Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Díky, dneska v updatu jsem se to už taky dozvěděl. :) Jsem opravovlal letouny, tak jsem si říkal, jestli jsem zas něco nepomastil, stejně jak s tím minusovym nano-HPčkem na Cyborgovi. Ten mi tam visí furt. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -Petr17-

    -Petr17- User

    Měl bych dotaz ke Spartanům. Chápu správně, že když nasadím 1 Spartan tak se zvýší DMG všech laserů ve všech letadlech o 1 %, když 2 Spartany tak o 2% atd.?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. omlouvam se ale kde v montazi se daj udelat ty spartany koukal jsem a nic jsem nenasel nebo na to byla akce ani jsem nevedel ze neco takoveho existuje :eek: co proto musim udelat abych je mohl montovat prosim vysvetlit jako laikovi dekuji a omlouvam se:p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. whiskey21

    whiskey21 User

    Nejdřív musíš udělat bránu kronos a za její dokončení dostaneš recept na spartany
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. 123812

    123812 User

    -Petr17- Myslím, že takhle to nefunguje. Bonus až při plném počtu, jako s havoky či herkuly. Ale počkal bych ještě na radu někoho z vyšších míst :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,nějaké info tady. Každý Spartan dizajn zvýši HP lode o 1% a poškodenie o 1%.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -Petr17-

    -Petr17- User

    To určitě ne. Funguje to i samostatně. Jen z toho co jsem našel není jasné, zda se zvyšuje jen DMG v letadlech nebo všech laseru tj. i v lodi.
    Z logiky popisu to vypadá, že by každý design měl zvýšit o 1% DMG všech laserů v letadlech tj. i těch bez designu (pak to bude vlastně postupný Havoc) + každý o 1% HP . Při full je + 15% HP a navíc 10% štítu. U toho štítu není taky přesný popis, zda to platí na komplet nebo jen na generátory v letadlech.
    Když to shrnu prosím nějakého odborníka odpovědět:
    1/ každý design zvyšuje o 1% DMG všech laserů v letadlech nebo i v lodi?
    2/ při full se zvýší o 10% štít jen z generátorů v letadlech nebo i v lodi?

    Díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Arya

    Arya User

    Y*o*D*i*A*k*, jak už napsali spoluhráči, nejprve musíš splnit bránu Kronos a teprve potom se ti v montáži objeví recept na stavbu Spartanu. Jen upozorním jedná se jen o recept, komponenty na stavbu si budeš muset obstarat, pokud je nemáš.

    -Petr17-, ano, bonus dostáváš i při jednom designu Spartan. Co se týče bonusu štítů a DMG u Spartana, ten platí pouze pro vybavení umístněné v letounech (letadlech).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -Petr17-

    -Petr17- User

    Citace smazána.
    díky za odpověď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Arya

    Arya User

    -Petr17-, rádo se stalo .:) Jen poprosím, netřeba citovat předchozí příspěvky. Pokud odpovídáš na příspěvek, který je ihned nad tvým, stačí svou odpověď napsat, do dolního okna na konci stránky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ok dekuji za pomocnou radu ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. jox28

    jox28 User

    Dobrý den,
    mám dotaz jak je to s letouny a jejich upgradem ? Upgrade letounu se týká jen ceny opravy zničeného letounu a výše poškození letounu jinak upgrade nemá vliv na dmg ani sílu či kapacitu štítu. Protože jak dmg tak i štít zajišťuje level letounu nikoliv upgrade. tabulka zde -[​IMG]
    Snažil jsem se to zjistit, ale nepodařilo se mi to jak to vlastně je. Ale to poškození letounu kolik % v jaké úrovni upgradu taky nikde není je pouze toto [​IMG] a to vlastně ani nevíme o čem vypovídá z jaké úrovně upgradu ta tabulka vlastně vychází. Tak suma sumárum nějak postrádám význam upgradu letounu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    Upgrade letuna je velmi dôlezite.Napr. upgrade iris na 1.lvl zvysuje bonus letuna o 0.4 percenta.Druhý lvl o 0.8 atd az po 16 lvl.Takze max. lvl letuna nasobi o dosiahnutú hodnotu vlastnosti predmetu v nom vlozene
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  15. jox28

    jox28 User

    Já teď ten letoun upgrade a sleduji to zda se mi zvětšuje výše štítu a nic se neděje ten odkaz od Punishera jsem koukal a našel tuto tabulku
    [​IMG]

    tak jsem se na to pořádně zaměřil a opravdu při upgradu se tam zobrazuje jak upgrade štítu tak i laseru, ale jak již jsem psal výše, sleduji zda se zvýší štít a zatím nic a to už jsem na upgradu 10. A omlouvám se jestli to řeším tady a měl bych to řešit třeba na podpoře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Je nutné rozlišovať medzi levelom a upgrade.

    Level sa zvyšuje bez tvojho zásahu ničením NPC až do maximálnej úrovne 6 (obrázok 1 v prvom tvojom príspevku)
    Každým zvýšením levelu sa pridáva nejaký bonus na dmg laserov a veľkosť štítov ktoré sú v slotoch irisu/flaxu/apisu/zeusu osadené.
    Takže ak máš iris na leveli 1/6 a v ňom dva generátory štítu BO2, máš v základe 2x10.000 = 20.000 štítov. Ak však strieľaš NPC a level irisu sa zvýši na 2/6, získaš navyše pasívny bonus 4% ku štítom (ako keby tie dva štíty ktoré máš v irise mali 4% booster) a teda namiesto základných 20.000 štítov máš 20.800 (104%). Na leveli 3 potom 108% (21.600) a tak ďalej až po level 6 (120%, 24.000).

    Upgrade je niečo podobné, rovnako pridáva pasívny bonus k dmg/štítom ktoré sú v slotoch.

    Rozdiel je len v tom, že:
    - za upgrade musíš platiť, level sa zvyšuje sám od seba "zadarmo" ničením NPC
    - maximálny level pre upgrade je 16, pre level 6
    - s každou opravou irisu/flaxu/apisu/zeusu sa level zníži o jeden stupeň (teda iris lvl. 6 má po oprave lvl. 5), upgrade zostáva, až do zničenia letúňa (teda do dosiahnutia 100% poškodenia)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. jox28

    jox28 User

    Omlouvám se, ale jak to tady čtu tak nikdo nerozumí. Chci říct zda se vyplatí upgrade když jak píše nade mnou Chuck Norris, že jen level zvýší letounu dmg a štít. Ještě dám příklad mám 9 letounů můj štít je 758 000 postavím Zeuse a začnu upgrade ale štít se nezvětší a ani dosavadní dmg se nezvětší. A po tom co jsem dovršil i 6 level letounu tak se mi opět velikost štítu nezvětšila pořád mám 758 000 štítu.
    A když koukám na ty tabulky tak bych měl mít 20% z levelu letounu a 16% z upgradu letounu to se = 36% a o tyto procenta by měl být nárůst štítu. Takže jestli to počítám správně tak 758 000 + 36% = 1 030 880 a to by měla být hodnota štítu po dosažení všech upgradu a levelů letounu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jox28 - myslim, ze je tu vela veteranov, co maju dost skusenosti s hrou, ale musi byt popisany problem alebo otazka jasne ;)
    Spoluhrac nad tebou pisal, ze Upgrade je nieco podobne ako level stihacky, cize zvysuje tiez dmg/stity. Tie % upgrade a levelu sa nescitavaju ale najskor zvysis hodnotu stitu o jeden faktor a potom o druhy. Mozes nam napisat aku mas presne vybavu v danej konfiguracii, kamene, bostre, PP, upgrade, lvl, atd..?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. jaritko

    jaritko User

    Ide o to, že sa ti zvyšuje štít/dmg danej stíhačky. No musíš v nej mať laser alebo štít. Podľa toho sa ti navýši štít alebo dmg.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  20. pecko

    pecko User

    Ahojte co poviete na kupolu, hammerclaw, laser*2 verzus cubo?