Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. SepaRr

    SepaRr User

    »vojta« a hele kápnul si na to :D ... díky .. a ty rafinérie spustím časem jak? :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    SepaRr Až budeš mít dostatek surovin, vylepšíš si ten solární modul, tím získáš opět dostatek energie abys mohl provozovat všechny moduly ve Skylabu. Jinak se omlouvám za můj zmatek, a děkuji hráčům za pomoc. :)
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    úplně stejně jako jsi je vypnul :) avšak nejdřív počkej až se ti vyprodukuje prometium, endurium a terbium a vylepši solární modul. ten bys měl mít v ideálnim případě na vyšší úrovni než ostatní věci (kromě základnového modulu samozřejmě :))

    EDIT: tak =Marvin= mě předběhnul :)
     
  4. SepaRr

    SepaRr User

    Dobře :) Taky děkuju
     
  5. Zdravím,nevím jestli tato otázka sem patří? Tak že,zničeho nic se mi "zasekl" skylab,nejde tam nic odeslat,žádné suroviny.Jde to jenom poslat do lodě.Potřebuju vyrobit sepron a do tý doby to fungovalo normálně.podotíkám že teď skylab není plný takže to není místem.Prosím o radu jak dál :-(
     
  6. do skalybu už se suroviny odesílat nedají. seprom vyrobíš ak máš postavené promerium aspon na lvl sepromu a taktiez xeno modul
     
  7. Andseyne

    Andseyne User

    dobrý, chcem sa spýtať že prečo sa mi nevyraba Xenomit v skylabe, energiu mam aj suroviny nato
     
  8. vyraba sa iba ako nahrada na zuslachtovanie
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Andseyne: xenomit se ve skylabu nevyrábí. Xenomodul je tam proto, aby se ti mohlo vyrábět promerium.
     
  10. Andseyne

    Andseyne User

    a ked chcem aby som mal xenomit v lodi tak jedine len z cargo-boxov najsť?
     
  11. presne tak alebo môžeš vyklikať v GG alebo ešte vydražiť
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Andseyne xenomit dostanes i jako soucast odmeny za splneni brany. :)
     
  13. Andseyne

    Andseyne User

    aha dakujem za odpovede :)
     
  14. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Ako to prosímťa myslíš? pochopil som to tak že ak mám nejakú schopnosť vylepšenú tak vylepšujem lasery, rakety, atd. priamo bez posielania ale o takomto niečom som doteraz netušil. Alebo som to zle pochopil a myslel si to tak že si KennySK môže poslať tých 8000 naraz ak má citadel + kompresor náklad?
     
  15. Korben

    Korben User

    -Kaperko- Hráč sa pýtal ako sa dá dať toľko sepromu do lode. Tak som mu odpovedal , že sa to dá poslať do lodi citadel, ak ju vlastní. Dodatok bol k profilu pilota, kedy sa seprom do lode neposiela, ale profil pilota si ho stiahne priamo v skylabe.
    Ak vylepšuješ rakety a laser v lodi, tak samozrejme že si seprom musíš poslať. :)
     
  16. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Aha takto, ďakujem za ujasnenie :)
     
  17. Dobrý večer :) mám otázku, a ta otázka se týká skylabu + nakladního prostoru v lodi.
    Když mám v lodi 2 500 sepromu a ve skylabu také 2 500 sepromu... tak započíta se mi to do studijních bodů ? když potřebuji 5 000 sepromu ? :) děkuji za odpoveď, pěkný večer.
     
  18. »vojta«

    »vojta« User

    nezapočítá, musíš ho mít ve skylabu, abys ho mohl použít na studijní body.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ║ЏRŞA④║ - pocita sa len seprom v skylabe.Cize musis pockat,kym sa ti vyrobi dalsi a az tak si mozes kupit ten bod vyskumu.
     
  20. Dobry vecer

    Tiez mam problem so skylabom ale uz mi poradili a ani som sa nestacil podakovat petri cezechovi - tak mu takto dakujem

    a niektori tu pisu ze forum je nanic nechapem ich ?

    este raz dakujem

    ahojte