže se sklady neplní. Proto je potřeba vypnout rafinerie a počkat než se sklady naplní.

    Pokud by to stále nešlo nebo nastal jiný problém, tak určitě dej vědět a podíváme se na to znovu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. timoti123

    timoti123 User

    Zdravím,
    Dá se nějak zrychlit výroba sepromu ve full skylabu?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. timoti123

    timoti123 User

    Díky
     
  11. Zdravím mám teď problém se skylabem nejde mi zprovoznit promerium... Ostatní mi de ale jediné co je na nule je promerium nevíte co stím je ???
     
  12. pecko

    pecko User

    vieš že si to môžeš vypnúť a zapnúť?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. Arya

    Arya User

    ★«мɜяcuяy»★™, rozklikni rafinerii promeria a podívej se zda ji máš zapnutou (kolečko musí svítit zeleně, jako na obrázku). Pokud svítí červeně, tak je vypnutá a je potřeba ji kliknutím na tlačítko zapnout. Pokud se promerium nebude i nadále vyrábět, tak pošli screen skylabu, ať se na to můžeme podívat. ;)


    [​IMG]
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. Problém byl v tom že nemněl energii a tak nemohl vyrábět promerko :/ tak jsem ho upgrade a už fachčí :) děkuji za pomoc - ps nebyl zapnutý
     
  15. Arya

    Arya User

    ★«мɜяcuяy»★™, Jsem ráda, že je to v pořádku.:) Solární a základový modul je dobré mít vždy o level výš. Kdyby nastal problém a nevěděl sis se skylabem rady, určitě dej vědět a podíváme se na to. ;)
     
  16. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    No konkrétně jsem zaznamenal výpadky v celé vyrobě Skylábu.Ve všech jeho částech výroby.
     
  17. A nemáš jen vypnuté rafinerie? Popřípadě, pokud ho nemáš ještě na maximální úrovni (20), tak je třeba mít dostatek energie pro jeho fungování - Solární modul.
     
  18. Arya

    Arya User

  19. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Arya. S cela stejně.Akorát když si otevřu jakýkoliv kolektor či rafinerii.Tak je výroba suroviny.Tak je hodnota hodinové produkce nulová.A skrinshot mi nejde sem nahrát.
     
  20. Arya

    Arya User

    .Mystyk., Ale jdi ty. :) Jaktože nejde, jen postupuj podle návodu, který najdeš v odkazu výše. :)

    Pokud tvůj skylab při "výpadku" vypadá takto (0%), tak to je pouze zobrazovací chyba. Když jej několikrát po sobě aktualizuješ, tak všude naskočí 0%, ale skylab funguje.
    [​IMG]