Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Zaznamenal jsem, že zpočátku občas někdo uvedl, že se mu ztratil modul po vložení do stanice, ale nic konkrétního. Později jsem již nic takového neslyšel. Pokud ti vše funguje momentálně správně, asi bych to neřešil. Pokud by se problém objevil znovu, dej vědět.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Správně asi jo. Každopádně o modul jsem možná přišel, ale neřešim, byl na dvojce. A přišel jsem o upgrade no. :) Tím, že to dělám jen na 5% mám takové kvantum upgradů že to nejde vše odsledovat, co se připočte a co ne, natož počítat moduly. :(
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Bude ještě někdy opravena ta cena boosterů? :D
    Jelikož je tu už 2,5 měsíce a stále mi pouze ukazuje novou cenu, ale strhává starou.. Pomalu začínám pochybovat, že se dočkáme opravy. :(
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak byly tu horší věci na opravu. Třeba hangár. :)
    Taky rozumim tomu, že nemohou dělat vše najednou a zrovna tohle neni nic závažnýho. :D
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  5. No to je jasné, že jsou důležitější věci. :D Ale 2 a půl měsíce je dlouhá doba, tak aby se na to nezapomnělo. :D
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    No zrovna nedávno jsem to taky testoval. :)
    Ale aspoň to všude "ukazuje" nové ceny. :D
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. To je sice pěkný, ale lepší by bylo kdyby ukazovalo starý a strhávalo nový.. :D
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Bych se nedivil, že i na tohle by si někdo stěžoval. :D Mě už tu nepřekvapí nic. :D
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. No někteří hráči by byli schopni stěžovat si i kdyby dostali hned po registraci full účet, takže je pravda, že by i s tímto měl beztak někdo problém. :D :D
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    vzhůrudoboje - o tomto probleme sa vie, ale musime cakat az to opravia v hre. ;) Nic ine s tym spravit nemozeme.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Kedy býva hodina zľavy ?
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Chuck

    Chuck Guest

    Treba sledovať kalendár, tam sa všetko dozvieš. :)
     
    oops.eu a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Zdravim, jelikoz jsem v upgradech uplne neznaly, tak bych potreboval radu... :D Mam dilema zda udelat nejdrive spartany nebo upgrade letounu - krystalu mam 750 a upgrady nemam zadny. Ja chtel nejdrive spartany, ale pak jsem si rikal, ze upgrady pridaji vic, no proste nevim :D Jaky mate nazor vy?
    A pak by me zajimalo jestli se vyplati upgradovat tak jak je to napsano ve FAQ, nebo je lepsi to davat na 100% samozrejme se slevakem a premkem? Ma to nekdo odzkousene? :)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Upgrady letounů jsou základ všech upgradů. Upgrady se uplatní na obě konfigurace a co víc, na všechny lodi. Co se týká upgrade, tak je možno zkusit to co je psáno ve FAQ třeba na jednom letounu. V průměru to vychází lépe neupgradovat na 100%, ale osobně jsme touto cestou nešel. Spíše jsem počkal na hodinu upgradů (bohužel je málokdy), a v kombinaci se slevákem jsem upgradoval na 100%.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Cekani na hodinu upgradu to neni nic pro me, stejne bych to vsechno za hodinu nestihl, pokud se nepletu... :D
    Asi pujdu do upgradu no, at to mam zasebou. Trosku se bojim toho, ze mi muzou puknout letouny, ikdyz se mi to jeste nikdy nestalo, ale kdo vi... :D Nevis, Wardene, jak to bude do budoucna, tusim ze na streamu rikali, ze se do budoucna nebudou poskozovat letouny a budou na nejake palivo... Trosku OT, ale kdyz uz jsme u tech letounu. :)
    Zkusim tedy jeden letoun podle FAQ a uvidim, zda se to vyplati no.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Imperátor[CZ1] bohužel systém upgradu je o pravděpodobnosti a zkoušet toto na jednom letounu ti nedá žádný vypovídající obrázek. Sám jsem se v minulosti o to zajímal a proto vznikly i ty tabulky ve FAQ. Osobně do levelu 6 upgraduju dle pravděpodobnosti a z dlouhodobého hlediska to jednoznačně vychází a pokud budeš upgradovat vše najednou, tak uvidíš, že to vychází. Od levelu 10 ti ale doporučuji jet vše na 100%.
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nebude to na žádné palivo, prostě se deaktivují, dokud je neopravíš. Stejně jako PET. Jednoduše by měly zůstat v hangáru po puknutí, ale na mapě je neuvidíš. A oživíš si je normálně, jako jsi to dělal doteď.

    A taky jak tu píše prchlík, do levlu 5-6 je to dobré na těch 25-35% a pak na 100%, protože tam už takové ušetření neni. Ale i tak je to jen pár tisíc urka rozdíl. Mimochodem full upgrade se dá stihnout myslím na 3-4 upgrade hodiny.
     
    Naposledy upraveno: 30/12/17
  18. Super, dik za rady, na upgrade hodinky cekat nebudu, uz upgraduju :).
    Tak doufam, ze ten update na letouny pridaji brzy, at se nemusime o letouny bat. :)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Bát se o upgradované letouny nemusíš ani teď. Chce to jen mít v lodi na obou konfiguracích CPU na opravu letounu 2 a je po starostech. Již to tak používámm mnoho let a vždy se letouny řádně opravily (nikdy neopravuji ručně). Jen je třeba kontrolovat, zda máš v CPU dostatek oprav. Osobně. je-li tam méně jak 12, tak dávám nové.
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    A pokud se bojíš, tak tam mít jedničku. Já to tak osobně nějakou dobu měl, ale stejně opravuju ručně okolo 60ti % tak dvakrát třikrát za rok a bez problému. :)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.