Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher, za tu dobu co moderuješ, se divím, že se ještě divíš že se tu občas vyskytnou hráči co se pořád dokola ptají na zbytečné otázky - zbytečné z pohledu těch, co jim z hledání neupadnou ručičky :rolleyes:

    Manhunnt Odpověď máš v tomto tématu, post 30..
     
  2. Manhunnt

    Manhunnt User

    Och ozaj? Tak sa ospravedlňujem,sorry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Manhunnt - ano je to tak,na fore radi poradime,ale zasa opakovat sa ako papagaj nebavi nikoho.Treba si precitat trosku aj historiu diskusie,ci vyuzit hladanie na fore a az potom sa pytat,ak nenajdes odpoved.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    mozno to niekomu pomoze, mozno nie, ale podla mojich vypoctov je najidealnejsie pouzit 55 percentnu sancu. zistil som to jednoducho z grafu, kde som realnu cenu pri kazdej sanci porovnal s cenou aka by bola ak by bola prirazka za kazdych 5 percent rovnaka. najvacsi rozdiel mi vysiel pri 55 % uspesnosti pricom pri 5 a 100 som ratal s nulovym rozdielom.
    V praxi preto pri upgradoch pouzivam 55, a z doterajsej statistiky co mam mi z poctu 43 pokusov vyslo 24 spravnych
    Ak by som takto chcel 24x vylepsit nieco z lvl1 na lvl2 vyslo by ma to na 55% 60243 U bez zlavy (43x1401U), pri 100% 89040U (24x3710U) alebo pri 5% 91200U(190U*24*20) - 20 myslim ako kazdy 20 pokus je uspesny..


    Obraz si urobte sami
    Oprava: po prezreti vypoctov musim dodat, ze 25% uspesnost je najvyhodnejsia z hladiska priemernej ceny pokial je uspesnost realne dodrzana.. Tu su priemerne ceny jedneho uspesneho upgrade z lvl1 na lvl2 pri uspesnostiach od 5% do 100%. Najviac upgradov som mal na 55%, kde som realne zaplatil 2297 U za jednu {co je menej ako teoretickych 2547}, ale 2016 pri 25% je stale vyhodnejsie takze sa zameriam na to a potom dolozim vysledky.


    38002470212020202016206021312220232224322547266827922919304731763308344135753710
     
    Naposledy upraveno: 25/8/14
  5. Dobrý den je to k nevíře,ale mám problém hraji na serveru CZ-1 moje ID 50483638
    a problém se týká DMG.V pátek jsem využil slevu na upgrady a upgradoval během té hodiny 6 LF-4 2x o 1 level to je 12x0,4% celkem tedy 4,8% čekal jsem že to už bude trošku znát k mému překvapení se mi ale DMG snížila z původních cca 8 800-10 200 municí x-1 na nynějších cca 7 900-9 800.Několikrát jsem si překontroloval zda-li mám v lodi opravdu všechny lasery nenašel jsem žádný problém vše je tam kde bylo před tím proto se chci zeptat jestli nedošlo k nějaké úpravě ze strany BP nebo v čem by mohl být zakopaný pes? Díky Dráček
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Prvý problém je v tom, ako to počítaš, pretože upgrade sa týka len daného laseru, t.j. 4,8% je nezmyselné číslo a nemôžeš očakávať nárast o túto hodnotu.

    Vysvetlím - mám 10 laserov LF4, kde 6 ks upgradujeme (ako ty) 2x o 1 lvl.

    1 LF4 má v základe 200. 10 LF4 logicky dáva 2000.
    Podľa tvojho výpočtu by sme po upgradoch hľadali navýšenie o 4,8% a to presne na 2096.

    Reálne sa ale zvýšilo DMG 6 laserov v základe, t.j. 200 * 1,008 (2 lvl) = 201,6
    Takých laserov máme 6 => 6 * 201,6 + 4 * 200 (bez upgradu) = 2009,6

    Vidíš v zelených číslach rozdiel? To, že ty si síce vypočítaš progres o 4,8% je fajn, ale musíš to aplikovať na celkové DMG (v našom prípade 1/10) takže celkové DMG celej lode sa zvýšilo nie o 4,8% ale o správnych 0,48%.

    Hádam už chápeš systém upgradu, nemôžeš to počítať tak ako ty pretože to je napr. pri upgrade o jeden lvl 0,4% na jeden laser, nie na celkové poškodenie :)

    Druhý problém (teda skôr otázka na teba) je, či máš všetko ako predtým, t.j. boostre, design a podobne čo navyšuje DMG.
     
  7. Ano vše ostatní je jako před tím výpočet jsem pochopil díky každopádně ať tak či tak mám za to že po upgradech by se měla celková DMG zvýšit byť nepatrně a u mě to mělo nějak opačný efekt.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Neopravoval si drony? To, že človek očakáva veľké zmeny a príde sa pýtať, prečo má "rovnaké" DMG aj po upgrade som tu už zažil, ale žeby sa mu znížilo a o toľko ... teda aj to tu bolo ale za vinu bola banalita, preto sa ťa okrem toho designu či boostru pýtam aj na drony, formáciu ... všetko čo ovplyvňuje DMG - treba prezrieť všetko.
     
  9. Já vím Já Tě chápu to všechno jsem důkladně prošel neboj zkoušel jsem i všechno z lodi vyházet a naházet Z5 samozřejmě první co jsem zkoumal jestli mi nekřupnul letoun,ale mám CPU oprav a opravený nejsou jsou všechny na 6 jak byli všechno je jak bylo taky se mi to zdá divný,ale nikde nic nevidím co by bylo špatně zkoumám to už od soboty od rána a nenašel jsem nic co by se změnilo ve vybavení v konfiguracích prostě v ničem.Ptal jsem se i známích jestli taky nezaznamenali pokles DMG nikdo nic.Takže problém je evidentně u mě,ale ať koukám jak koukám nic jsem neobjevil
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    a čo havoc? ked si pozries tak rozdiel je cca 10%. vseobecne su vacsinou bonusy +5% takze by si musel zabudnut rovno na dve veci a nepostrehnut ze nemas jeden dizajn v stihach je docela lahke
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Andseyne

    Andseyne User

    A nedošiel ti seprom alebo prometid/promerium ak si mal v laseroch?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Pánové chápu že se snažíte pomoct,ale nemějte mě za úplný nemehlo že bych se po 4 letech hraní dostal k tomu že bych zapoměl kouknout na to jestli mám seprom v laserech to opravdu nééé to s Havocy je už lepší jenže mám už dlouhou dobu stále jen 2 čili ani tudy cesta nevede,ale díky za rady a Vaší snahu cením si toho .-) Pokusím se ještě postavit obě dvě konfi stejně jestli mezi nimi nebude rozdíl,ale vypadá to že se budu muset smířit s tím co je teď a budu jen doufat že po dalších upgradech laserů O5 neklesne protože bych pak až docílím u všech LF-4 16 lvl upgradu bych měl asi DMG měnší než leckterý flaxík :)))


    Jupííí a Já už na to přišel problém je zřejmě v tom,že mám celkem 3 hangáry jenže když postavím konfi v jednom a v jedné použiji výce LFek jsou označené jako obsazené jsou prostě takové tmavší v inventáři a protože v druhém hangáru byli sice v inventáři jenže takto obsazené tak je to pravděpodobně v druhé lodi již neakceptuje prostě i když je do konfi normálně dám tak je to jakoby tam nebyli u mě se jednalo o 5 LF-3 upgrade lvl 2 které jsem takto použil jinak si to už vyložit nedovedu.

    Možná by nebylo od věci kdyby se jak lasery tak generátory použité v jednom hangáru už nezobrazovali v druhém,třetím atd. bylo by to mnohem přehlednější neřknuli že by se pak nemohlo stát někomu dalšímu to co mě.

    Každopádně Všem děkuji za nápady a rady a snahu pomoci. Díky Dráček


    A nakonec ani toto nepomohlo nakonec jsem zkusil použít lasery pouze v jednom hangáru a výsledek mě totálně zdrtil neboť DMG je ještě nižší než byla před tím momentálně se pohybuje v rozmezí 7 700-9 400.Já už fakt nevím to mám asi Polskej seprom nebo co už by to mohlo být Irysů je pořád 8 Apis pořád jeden vše na 6-tce všechny lvl upgradu 16 Desing na lodi je stejnej,formace stejná nikde laser nechybí že bych ho vynechal nejsou použitý v žádný jiný lodi a když už konečně docílím nějaké změny tak ještě k horšímu :-( aaach jooo už mě to neba.
     
    Naposledy upraveno: 25/8/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Ahoj mám dotaz, upgradoval jsem lasery, a generatory stitu.
    Mam Lasery LF-2 a Stity SGN B01. A otazka zni, kdyz jsou upgradovane na plno jsou slapsi nez Lasery LF3 a stity SGN B02 bez upgradovani ?
    Dekuji za odpoved.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Osamnělý.Vlk stačí si to vypočítať, nie? Uprade na lvl 16 dá 6% do DMG a 15% do štítu.

    LF2 na max lvl => 106
    BO1 na max lvl => 5750

    Porovnať s LF3 a Bo2 si to už hádam vieš.
     
  15. No to prave nevim. Kde zacinaji hodnoty - na jakych cislech u LF3 a BO2 ? Nebo kde si to mam najit ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Osamnělý.Vlk - tie informacie najdes tu:Technicko-taktický průvodce

    LF2 ma dmg 100,po navyseni je to 106,cize je to o dost menej ako LF3,ktora ma 150 bez upgrades.

    BO1 ma stit 4000,po navyseni je to 4600,co je menej ako BO2,ktora ma bez upgrades 10 000.
    Snad to pomohlo.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Diky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. hawkinsZLC

    hawkinsZLC User

    Upgradoval som si iris 6iris na lvl 8 a 1 iris na lvl 7 počas upgradovania som si všimol že sa mi výrazné zdvihol štít no keď som dokončil upgrady musel som sa recconectnut kôli tomu že som mal lagy keď som sa prihlásil do hry takk štít som mal na tej istej úrovni ako pred upgradom a ani dmg sa mi nijako nezmenil... pritom môj kamarát si tiež upgradoval iris ma ich na 6 lvli a štít sa mu výrazné zdvihol pritom mame tu istú loď to iste nadstavenie konfi a ma 245 700 štítu a ja mam iba 224 400 štítu...
    písal som na podporu ale poslali na fórum a z technických dotazov zase sem omg :D a to urko bolo za reálne peniaze takže by to mali riešiť podpora a vôbec sa mi nepáči prístup Bigpointu k problému s hrou.. no dúfam ze som neprišiel o 230 000 u... -_- :D plss pomôžte mi už admin. nebaví ma to písať 100X :DD

    [​IMG]
    Java: Version 7 update 67 You have the recommended Java installed.
    Flash player: You have version 14,0,0,177 installed
    Prehliadac: Verzia 37.0.2062.103 m
    Prehliadač Google Chrome bol aktualizovaný.
    OS: win8
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    hawkinsZLC, udělal jsi i údržbu PC, promazal cache, relognul jsi? Jinak by také bylo fajn napsat tvoje ID.
     
  20. hawkinsZLC

    hawkinsZLC User

    ano relogol som sa už to je zo 3 dni čo mi nič nepridalo aj som resetol pc nič sa nezmenilo ;(
    [​IMG]93222575 diki ze mi konecne niekto odpovedal :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).