Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mám otázku: teraz ako sú tam tie nové sloty pre dizajn a efekt tak ak si tam hráč full hercules hodí herculy, a vzhlad hodí napr. beacony tak súper nemá ako zistiť že sa jedná o hercula?
     
  2. svi1

    svi1 User

    Stačí si nechat zobrazení letounů vypnuté a pořád vidíš, zda je nebo není hercul (pouze aby byly vidět IIIIIIIIAZ). Alepoň mě to tak ukazuje. Možná se pletu, ale u mě to tak je.
     
    -baghira2- a Koudy-OP tohle ocenili.
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    I když jsou letouny zobrazené a hráč má vybavené okrasné designy a zároveň Havok/Hercul/Demon, jsou písmenka letounů nad lodí barevná podle funkčního designu. Takže jde poznat jaký design s bonusem hráč používá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    =Marvin=,viem že toto nie je diskusia ale prečo sa nedá použiť Démon -epický dizajn bez toho aby som nemusel vybrať Havoc ?Ten dizajn má v hangári ako jediný označenie S a teda je pre majitelov Havoc dizajnov nepoužitelný bez straty bonusu dmg
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    *SATKO* Havoc a Demon su dizajny co davaju bonusy, cize patria do slotu pre bonusove dizajny. Nemozes nasadit 2 bonusove dizajny naraz, mozes nasadit len kosmeticky dizajn a bonusovy dizajn.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ok, ten epický sa mi veľmi páči,škoda že sa nedá sklbiť z Havocom.Díky za odpoved
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis••jen při zobrazení letounů se změní vzhled , když jsem to včera zkoušel tak u mě jinak barva písmen letounů ne. ( Myslím tím, že by okrasný změnil barvu bonusového tak ne )
    *SATKO* taky jsem to chtěl skloubit no má bonus tak to nejde - škoda
     
    Naposledy upraveno: 5/2/16
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Úprava je to fajn, ale nevyužiji jí. Mám na jedné konfiguraci Havoky a na druhé Herkuly. Při přidání jiných desingů by se mi pletly znám se... :D Navíc z novějších desingů se mi nejvíc líbí Daemon. Škoda, že nejde přidat, třeba i za ztrátu svého bonusu. Potom bych to využil.
     
  9. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Poprosím upravit FAQ nezobrazuje se barva pismen u letoun. ( Beacon a Frost)
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sirpierre* přečti si předchozí příspěvky :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    *Firefox1* A?
     
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  13. maji beacony nejakou funkci? Obavam se, ze vzhledovy letouny uz mit barvu nebudou, kdyz se daji navlict na havoky/herkuly/demony, ktery barvi pismenka i po jejich schovani pod jiny skin...
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Byly v prodeji a mají mít samotné zářivě žlutou barvu písmen, právě proto je Sirpierre*kupoval
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ja vim.. jen pridavam svou domnenku.
    Taky jsem si kupovala za 15€ modry G, treti design na goli (po oranzovym a cervenym).. ted ho ma kazdej jouda za par susnu z aukce a jeste mi ho zhnusili.
    Nenadelam nic.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/2/16
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    *Firefox1* Bohuzial veci v hre sa menia a aktualizuju, uz sa menilo vela inych veci a pismenka su este to najmensie. FAQ upravim.

    Little_Tali Nj, to si zivo pametam, nastastie ja som vtedy len ticho zavidel.. Ono sa ani tak nemenil modry dizajn ako vzhlad celeho gola. paradoxne cerveny golo bol potom krajsi ako modry. Jaj stare dobre casy, vzdy mi ich niecim pripomenies. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. myslis cerveny, ktery po prvnim uvedeni do hry vypadal takto? :D

    (omluva za cizi obrazky, moje jsou zamceny na imageshacku, protoze jsem si je nestihla do 31.1. stahnout, tak se k nim nedostanu.. tolik vzpominek tam mam :()

    [​IMG]


    jinak k tem letounum (a vlastne vsemu ostatnimu), cetli jste tohle? To bylo do VOP pridano prave po zmene modryho G..

    1.2.13 Hry a služby jsou průběžně aktualizovány, upravovány, rozšiřovány a obměňovány. Uživateli je tedy uděleno právo využívat pouze tu verzi hry či služby, která je v danou chvíli aktuální.

    1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy.
     
    Naposledy upraveno: 7/2/16
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Little_Tali Ano ten. Ono to bolo vlastne tak, ze chvilu po zavedeni modreho gola sa zmenil vzhlad celeho goliatha na tu pretiahnutu lodicku co mame teraz. Modry vybledol a cerveny sa naopak zvyraznil. :) Uz sme ale trochu dost OT.

    BP sa asi rozhodol nedavat vizualnym dizajnom farbu prave preto aby hraci vedeli aky ma spoluhrac bonusovy dizajn, cize farebne pismena budu zobrazovat len havoc, hercul a demon.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  19. Mamina71

    Mamina71 User

    Dotaz k expení dronů. Na první stránce FAQ - Vše o letounech je tabulka, kde jsou uvedeny body za sestřelení jednotlivých NPC v závislosti na tom, kterou loď použijete. Jsou tam však jen novodobé, aktuální lodě, chybí mi tam např. Defcon a Yamato (kteréž jsou znovu ve hře v akci ke koupi).
    Máte prosím někdo odkaz na nějakou tabulku, kde by byly i tyto starší typy lodí a jejich expy?

    Namátkou jsem zkusil použít Defcom, a dává to z NPC body expení dronů cca napůl mezi Leonovem a Liberátorem.
    Yamato nemám jak vyzkoušet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Korben

    Korben User

    Mamina71, Pamätám sa že keď sa táto tabuľka robila, tak sa testovala každá loď samostatne. Stačí ak túto loď máš a po zostrele NPC si skontroluješ koľko bodov ti pridalo. Tabuľky majú informatívny charakter, no ak bude na to čas, tak tam dané údaje doplníme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).