Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dakujem pekne toto som potreboval vediet !
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. JΛRΘ

    JΛRΘ User

    Čaute,
    tieto body sú rovnaké body, čo stíhačka získava pri level up-ovaní do 6. levelu, alebo ide o niečo iné? Buď som slepý, alebo jediné body, ktoré sú spomenuté v infe o stíhačkách, sú tie, ktoré reprezentujú posun stíhačky do 6. levelu.
    Čo sa týka poškodenia stíhačiek, je to ešte fungujúci mechanizmus, a ak hej, ako prosím vás funguje? Za zhruba rok hrania ma zabili vyše 100-krát a moje stíhačky majú stále nulové poškodenie, čo nesedí s infom o stíhačkách, ktoré je tu.
    Ak som len ja slepý a v tom infe to predsa je, ospravedlňujem sa za blbé otázky.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    JΛRΘ - tie body ziskavas pri niceni nepriatelskych hracov alebo NPC. V tom linku je aj tabulka, kolko bodov za co ziskavas. Progres bodov si vies pozriet aj v hangari, ked kliknes na zalozku stihaciek na pravo od lodi. Stihacky sa uz neposkodzuju. No treba sledovat oficialne oznamenia, pretoze to mozu kedykolvek zase zapnut, tak aby hraci neprisli o ne zbytocne.

    upload_2020-10-5_14-24-17.png
     
    bhagira22, JΛRΘ a -baghira2- tohle ocenili.
  4. JΛRΘ

    JΛRΘ User

    Citacia zmazana

    Čiže to sú len body čo mi ostali z level upovania stíhačiek na 6. lvl. Vďaka za odpoveď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/10/20
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    JΛRΘ - ano. Maximalny lvl na stihackach je 6.
    Inak predosly prispevok sa necituje. Citaciu som ti zmazal.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak jsem ládoval do lodě lasery k akci a všiml jsem si podívných statů u Apise a Zeuse ??? Mohl by mi to někdo vysvětlit ???
    Všechny Irisy mají v obou konfiguracích poškození: 42%, Zeus dokonce: 55% ale proč má Apis jen 16% poškození to mě nebere.
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Je to poskodenie stihacky. dnes sa uz neposkodzuju. Niekedy si ich musel opravovat, lebo ked dosiahli poskodenie 100 percent tak si o nich prisiel. Irisky si asi opravoval vsetky naraz a preto mas u nich rovnake poskodenie. Apis si asi opravoval ako poslednu, a preto mas na nej aj menej poskodenia.
     
    -baghira2- a *RimmerH* tohle ocenili.
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Máš pravdu už se dlouho nepoškozují a tak jsem z toho vypad. Mylně jsem se domníval, že je to poškození způsobené letounem, no je to už dlouho. Pamatuji to opravování letounů bylo dost otravné a vůbec mi neschází. Díky :):):)
     
    -baghira2-, *SATKO* a (GRIBAR) tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Letouny iris se poškozovaly více než apis a zeus.
     
    charitativníbaghira2022 tohle ocenil(a).
  10. Dokud byly staré upgrady, tak se dal ZEUS postavit docela rychle. Od novinky, kdy je ve výrobě-montáži, se rapidně zdražil, a to 3násobně. Byly slevy při hodině upgradů, kdy se daly koupit chybějící dílky výhodně. Dnes to neexistuje. Pamatuji se, že jsem při starém způsobu potřebovala 100K urka a čekala jsem na hodinu upgradů, ale místo toho přišla změna = výroba-montáž, a náhle jsem potřebovala na totéž skoro 300 K urka. Trvalo mi pak hodně dlouho než jsem mohla mít ZEUS.
    A dneska? Mám nový účet, a nejsem schopná postavit ZEUS ani po 9 měsících. Potřebuji totiž urko na celou výbavu, a přesto, že jsem postavila hodně zet a použila hodně klíčů, tak mám polovinu dílků jenom. Zlaté bedny jsou jednou za uherský rok, a stejně jsou k ničemu, mají zastaralý obsah a velmi malou četnost dílků zeuse.
    A neříkejte mi, že si mám koupit 1 000 000 urka, abych si dokoupila dílky :eek:. Urko vydělávám, ale potřebuji vyrábět také prometeusky aj.
    Udělejte s tím něco, protože tenhle stav je hodně nespravedlivý nejen k úplným nováčkům, ale ke spoustě hráčů, co to hrají třeba i 1 rok. Nejjednodušší cestou by bylo zlevnění dílků ve výrobě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ANTI11

    ANTI11 User

    stací strilet mordony a zbirat scrap ... já jsem takto z apokalyptických beden dostal apise i zeuse ze 155 truhel
    a dokonce mi to hodilo 4x zeusku ak neobetujes korunu budes to delat i 9 mesicu ak obetujes 2000 kaček možes mat vse a hned...( PS: keci s penezma nehraju SI NECHAJ LEBO AK HRAJES BEZ PENAZI NECUDUJ SE ZE HRA NEJDE TAK JAK BY MELA KED NEMAJU Z ČEHO PLATIT ZAMESTNANCOM.aspon premko slevu kupuj a sem tam na prilepsenou zkus apokalypticke truhli ne hned 155 truhel staci 10-20 za par stovek ...) tohle jsou jen keci a pokad hrajes 9 mesicu tim zpusobom ze denne odehrajes 30 minut tak se ničemu nedivím pokad bys mela 9 mesicu odehrano ... cisteho času to je jiná .. začni uvazovat uz logicky a nepiš tu nesmysle....

    Dávno ta hra je na jinem LVL

    prometheus založis nový ucet koiupis zdvojnásobovač a muzes mit 20 prometheusek nemusis famrit tolko rinusku a delat zety

    neposkozuji se letouny nemusis to hlidat

    RSB za hubičku driv tomu tak nebylo

    bostry za 11 kaček

    moduly na lode vetsi dmg
    a kupa dalisch veci hledas furt v necem chybu ale chyba je jen v tobe protože kazdy normalni hrac dokaže po 14 dnech mit skoro ful ucet

    krome lodi plus a raketometu .....

    zamysli se nad tim co pises realne už
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    *Irenka49•™* Svatá pravda. Již to není jako dřív.

    Uvažoval sem o 10 letounu zeus na GE7 (GE6), nasbíral sem 500 000 uri.
    Rozhodoval sem se na poslední chvíli. Za 500 000 uri, získám jen 20 dílku.

    Ztratil by sem však uri. na upgrady a na získaní lode pusat plus.
    Všechno je v současné hře, hodně předražené.
    BP hodně hráčů, již zklamal.

    ANTI11 je již, opět chytrý jako rádio.
    nový účet a 20 prometheusek, leda jak ve snu

    Bez pomoci klanu, nebo přátel ve hře, to nováček nedá.
     
  13. Dívej se na to tak buď pošli do hry real prachy a máš hned i zeus nebo pak je ještě jeden způsob.

    A to jak jsou APO bedny já měl u Apis a Zeus 40/45 dílky
    Apis těch 5 dílku jsem si dokupoval sám urko jsem měl.
    Zeus moc beden zeus bylo a dílku málo na to jsem se vykašlal a počkal jsem na akci APO bedny (růžové), odkaz níže:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/piratske-bednicky.107561/#post-903955

    Měl jsem kolem 300 klíčů na jednom účtě i na druhém a padl celý zeus.
    Tím pádem jsem urko ušetřil když to padlo z bedýnek :)
    Nač utrácet uridium na stíhačky stačí to udělat jak popisují :)
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  14. Taky jsem Apis a Zeus vyndal z Apo beden. Ještě jsem neměl ani všechny Irisky. Kolik klíčů mě to stálo nevím, ale moc jich nebylo. Kde taky na začátku vzít tolik Krystalu rozvratu, že jo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Já jsem schopný za 3 měsíce vydělat 750.000 uri jen z daních úkolů, za 9 měsíců bych byl full i s golikem plus a pár prometheusek, určitě se vyplatí kupovat slevák
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. A já jsem schopný vydělat 1.400.000 za týden bez problému :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Na globále zeus 25/45 dílků, našetřil jsem nějaké klíče na zlaté bedny (196). Dohromady cca 500 klíčů od začátku účtu mi dalo těch 25 dílků zeus a apis. No a dnes:
    16.12.2022 - 07:49 Obdržen předmět: Letoun - Zeus
    takže za mě radost veliká, akorát mi na něj chybí havok, 9/10, ale to v neděli poladím zetami.
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

  19. HeePee

    HeePee User

    Mám prosbu. Kde najdu kolik mám dílků na letouny Apis a Zeus.
    Díky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. kentik007

    kentik007 User

    HeePee V montáži to nemáš? (Sa mi zdá že to tam je 2x.. Kúpa celého alebo po častiach.. Proste presnor celú montáž)
     
    Naposledy upraveno: 5/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).