Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nechapem ? co bola chyba ze som to uridium minul ?
     
  2. Korben

    Korben User

    A ešte sa pozri za akú cenu si letouny nakúpil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. no ked som to do kopy ratal tak irisi ma stali ked neratam tie co mi ostali tie som kupoval skorej nez tieto
    5. letoun 79.800
    6. letoun 91.200
    7. letoun 119.700
    8. letoun 190.000

    = 480 700 uridia a pri prihlaseni som mal 117.625 cca
     
    Naposledy upraveno: 5/3/14
  4. Korben

    Korben User

    jAKUBOVANEC Daj mi tvoje ID a napíš aj dátum kedy si letouny nakupoval.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. [​IMG]101738795
    2.3. 2014

    ----------------------

    ale je to cudne lebo email o kupe uridia v hodnote 49 eur neprisiel to bolo kupovane ked bolo naposledy MHH a vypis so slovenskej sporitelni mi ukazal ze som to zaplatil
    ale promocne kody ked pozeram tak 2.3 sa mi pripisali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]

    Btw. počkaj si na vyjadrenie kolegu, pozrie sa na to. Pravdepodobne sa platba za Irisy stornovala, t.j. zobrali ti ich a vrátili urídium. Urídium však vrátili asi bez bonusu z MHH.
     
    jAKUBOVANEC tohle ocenil(a).
  7. dobre dakujem :) toto este neviem pouzivat pockam pockam aj do rána
    ani celu sumu uridia nevratili mali 150000 a ja som o ten storn neziadal tak dufam ze sa to vyriesi
     
    Naposledy upraveno: 5/3/14
  8. Korben

    Korben User

    jAKUBOVANEC musíš si počkať kým sa ti na to pozriem. Nie vždy mám možnosť ihneď všetko overiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. dobre ved ja čakám :) ja som len rad ked pomahaju ludia :) je to lepsie ako pocut na chate ze fetujem :)

    A este sa chcem spytat za ako dlho to si vyriesite ? nechcem zatial chodit na ucet ak by sa daco menilo
     
    Naposledy upraveno: 5/3/14
  10. Korben

    Korben User

    No tak že ,02.03.2014 o 20:18 hod si kúpil 5 stíhačiek iris, za 22 800 urídia za kus. Teda spolu si dal za 5 stíhačiek iris 114 000 urídia . Tak že to bola chyba a tak ti boli stíhačky odobrané a urídium ktoré si za ne dal, ti bolo vrátené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. aha no super takze super dakujem za pomoc :(
     
  12. Korben

    Korben User

    Nieje za čo.

    Zatváram to čo nemám :D
     
    Naposledy upraveno: 5/3/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Ja to znovu otvorím kedže ide o oficiálnu diskusiu :) sme ľudia predsa, stáva sa.
     
  14. Archa

    Archa User

    mylis sa, nezmizne :)
     
  15. »vojta«

    »vojta« User

    Kenny ten příspěvek psal ještě při staré aukci, kdy při 8flaxech/irisech mizel, od té doby aukci měnili a v té ti už zůstane
     
  16. Kenny

    Kenny User

    Ano, jak napsal »vojta«.
    Při dnešní aukci už lze vidět kolik kdo dal, ale nejde přihazovat.
     
  17. -mmmiso-

    -mmmiso- User

    cavte, neviete mi niekto poradit ze preco mi nepribudaju body na stihackach ked nicim NPC? mam lod Goliath a skusal som znicit vela typov NPC od slabych az po pokrocilejsie

    vdaka za rady
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. -mmmiso-

    -mmmiso- User

    nene vydrazil som nove IRIS a stale su uroven 1 :(
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -mmmiso- - na goliathovi nedava body do stihaciek len lordakia a steuner,ostatne by mali.Skusali si si aj po pol hodke refreshnut okno v hangari a stale ti ukazuje rovnake cislo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).