Diskuze: Soutez zimni foto

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 11/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. (-bobo-)

  (-bobo-) User

  Korben ak vidíš tak si vsimneš že to neni tá fotka čo som tam dal, je to z iného pohľadu a ak si si nevšimol tak som bol na lodi a nie na súši chápeš to je ostrov.

  A ak ma chceš vylúčiť tak mi najdi tuto istu foto. To neznamená ze ked je fotka z toho istého pohľadu ze musí byť tá istá.

  najdi moju nie podobnú ak vieš ako hladať. teraz buď múdry.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/13
 2. Belgam

  Belgam Guest

 3. Filthy16

  Filthy16 User

 4. Kenny

  Kenny User

  Podle mě je to od vás hnusné, moderátoři tu udělali krásnou soutěž na zpestření Vánočných dnů, a vy tu podvádíte.../
   
 5. Korben

  Korben User

  (-bobo-) Oba obrázky sú rovnaké, je tam rovnaké tieňovanie. Za tvoje klamstvo ti mám chuť predlžiť ban na fórum až do konca súťaže.
   
 6. (-bobo-) Ty fotky jsou na chlup stejne az na to ze jsi odstranil spodek fotografie. A jestli jsi to teda fotil ty tak jak je mozne ze na řece ktera je videt na obrazku je stejna lod, i na stejnem miste ??
   
  Naposledy upraveno: 18/12/13
 7. (-bobo-)

  (-bobo-) User

  Ja si budem trvať na svojom o tom ma nepresvečiš. A čo si si myslel že ta moja fotka bude jediná na internete? A ak chceš tak ma vylúč zo súťaže. mne je to jedno.

  A moja fotka nieje nijak UPRAVOVANA !!!
   
 8. Korben

  Korben User

  (-bobo-) Body za kričanie a to by si nás musel inak presvedčiť to za prvé a za druhé si písal že si to fotil pred týždňom a pritom tá fotka bola urobená v roku 2011.
   
 9. (-bobo-)

  (-bobo-) User

  kolko krát som povedal že to neni tá fotka.
   
 10. Kubino

  Kubino Guest

  (-bobo-) obrázok som dal porovnať a je tam 95% zhoda, jediné, čo si spravil je orezanie a zmena osvietenia (resp. si to len uložil v inom formáte). Vieš aká je šanca, že človek aj keď cielene spraví 2 rovnaké fotky? Veľmi malá, pretože to by ich musel spraviť v rozmedzí pár sekúnd inak sa zmení svetlo, obloha a podobne. Nehovoriac o detailoch.

  Takže je smutné, že miesto priznanie chyby sa nás tu snažíš stále .... a stále klamať. Bol si na spovedi? Mal by si ísť aj keď si neveriaci, pretože klamstvo je odporná vec.

  Ak chceš znovu klamať už ani nepíš pretože dostaneš za to ban.
   
 11. Zeus

  Zeus Guest

  (-bobo-) Jestli se bude opakovat tvůj styl hraní,čili podvádění,tak si tady už nic nenapíšeš.Kruci,co jste to za lidi,když se pořád snažíte něco obejít,podvádět,jen aby jste z toho měli zisky.Vím,že v životě to jde,ale tady sis naběhl,my to tolerovat nebudeme!
   
 12. (-bobo-)

  (-bobo-) User

  Zeus môj štýl hrania? čo je s ním? A ospravedlňujem sa za to, že som sem dal nevhodné komenty bol som nahnevaný, prepáčte mi to.
  A môžem sa spítať načo sú tie body?
   
 13. Korben

  Korben User

  (-bobo-) to sú trestné body a keď ich dosť nazbieraš, tak obdržíš ban na fórum.

  OT post zmazaný, tu je diskusia na inú tému.
   
 14. »vojta«

  »vojta« User

  Admini, koukám že si všichni stěžujete že píšeme multiposty (teda já osobně ne, ale píšete to už asi čtvrtýmu), nebo máme něco špatně a neopravíme si to, ale nevim proč, ale mě ve vlákně se soutěží tlačítko upravit prostě chybí, ať koukám jak koukám, tak u mého postu prostě není. Schválně si to sami zkuste s nějakym neadminskym účtem.

  E: to se týče i tlačítka smazat, vidím jen nahlásit a odpovědět - jako u cizího postu
   
 15. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  »vojta« - v tejto sekcii su zrusene tieto moznosti kvoli tomuto:
  7.- V prípade potreby môže súťažiaci zmeniť svoju fotku do 24 hodín od vloženia.
  Chceme tak zabranit,aby si hraci mohli aj po uplynuti tejto doby menit foto.
   
 16. »vojta«

  »vojta« User

  Ano, tak si ale přečti příspěvky některých svých kolegů

  Korben
  Logan
  opět Logan
  to je to o čem mluvim
   
 17. Kubino

  Kubino Guest

  »vojta« sú 2 možnosti, buď si to kolega neuvedomil alebo to bolo ešte v lehote 24 hodín kedy hráč upravovať môže, čo posledný uvedený príklad určite je, autor príspevku vytvoril multipost pár minút po svojom poste, t.j. ešte to mohol upraviť sám. Ak sa chceš v niečom vŕtať, tak si poriadne pozriem o čom budem hovoriť :)
   
 18. PEGAS

  PEGAS User

  Zdravím, pred chvíľku som pridal obrazok s textom do suťaže a prvy krat som to dal zle a chcel som si to opraviť avšak nikde nevidim tlačíťko UPRAVIŤ tak mi to prosím ospravedlnte ze to tam mám dva krat inak to nešlo :) Ďakujem
   
 19. Korben

  Korben User

  »vojta« my nevidíme aké možnosti hráči majú a aké nie. Kolega zrejme pozabudol že sa v danej téme nedajú príspevky hráčmi upravovať.

  PEGAS Nič sa nestalo, duplicitný príspevok som odstránil.
   
 20. »vojta«

  »vojta« User

  Aha, tak to se omlouvám, myslel sem že to vidíte.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku