Diskuze: Šťastný a veselý DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Warden, 2/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dělaj s tim drahoty , takže po stovce uridia odměny určitě nebudou
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ach jo, jenom aby to nedopadlo jako na 11 prosince 2016. Že ochudobní hráče o odměny z ledové brány.
    To byl tehdy skutečný poprásk. A opravdový hněv většiny hráčů.

    Proč alespoň nenechají hráčem to, co jim předem slibovali? Opět je budou dráždit mědeným motouzem pod nosem.

    Ako sa povie: "Dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, pokiaľ sa ucho neodbije!"

    A když se to převalí, pak jim neostaně ani jediný hráč. Protože si je nešetrným spůsobem
    a vlastní vinou vyhnali z téhle, kdysi tak překrásne hry, jakou ještě byla před 5 lety. :eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 7/12/17
    jan42 a krtko458458458 tohle ocenili.
  3. josef402

    josef402 User

    však to bylo jejich:):):) vanocni ;);););)překvápko:D:D:D:Dtreba letos bude to same :eek::eek::eek:
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    No nevim, včera jsem udělal ty, co mi chyběly a odměna nic moc, ale vzhledem k tomu, že jsem stejně dělal pár ice, tak jsem s tim pohnul, ať vidím další. Dneska nevím co tam je.

    A tím, že mám čas do 10tého, to jako že pak už budou denní a nebudou se stakovat? Jsem myslel, že i ty budu moct udělat kdykoliv (teda do konce prosince nebo do 26)
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Minulého roku, to od prosince 2016 fungovalo tak; že speciální denní zimní úkoly šlo udělat, jenom do 24:00h.
    Jsem zvědav, v čem to budě, v prosinci 2017 jiné? Pokud by v tom, nebyla stejná podobnost z loňských úkolů.
     
    krtko458458458 a jan42 tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nj. Tak uvidim. Pokud za ně neni achievment, tak neuděláním nemůžu ztratit nic, co bych si nemohl koupit nebo nahrát jinde. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. A čo je v týchto úlohach? lebo sa mi ich nechce robiť ale tak či tam nie je niečo dobré:D nejaký zoznam neexistuje?:)
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Zatím to jsou všechno úkoly na icy. Odměna je do 1000 U, pár kreditů, bz. Takže pokud je nesplníš, tak o moc nepřijdeš. Ale jestli icy střílíš, tak je škoda úkoly nepřijmout. ;)
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Dneska a včera bylo třeba 5 icy , 2 icy a 900k škod na ice, 2 ice a zas 5 icy. Ale odměna je tak 300-600 uri. To jen na střílení těch ice máš 10 krát víc. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Ok, teraz momentálne na hre často nie som tak mi to nevadí:) ja len či tam nie je niečo spešl:D keby dajaká taká uloha naskočila dajte mi vedieť:D:D
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kdosi tu psal, že od desátého budou nějaké "spešl". Ale kdoví. :)
    Větší odměny jsou už za bránu, tak pochybuju, že dají něco víc než uri. Leda na Vánoce. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Já tada ty mise poctivě dělám i když ty odměny mi připadaj jako špatný vtip, jako dnes odměna 1ee :rolleyes:. Stále věřím, že od desátého BP zaboduje (snad) , zatím je to o zbytečném plácání munkou :cool:
    Badmaniak jaký inceptoři :eek: já jsem mluvil o misích na ici a meteority
     
    Naposledy upraveno: 10/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak ono 150 000 Učka za 65k interceptorů je taky špatný vtip. :) Vypadá to přesně naopak, ale procentuálně je větší odměna za tyhle vánoční úkoly. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Honzin

    Honzin User

    Uhodila půlnoc 12.11.2017 Ice Boxes nikde.
     
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky jsem kvůli tomu ve dvě ráno vstal a nikde nic. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. svatý darku to je zase ostuda. vypadalo to, že se už o hru starají, všechno funguje celkem rychle ...ale tohle je zase průšvih :rolleyes::( nikde nic. ještě že jsem brány stihl udělat hned po půlnoci...a to jsem si vzal dovolenou, že si ty narozky pěkně užiji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak furt tam létají aspoň ty ice. I když žádná sláva to neni a na cubách vydělám stejně a v klidu kdykoliv. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - ladove boxiky sa zial vplyvom globalneho oteplovania na mapach roztopili :oops: Momentalne sa pracuje na tom, aby sa do nich pridala nejaka specialna primes, ktora zabrani ich roztopeniu na mapach. Cize mozete ocakavat ladove boxiky dnes trochu neskor a mali by trvat 48 hodin. Snad sa tento krat neroztopia ;)
     
    Mamina71, -.*Homer*.- a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zajímavě pojaté oficiální oznámení.:p:p
    Jen doufám, až se boxíky znovu objeví, že se půjde i na hru přihlásit.:D:eek::rolleyes:o_Oo_O
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - obcas je treba uvonit napätie, nech sa atmosfera trosku ukludni. ;) Ja to beriem pozitivne, pretoze boxiky by mali byt dlhsie, co je zas plus :)
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.