Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Dobrý podvečer zaujímalo by ma kedy bude hodina upgradu? kedže tento mesiac nebude zrejme sa na to zabudlo
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. už nebyla a asi nebude... stejně jako sleva na formace...
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Septarzx

    Septarzx User

    asi" ?? to je odpoveď ako žiadna :) potrebujem reálnu odpoveď...
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Arya

    Arya User

    Septarzx, nejsou žádné informace o tom, že by tato akce být neměla. Sleduj kalendář, co nevidět, by měl přijít seznam akcí.
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Predpokladám že ako minule info o hodinke upgradov nedorazilo...hm, a už nebýva len v piatok :D a dokonca je teraz 2h, tak ak niekto potrebujete máte šancu :)
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Táto hodina výhodných upgradov, ktorá práve prebieha v dnešný deň;
    začala už o 18:30h. A upozornilo ma na to, že bude prebiehať 2h + polhodinu.

    Zaujmavé na tom je, že je práve štvrtok. A že v Kalendári nie je o tom, ani zmienka.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/19
    mighty-Panthro a bhagira22 tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher možno to môže byť aj tým, že dnes je posledný deň v mesiaci.
    - Akurát v tom, vidím možnosť súvisu. Nakoľko sa to, úplne vylúčiť nedá.

    Pretože, ako sa stále tu na fóre hovorí: Vždy sa oplatí sledovať hru. ;)

    Edit: Honzin v čase 18:40h som o tom informoval cz komunitu na GE2 serveri.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/19
    mighty-Panthro a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Honzin

    Honzin User

    Mám dojem že tyhle hodinové bonusy upgradu probíhají půlročně.
    Já třeba stihl jenom půl hodiny.
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Není to tak dlouho co byly pravidelně ob 14 dnů a nebyly hlášený dopředu, teď už jsou tak po měsíci.
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Honzin

    Honzin User

    Já myslel hodina plus hodina rovná se dvě hodiny. Dvě hodiny upgradu.
     
  12. Čo znamená tento nový oznam?

    WARNING
    POZOR, VESMÍRNY PILOT! VYDANIE NOVÉHO
    SYSTÉMU VYLEPŠENÍ ZRUŠÍ VŠETKY PREBIEHAJÚCE
    VYLEPŠENIA ČAKAJÚCE VO FRONTE.
    AK CHCEŠ PREDÍSŤ STRATÁM, PRESTAŇ
    UMIESTŇOVAŤ VYLEPŠENIA DO FRONTY AŽ DO
    BUDÚCEHO TÝŽDŇA.

    Do akej fronty?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    no ked si davas upgradovat napr stity tak ti pise ze kolko % uz mas do konca upgradu. a nikto nema davat veci upgradovat pretoze by mohli zmiznut. :) ale dobre na tom je to ze bp da kazdemu kompenzaiu :)
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Vďaka za odpoveď. Takže mňa sa to netýka, lebo nikdy nedávam veci vylepšovať.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ħũŗĕį, ?? napsal :
    A už jsi viděl tu kompenzaci? Předpokládám, že nám po změně upgrade zmizí z hangáru apis a zeus, kde pochopitelně za ty roky máme u obou letounů 45 dílků a proto nám z beden nepadají dílky, ale o to více potřebných věcí pro hru a montáž.
    Dodatečné informace:
    Jakmile bude nová aktualizace aktivní, budou odstraněny všechny existující procesy vytváření a aktualizace.

    Proto bude ve hře několik dní dopředu varování, aby o tom všichni hráči informovali, a že by neměly být zahájeny žádné nové postupy vytváření a aktualizace!

    DŮLEŽITÉ: Ztracené položky a pokrok nebudou vráceny!
    Přesto děláme kompenzaci pro všechny, protože se vždy může stát, že někteří hráči něco ztratí. Při prvním přihlášení po aktualizaci bude pro každého hráče k dispozici následující přihlašovací bonus:

    - 1x Zeus část
    - 1x část Apis
    - 2x Battle Repair ***
    -2x záložní štít
    - 2x řetězový puls
    - 2x přesný zaměřovač
    - 2x energetická pijavice
    - 8 ABR


    Takže místo celého apise i zeuse budu mít zcela zadarmo celý 1 dílek? A to se vyplatí?;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  16. jaritko

    jaritko User

    Nebude sa náhodou to odstránenie týkať iba práve prebiehajúcich upgradov a nie už dokončených?
     
  17. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    tak ak by mali zmiznut apis a zeus tak tato hra uz definitivne umrie... no ja mam len 4 casti na zeusa teraz.
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ħũŗĕį apis a zeus nezmizne. Len sa presunú do montáže a tým, priamo do hry.
    Nakoľko sa to testovalo na testovacom serveri, tak viem, že sa budú diely dať dokúpiť priamo v hre za urko.

    Predmety z tech centra, takisto nezmiznú. Ale sa presunú priamo do hry a do montáže. Tak ako diely do apisa a zeusa.

    P. S.: Na druhej strane je to výhoda, pretože každý kto bude mať dosť urka, si apisa aj zeusa, potom bude môcť dovoliť.
     
    mighty-Panthro a bhagira22 tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal(a). :
    A do teď to byla nevýhoda?
    Zcela evidentně jsi nepochopil můj příspěvek.
    Mám všech 10 letounů a v tech centru apis a zeus jaksi navíc, v záloze. To znamená, že mám 45/45 dílků.
    [​IMG]
    Po zrušení tohoto na hlavní stránce a po přesunutí tech centra na herní okno do montáže mi podle tebe tento apis a zeus zůstane a budu mít v zásobníku celý apis a zeus a kompenzací dostanu ještě 1 a 1 dílek, nebo apis a zeus nějakým zázrakem zmizí a já místo 3 milionů uridia dostanu pouze 1 a 1 dílek, nebo tam bude 46/45 dílků?
    Dále píšeš :
    Rád bych tomu i věřil a pokud se tak stane, budou asi všichni spokojeni, ale BP je BP a V.O.P. je dobře napsáno.
    P.S. Minuta ticha za Hitechy a apíska se zeuskem.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Pak si na mě vzpomeňte.
    ''Já to říkal.'';):p:)
     
  20. Karlosray

    Karlosray User

    ja mam 15 kousku zeuse ale ted asi pul roku jsem nic v bedne nenašel tedy žadny dil zeuse
     
    mighty-Panthro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.