Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - vysvetlis mi najskor, co s tvojou otazkou maju spolocne stihacky? Ked si uz otazku polozil do tejto diskusie. Pretoze Kupola je formacia, hammerclaw je lod, laser je vybavenie lode a cubo je NPC, cize nic so stihackami.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Třeba nechce, aby mu stíhačky pukly, pokud toho cubikona nesundá s touto sestavou?
     
    pavlaplán119 a Juráás tohle ocenili.
  3. Kupola je síce formácia, ale z čoho sa skladajú formácie? Zo stíhačiek, respektívne z letounu :rolleyes::D
    Takže určitým percentom by to sem zapadalo :D

    Edit: Veď jasné Punisher, pokoj :D ja len taaak
     
    Naposledy upraveno: 8/11/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♠»Game®«♠ - lenze na temu formacia stihaciek je uz zalozena diskusia :rolleyes: A tato tema sluzi na informacie ohladne stihaciek ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. pecko

    pecko User

    formacia stihaciek? ale som nevedel ze je aj na formacie zalozena tema, mozes zatvorit :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Táto téma je Diskuze: Letouny. Proto ji nelze zatvorit / zavřít.
    Kdyby někdo potřeboval poradit s letouny, tak od toho, táto diskuse je.

    P.S.:
    Určitě budě někdo do budoucna, potřebovat poradit ohlédně letounů.
    - Právě proto, musí zůstat, táto téma otevřená. Pro lepší pochopení.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - temu nemozem uzatvorit, kedze sa tyka stihaciek a v buducnosti mozu mat hraci otazky s nimi spojene. Ano je aj diskusia na temu formacie a kedze tvoja otazka suvisi skor s nimi alebo pripadne lodami, kedze si spomenul, ci je hammwerclaw dobry na cuby. Moze sa stat, ze neskor by mal podobnu dilemu iny hrac a bolo by dobre, keby si podla daneho aspektu nasiel aj odpoved;)
     
  8. pecko

    pecko User

    nie sorac myslel som ze nebrat do uvahy moj dotaz, fakt som nevedel ze je aj na formacie je tema, ale zdalo sa mi to logicke
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - ked to napises do spravnej sekcie, odpoved dostanes od hracov aj clenov timu urcite.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Septarzx

    Septarzx User

    Ja mám otázku upgradoval som si letouny na 16lvl všetky ešte ked som ich nemal upgradnute som dával rovnaky dmg ako aj teraz vysvetli mi niekto toto? aký význam majú tie upgrady?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Upgrad letounů má vliv jen na dmg laserů a štítů generátorů co máš v letounech + obsazení havocy komplet a herculy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Smrad667

    Smrad667 User

    Otázka. Keď budem mať 3x Spartan a 7x havoc, budem mať bonus zo stíhačiek? Alebo treba mať 10 rovnakých dizajnov kvôli bonusu?
    Dík
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Áno, treba mať 10 rovnakých dizajnov kvôli bonusu, čo sa týka len u havokov.

    Herkuly sú na tom ináč:
    V jednotlivých letounech, pokud je v něm umístěn štít, obdržíš bonus k tomuto
    štítu 15% i v případě, že vlastníš pouze jeden tento speciální design. Pozri: TU

    - Ale pre sparťany, to vôbec neplatí.

    EDIT: Oprava. Hráč ♠»Game®«♠ to uviedol na správnu mieru. Platí to, čo napísal.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/19
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. Jedine tie sparťany ti pridajú bonus na dmg a štíty po 1% každý.
    Takže keď budeš mať 3 sparťany v stíhačkách tak ti dajú bonus 3% na dmg a štíty, ktorý bude platiť pre všetky stíhačky. Viď TU.
    7 dizajnov havoc ti ale nepridá nič. Tie pridavajú bonus až v plnej sade. Viď TU.
     
    bhagira22, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  15. Každý z letounu postupem na vyšší level zlepšuje účinnost zbraní a štítu.
    Funguje to dle následující tabulky:
    [​IMG]
    Mam k tomu otazku ze ci to dava bonus u laserov promethea aj na bonusove poskodenie 200 ktore da kazdych 5 sekund

    a tiez by ma to zajimalo aj u lf4 na dmg proti npc a votrelcom ci aj na tych 5 bodov poskodenia to dava percento z tych stihaciek
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. U prometheusiek nie som si istý, ale pravdopodobne tiež.

    U LF-4 PD to dáva bonus, tak isto ako to dava bonus aj pri normálnych LF-4
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. myslel som ten bonus +5 ci na to dava bonus... a zaujima ma ci u normalnych lf-4 sa ten bonus pocita aj na upgrade ale to asi ano
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Viem ako si to myslel. :)
    LF-4 PD dáva dmg 217 automaticky keď strielaš npc, ak preklikneš na hráča, začne dávať 212
    Takže ak strielaš npc, dmg je 217 + 10% (za 6. level/bonus stíhačiek)
    a ak hráčov, tak to je 212 + 10% bonus za stihačky
     
  19. Ahoj potreboval by som prosim vas poradit mam momnetalne na lodi 10x hercuiles a 10x havoc uz sa blizim k brane kronos tym padom coskoro budem moct stavat spartanov oplati sa mi ich skombinovat ? celkovo mam 20 havoc a 10x herkules len stale si nejak neviem rady ze co dam na druhu konfiguraciu ci sa mi to vobec oplati dakujem za dotazy a pripomienky.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Obecně ti každý napíše, ať si ještě pořídíš druhou sadu herkulů, aby jsi mohl mít na těžké spartany a na lehké herkulesy. jenže v dnešní době se lítá na všelijakých konfách, tak přechodně můžeš mít na obou konfách spartany, nebo počkat s výrobou spartanů a sehnat dalších 10 herkulesů.
     
    pavlaplán119, g.a.b.y a Ҡ!R!$ЦTΣ tohle ocenili.