Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Đr.ToyotaCZΞCH® Stáva sa to, preto treba chyby hľadať najprv na mieste kde by sa mohli najskôr vyskytnúť. :)

    lopak36 Nie , po novom už nedá, prečítaj si oficiálne oznamy.
     
  2. lopak36

    lopak36 User

    aha,tak dekuju
    ---------------------------------
    Jo a ještě ze zeptám,co jsou ve schopnostech "hrubky"?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/7/14
  3. Korben

    Korben User

    lopak36 Nepíš viac príspevkov pod seba , ale využi možnosť upraviť svoj príspevok. Neviem čo myslíš , ale "hrubky" sú chyby v písanom texte a ak sa chceš pýtať na profil pilota , tak k tomu tu je vytvorená druhá téma. V tejto téme sa diskutuje o skylabe.
     
  4. viking171

    viking171 User

    zdravim ludia
    prosim vas co sa to zmenilo v transportnom module? nejde mi to prehodit, matros mozem posielat jedine zo skylabu na lod, naopak to nejde. zmenila sa tam ikona medzi lodou a skylabom. zaviedli iny postup, alebo v com je problem, ako to mozem vyriesit? diky moc za rady!
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. viking171

    viking171 User

    ok. co ale s rudou, ktorej mam plny sklad na lodi? a zakazdym, ked ma niekto zostreli, o 20% tohto obsahu pridem. momentalne prakticky nemozem hrat. posiela sa to este niekam, alebo co s nou mam robit, pokial mi ide o premenu na seprom? existuje ina cesta ako to dostat do skylabu?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    viking171 - vsak rudu mozes predat na zakladni(okrem sepromu).Do skylabu sa uz neda poslat surovina,len naopak.Vsak seprom ti vyraba,aj ked neposielas nic do skylabu,ak mas ostatne moduly na aspon takom lvly ako seprom.
     
  8. Korben

    Korben User

    viking171 Posielať rudu do skylabu, je ako voziť drevo do lesa :D . Rudu predávaj na základni.
     
  9. viking171

    viking171 User

    :) aha. dik
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. SepaRr

    SepaRr User

    Zdravím,:D začal jsem po dlouhé době hrát, ale než jsem stím seknul tak jsem vypnul ve skylabu kolektor prometia a enduria:( tak bych se chtěl zeptat kde získám energii na znovu spuštění ... Díky předem:)
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    SepaRr a přečetl sis ten odkaz co jsem ti dal? o_O
     
  12. SepaRr

    SepaRr User

    Jojo přečetl... ale nenašel sem tam nic jak získám tu energii -_- :(:D
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Promiň, ale to ti nebaštím, já to tam čtu docela jasně: Solární modul
    Pokud potřebuješ více energie, musiš upgradovat solární modul do té doby, než bude produkovat dostatek energie abys mohl znovu spustit kolektory.
     
  14. SepaRr

    SepaRr User

    Takže si musím poslat suroviny z lodi do skylabu abych si mohl udělat další LvL? :oops:
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    SepaRr, Počkej, tobě nejedou ty kolektory, a máš prázdný sklad prometia a enduria? Možnost posílat suroviny z lodě do Skylabu už není.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/7/14
  16. SepaRr

    SepaRr User

    Jojo
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    SepaRr jsi psal že jsi je vypnul ..? Tak je aktivuj.. klikni na kolektor a vlvevo dole na červený kolečko, pak by se ti měla ruda vyrábět
     
  18. SepaRr

    SepaRr User

    Dobře dobře :)
     
  19. SepaRr

    SepaRr User

    Nejde to :) píše mi to že
    • Nemáš k dispozici dostatek energie, abys aktivoval Kolektor prometia.
     
  20. »vojta«

    »vojta« User

    tak vypni všechny rafinerie