Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nemáš v lodi cpu automatickeho posileni laseru/generatoru?
    EDIT: Zkus promazat cache a podivej se znovu
     
  2. Mám taký problém poslal som si skylab ako každý deň a ktomu za 1250 U.(promerko) aj mi to prišlo že je to preskočne či čo to za 1250 U. aj som potvdil a ze ho idem predať teda a mi ho neukazovalo ze ho mam iba tam de vidíte stav municie HP, a štítu.. mi ho ukazovalo a pallatko som v lodi nemal .. neviem čo stim mám robit nejdemi to predať :D
    -----------------
    Nemám
    -----------------
    Mne to ukazuje v Nákladní prostor 2.560/3.200 ale ked ho idem predat tak mi ho neukazuje ani tam de sa šlachtí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/14
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  3. Netvor multiposty ale pouzivej tlacitko Upravit.. ;) Btw. Napsat ID uctu by taky bylo dobre..
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Black-General - nepis prispevky pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT.
    Multipost spojeny.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    V hre hore mas zuslachtenie,tak na to klikni a potom update.A tam mas prehlad vsetkych surovin v lodi.Prepokladam,ze si si poslal asi seprom,ten totiz nemozes predat.
     
  5. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Tak ako tu už bolo spomínané prikláňam sa k možnosti zrušiť len prenos Promerka a Sempromu do Skylabu, ostatné by som nechal. Síce Xenomit nezaberá miesto v lodi ale vôbec sa nedá efektívne zušľachťovať napríklad na krysách čo by už úplne pokazilo túto prémiovú funkciu. A tak mi je lepšie posielať to do Skylabu a potom keď ho je treba naraz poslať do lodi cez Okamžité poslanie. Jedinou možnosťou by bolo xenomit priamo strielať a používať cpu čo nie každému vyhovuje. Toto sa samozrejme týka len hráčov s Premiom, aspo'uvidíme ako si BP cení ľudí ktorí ho priamo finančne podporujú..
     
  6. Ahoj mam problem ze skylabem!Nez neco napisu vse jsem promazal a udelal kontrolu na prohlizeci a vse co by mohlo pomoct! 1. Uz jsem psal i na podporu a ta jako vzdy me odkazala na forum,tak a ted o co se jedna ...posilam si surovinu seprom a Promerium a promerium mi prijde ,ale seprom uz ne a to se mi stalo uz asi 5x uz ani nevim, takze jsem stratil plno sepromu a proto bych rad kdyz se mi na to nekdo koukne..nechtel jsem hned otravovat ,ale ted uz je to casto co ser to stava a proto jsem uz napsal.Dekuji

    Jmeno: CΞΞΖΔЯЯ†δpička®™ღ

    ID:100576348

    Server: CZ1
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Đr.ToyotaCZΞCH®: A nemáš v lodi CPU, které ti automaticky hodí seprom do štítů (NC-AGB-CPU) nebo naopak do laserů (NC-AWL) případně raket (NC-AWR)?
     
  8. Korben

    Korben User

    Đr.ToyotaCZΞCH® Tak za prvé, podpora hry nerieši otázky v hre , na to tu je fórum.
    Pozri si v lodi to CPU.
     
  9. Ahoj Korben CPU tam nemam nepouzivam pac si surovinu urcuju sam kam si je dam ja sam :) vcera mi dosel seprom a dnes opet nic.Jeste pridam jedno..ted jsem byl na lovu a PET kdyz dam obranny modus nejde..hodi mi to jen do pasivniho modu a prosim hrace co by radi poradil zda jsem si nemenil zkratky klaves a nebo neco takoveho neee nedelal Pet do boje pouze R..
     
    Naposledy upraveno: 9/7/14
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Pravděpodobně se zavedla do systému drobná chyba. Při pokusu o zkrácení doby přenosu surovin do lodě pomocí přehrátí reklamy se mi otevřelo okno, kde byla zobrazena následující informace (byl vidět jen její začátek, ale dala se celá zkopírovat):

    Milý uživateli.

    Tady se už dlouho nic nedělo. Z bezpečnostních důvodů jsme spojení zrušili.

    Prosím, otevři okno ještě jednou a proveď platbu znova. Při novém otevření okna můžeš všechny funkce opět využívat.

    Potřebuješ pomoc? Pak se obrať na naši Support

    Nejedná se o žádný problém, který by ovlivňoval hru, ale hlášení je matoucí.

    Prohlížeč: FireFox v.30.0, operační systém Windows 7 Home Premium 64 bit.
     
  11. Tak opet mi dnes nedorazil seprom ..vera ano a dnes za urko opet nic :(
     
  12. Korben

    Korben User

    Đr.ToyotaCZΞCH® koľko si si ho poslal ? Lebo v sklade máš len 60 jednotiek sepromu. Tak že ti doraziť musel.

    Neposielaš si seprom náhodou do citadely ? Pozri sa aké CPU máš v jednej konfigurácii tej lode a potom sa pozri na koľko výstrelov máš seprom v raketách. ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/7/14
  13. Mam menšiu otázku viplati sa davať sepron do raket alebo pripadne do inich veciach.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    Tak určite že sa vyplatí , len ho treba mať dosť .
     
  15. Tak ja ho vkladam furt do raket a ja som si minuli rok vložil 5000 sepronu do raket a furt ho tam mam dostatek
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    NotDragonCZ - ja osobne som dal okolo 8000 sepromu do stitov(vydrzi mi to necele 2 mesiace) a potom som dal okolo 50 000 sepromu do rakiet,cize tiez to vydrzi velmi dlho a ten zvysny si davam do laserov.Samozrejme,ze raz za dlhu dobu treba dat nejaky seprom znovu do stitov a rakiet,ale mina sa to tam velmi pomaly,co je dobre ;)
     
  17. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    Dobré odpoledne, dnes jsem si poslal 2000 sepromu ihned za 1250 U, urko mi to sebralo, ze skylabu seprom zmizel, ale v lodi nic nemam, jakto ?
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    nn nic takovýho jsem v lodi nikdy neměl
     
  20. Korben

    Korben User