Diskuze: Technologické středisko (Tech Center)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Způsobí celkově až 10.000 škod na maximálně 7 cílech v dosahu.

    Prvy ciel dostane 10K dmg, kazdy dalsi ciel dostane o trochu menej, cize kazdym uderom sa to ako keby oslabuje.

    Ako je to zaujimava vec, ale najmenej uzitocny tech.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Bolo by dobré tomu pridať dmg. Nech to má ránu ako poriadny blesk!. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. zdravím...mám dotaz...dnes už podruhé jsem si přímo za U zakoupil Hi-Tech Přenos energie, před chvílí 2 ks. V bilanci vidím 2x odečet uridia, ale jak na herní mapě, tak v Hi-Tech centrum mám jen jeden. Kde by mohl být problém?
     
  4. Foяmi

    Foяmi User

    Relog nepomohl?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. nepomohlo zatím nic...zkusím to znova, ale dal jsem jeden vyrábět normálně, tak až pak
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    »¤FIREHONZAJS¤« No skusil som to teraz testnut a tech prenos energie sa okamzite pripisal. Takze o globalnu chybu asi nepojde.

    Ak by relogy a cistenie nepomohli, mozes skusit napisat na podporu nech sa na to pozru a pripadne ti vratia uridium za nepripisany tech.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. takze retazovy impulz trva len jednu sekundu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Sentiero

    Sentiero User

    SSCUltimateAero ano. Nefunguje to jako singularita, že by to dávalo každou sekundu dmg. Zkrátka NPC/ hráč dostane dmg např. 7000 a konec. Je po hi-techu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    SSCUltimateAero Na vysvetlenie, je to nieco ako blesk. Jeden uder zasiahne ciel a tech konci. Ak je cielov naookolo viac, potom je to taky retazovy uder, ktory sa postupne oslabuje, no stale len jeden uder.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. hmm tak to asi zbytocny tech
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ani nie.

    Reťazový impulz sa skôr hodí slabším hráčom s horšou výbavou, ktorí robia svoje prvé GG:
    ako Alfa a Beta.

    Svoju úplne prvú Alfu som dal na cz1 aj pomocou niekoľkých reťazových impulzov, veľmi
    mi pomohli do posledného kola s 30 rozzúrenými protegitmi naraz. Vtedy som nemal
    LF4 na 16 úrovni a ani peta na 7 lvl. ako teraz, a dal som to. Práve dostatok urídia na
    výrobu 5 reťazových impulzov rozhodol o splnení brány Alfa.

    - takže predom tento tech neodpisuj. & je veľmi užitočný pri získaní titulu Smrtiaci ako blesk.

    EDIT: Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] to ma vtedy nenapadlo. Vďaka za pripomienku.

    Na cz2 v poslednú sobotu 19 novembra 2016, som GG Alfa riešil kamínou:
    promérium do laserov. Bez žiadnych reťazových impulzov. A vyšlo to aj s
    protegitmi, pretože kamínu som si šetril a použil, výlučne proti ním.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/16
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. Dnes ti stačí kamikadze u peta na bránu, takže tam není Řetězový impuls vůbec potřeba. Navíc jsou potřebnější věci v hi-techu.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Dnes jsem zjistil že mám v tech.lodě boj.opr.robota2 - 2ks, ví někdo jak jsem k němu přišel ? :eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - z pokroku napriklad alebo z predoslej akcie z boxika z akcioveho NPC.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    aha tak to bylo z minulé akce, ani jsem o něm nevěděl :) dík
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.