Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    I~brawl~star - hned v prvom prispevku tejto diskusie mas odkaz na FAQ, tam mas popisane dokladne informacie k skylabu. Precitaj si to.
     
  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Proč se mi za hodinu vyrobí jen 30000 terbia(20level) i když mám promeria, sepromu, prometidu i durania plný počet?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - pretoze sa stale spotrebuje na vyrobu durania, aj ked ho mas plny sklad. V podstate, by sa nemalo vyrobit ziadny dalsie dotatocne terbium, pokial mas rovnaky level terbia a durania a nezvysil si produktivitu robotmi. Precitaj si info o skylabe, je to vsetko popisane vo FAQ.
     
  4. zdarec1234

    zdarec1234 User

  5. fíha

    fíha User

    zdarec1234,?? Jak jsi přišel na to, že se ti vyrábí pouze 30.000 terbia za hodinu?
    Pokud to chceš vysvětlit, tak sem dej screen tvého skylabu a uvidíš, že to ihned pochopíš, jak to vlastně funguje?
    A pokud se budeš nudit, tak vyfoť také rpzkliknutý skladový modul, co ti tam píše?
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahojte,nefunguje mi posielanie sepromu zo skylabu do lode.Lod prazdna po zadani mnozstva klik na poslat a nic sa nestane.Som len sam,alebo je to globalne?
     
  7. Forkys

    Forkys User

    Ahoj *SATKO*,
    je to globální a malé lvl nemohou ani upgradovat skylab. :(
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ok,dakujem myslel som si to.Snad to skoro odstrania
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ted jsem posílal a šlo to
     
  10. Posílat surovinys ze skylabu jdou, jen nenaskočí hláška : transport je na cestě.
    Co nefunguje, je vylepšování skylabu, pokud nemáte vše na 20 levelu.:(
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    No ovšem, že se nedá vylepšovat skylab pokud Základnový modul není zdvihnout lvl. výš; než další moduly, kolektory a rafinerie.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. Dinosam??
    To šlo poslat do skylabu i paladium, nebo jen ty suroviny, které se ve skylabu vyrábí?
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jen ty suroviny, které se ve skylabu vyrábí. Jiné vyrobit, zatím nejdou.
     
  14. petrapán

    petrapán User

    o čem to zde píšeš? jaké suroviny vyrobit nejdou?
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Paladium, na co se ptal hráč I~brawl~star

    Pokud vím, tak v skylabu, nikdy nebyl..
    Vyrobit ani poslat do skylabu, ho nelze.

    EDIT: Ani osmium ve skylabu nevyrobíš.
     
    Naposledy upraveno: 24/7/21
  16. ivanucho

    ivanucho User

    Ahoj, nevim jestli se tahle otázka tu někdy už objevila, ale chtěl bych se zeptat, jestli se mi ruzny komponenty skylabu upgraují a budou fungovat i když nejsem vůbec online.
     
  17. Forkys

    Forkys User

    Ahoj ivanucho,
    ano upgrady se provadi i kdyz nejsi nalogovan.
     
  18. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    Zdravím :)
    najprv menší príbeh...
    mal som v profile pilota spravených 35 bodov výzkumu, ktoré som pridelil ako sa mi zapáčilo. Pred pár dňami som si však povedal, že by som tieto body vedel prideliť do schopností aj lepšie. Takže som si teda resetoval schopnosti za U. a pustil som sa do pridelovania. Prvé schopnosti som si teda vyplnil, avšak pri ofenzívnych (červených) schopnostiach som si uvedomil že nemám dostatok sepromu na pridelenie všetkých bodov výzkumu. Takže posledných pár dní len úzkostlivo sledujem v skylabe ako mi pomaličky pribúda seprom.
    Po rozkliknutí rafinerie sepromu som videl číslo ktoré predstavuje množstvo vyrobeného sepromu, avšak neviem či toto číslo vyjadruje množstvo sepromu za hodinu, deň alebo inú jednotku času. Neviete niekto ako to funguje ?
    Vopred Ďakujem za odpovede :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Skylab už nějakej ten pátek nepoužívám, ale pokud si pamatuju správně, tak to číslo je počet sepromu za hodinu.
     
    -baghira2- a .ĹoĹ. tohle ocenili.
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Čím vyí LV kolektorů a rafinerii máš tím rychleji ti vyrábí. Podívej se do bible.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).