Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    [​IMG]

    Ako vidíš s tabuľky, tak pred upgrade máš lvl1 , ale až po upgrade na lvl2 získaš bonus.​
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  2. aha uz tomu chapem dakujem :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Timanris

    Timanris User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. robocoop

    robocoop User

    vždy po upgradu letounu mi přidá štítu 200,počítal bych že se těchto 200jednotek navýší ještě o 25procent SB síly štítu a seprom 40procent,je to takto v pořádku?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. mělo by to tak být, př. máš hodnotu s upgradovaným štítem 10200*1,4*1,25, tzn. 17850. Ještě můžeš připočítat i (dvojitý) booster na štít, desing, formaci.. ;)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Ahoj
    keď už je tu reč o upgrade predmetov mám jednu otázku. Je možné že identifikovaní užívatelia majú menší DMG?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. †Đŗagøŋ_Ąΰaŧa®† protože jim byly odstraněny upgrady tak je to díky tomu možné.. Ale mohou si ty upgrady udělat znovu.. Jinak by DMG neměli mít rozdílnou od ostatních hráčů
     
    Naposledy upraveno: 17/5/14
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †Đŗagøŋ_Ąΰaŧa®† - sankcie boli na nieco celkom ine..ako zmazanie PP,upgrades,co moze znizit dmg,ale urcite sa neznizoval dmg hracom,zeby to tak uz nastalo mali.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. 03X1K

    03X1K User

    Zdravím všetkých.
    Hľadal som na fóre koľko BZ má modul KBS podľa upgradu ale nenašiel som nato žiadnu tabuľku. Tak som si to musel vypočítať.
    Ak by to aj niekoho iného zaujímalo tak aby to nemusel rátať tak to sem vložím dúfam že to nebude vadiť.
    Ďakujem

    [​IMG]
     
  10. Chtel bych se zeptat, jsetli nekdo nevi, kdy byla posledni upgrade hour ??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Crystal

    Crystal User

    ****VŁK24**** mal som stastie a bol som online, bola nedavno, necely mesiac dozadu zhruba...ale neviem ci to plati pre vsetky servery naraz, asi nie, na GE7 bola teda do mesiaca zhruba dozadu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. »vojta«

    »vojta« User

    ****VŁK24**** někdo od nás z klanu říkal, že odsledoval že bývá každý druhý pátek od 19:00 (na cz1) ale neručim za to. mám pocit že byla minulej pátek ale nejsem si tim jistej
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    ****VŁK24****: Na CZ1 byla poslední hodina upgradů 30.5.2014 (pátek). Mám dojem že byla od 19:00.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Diky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Kenny

    Kenny User

    Pokud chceš někomu poděkovat, používej tlačítko "ocenit".
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. SUPÍÍK

    SUPÍÍK User

    ahoj kolik stojí 1 iris upgrde z lvl 1 na lvl 16 ?
    dekuju.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. CrazyLove

    CrazyLove User

    SUPÍÍK, už som Ti to raz dával, a hovoril som nech pozeráš, a až potom sa pýtaš, je to na fóre miliardu krát.

    [​IMG]
     
    -baghira2- a ParanormalCz tohle ocenili.
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. Manhunnt

    Manhunnt User

    Ahojte a ako je to s upgradami LF-4,koľko to stojí aký je najideálnejší postup s ohľadom na percento šance na úspech? Máte tiež nejakú podobnú tabuľku? ako to bolo u generátoroch štítov povyše ako to tu dal Timanris.. o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Manhunnt - to asi zartujes,ze?Na tejto strane mas predsa 2-krat tabulku,kolko stoji upgrade Laseru za uridium.No najlepsie je ist na istotu,takze 100%.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.