Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Upozornujem hracov nech si tu neriesia svoje spory, je to uz OT a zavana to obvinovanim.
     
  2. josef402

    josef402 User

    sim o radu :)jakou mate skusenost vy;) co dat do letounu spartan:cool: 2x lf :oops: 2x stit :oops:a nebo 1x lf + 1x stit:rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    josef402 - ide aj o konfiguracie, klasika je jedna tazka a jedna unikova. V tazkej su same lasery v stihackach a v unikovej same stity. To je taky bezny zaklad. Uz potom niektori hraci zvyknu aj kombinovat, ze maju aj niekolko laserov v unikovej, aby davali tiez este ako taky dmg. To uz je individualne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já osobně bych nechal hlavně designy full ne-sparťan, dokud nebudeš mít všech deset.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. PanMajster

    PanMajster User

    Co myslite, vyplati se mit full havoc, full hercul alebo full spartan?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    PanMajster: Podle mě je nejvýhodnější full Spartan. Full Havoc oproti němu nemá žádnou výhodu, spíše jen nedostatky. Za určitých podmínek může být zajimavý full Hercules, neb dává o 10% více HP, ale jak jsem napsal, nejvýhodnější je full Spartan.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. čo je lepšie postaviť si naraz spartany alebo po jednom??
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    killer_11_sk osobně si myslím, že obecně pokud má hráč plný set Havoků/Herkulů, je lepší si je nechat už kvůli set bonusům, než našetří na stavbu všech Spartanů najednou.
     
    killer_11_sk tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jen pak pozor při Montáži více kusů za sebou. Nevím zda to opravili nebo ne, ale mě se to po 4tém kouslo, nedalo mi to pátý, ale sežralo všechny havocy, herkuly i krystaly. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. PanMajster

    PanMajster User

    Kdo se rozhoduje medzi spartanama a herculama tak toto video mu urcite pomuze . Je tam test i s havocama a je to tam vsechno porovnane a ukazane ve 1v1 a i dmg porovnani pri kazdem. :)
     
    killer_11_sk, Warden a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Callisto

    Callisto User

    Ahoj PanMajster,
    děkujeme za názorné video :)

    Callisto
     
    killer_11_sk a -baghira2- tohle ocenili.
  12. ďakujem za radu :);)
     
  13. 123812

    123812 User

    Z videa vyplývá, že SPARTAN dává + - stejné, ne-li o trochu větší DMG + navíc HP a ŠTÍTY.

    Chtěl bych se zeptat, jak to s těmi SPARTANY a HAVOKY je? Mohl by mi prosím někdo napsat, které poskytují bonus ke kterým laserům? Někde jsem četl, že jeden má bonus jen k laserům v lodi, druhý v letounech... ale podle toho videa by ty bonusy měly být oba dva stejné, jak to tedy je?

    Moc děkuji za vysvětlení!

    PS: Pokud je teda spartan stejně silný jako havok, tak je asi taky začnu stavět :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    bonusy sa týkaju letunov + profil pilota.napr Havoc,alebo Hercules su bonusy ohladne stihaciek a profil pilota su spôsobene skody - rakety,lasery si myslim
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  15. 123812

    123812 User

    A SPARTAN se taky týká bonusu DMG a štítu ve stíhačkách?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    123812: Ano bonus Spartanu, co se týká DMG a štítů, platí jen pro vybavení umístěné v letounech.
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  17. 123812

    123812 User

    Takže jestli tomu rozumím, havok a spartan je stejný v DMG a spartan mi navíc přidá HP (pokud mám full dmg konfu).
    Díky všem!
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  18. Warden

    Warden User

    123812: Rozumíš tomu dobře. Pokud máš v konfě i nějaké štíty, přidá ti i štíty.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vysvětlí mi někdo tyhle modré hodnoty?

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. =Marvin=

    =Marvin= User

    Badmaniak zobrazovací chyba. Naštěstí je to pouze věc hangáru a na mapě to počítá bonusy správně, takže na hru to velký dopad nemá.