Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. JustSuli

    JustSuli User

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda mohu zkombinovat tyto 2 funkční designy, když mají stejné bonusy.
    Děkuji za odpověď. ;)
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    JustSuli příspěvek máš přesunutý do diskuze k letounům.
    Ano dají se kombinovat.
     
    JustSuli tohle ocenil(a).
  3. JustSuli

    JustSuli User

    citace smazaná
    Teď jsem to zkoušel.... Silver jsou označené normálně bílou barvou jako letouny bez funkčního designu, Epic jsou oranžové, podobně jako Sparťany. Na jedné konfě mám kombinaci Silver a Epic a na druhé mám Herculy. Ať se dívám jak se dívám rozdíl je pouze v dmg raket ale CD je stejný. Mám zkusit dokoupit ještě 2 Silver demony, nebo je ten CD raket nějak omezený?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/10/23
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    JustSuli ten cooldown to redukuje o 5%
    Bonus: Tento design letounu ti poskytne 1% bonus k raketovému poškození za každý letoun. Pokud jsou designem Demon vybaveny všechny tvé letouny, obdržíš také 5% redukci cooldownu raket.

    Jinak Silver demon a Epic demon jsou oba dva funkční designy. Je tam pouze rozdíl ve vzhledu. Koukni do hangáru. Na mapě tě to asi zmátlo.
    Screenshot_5.jpg

    Poprosím příště necitovat předchozí příspěvek, pokud hned reaguješ.
     
    Punisher a JustSuli tohle ocenili.
  5. JustSuli

    JustSuli User

    Dobrá, děkuji.
    Omlouvám se, byl to můj první dotaz...
     
    Tess tohle ocenil(a).