Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DJ-METRIX - nuz ja som reagoval na ten dalsi prispevok :)
    TRIXT - reagoval som na toto:
    Tam zial nebol uvedeny prevodnik.K tomu jeho predoslemu postu som sa uz vyjadril,ale mam na starosti cele forum,vsetky temy,nie len tuto jednu,takze si nemozem pamatat kazdeho hraca,co napisal par postov vyssie ;) V kazdom pripade ako som uz pisal,cele zrebovanie nie je pre jednotlive servery,len mesacny prevodnik,takze myslim si,ze vsetko je po spravnosti.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané.
     
  3. Uz sa rozdavali odmeny???
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †°ºHead**Hunterº°† - isty cas to trva,kym sa vyzrebuju hraci a po druhe,kym sa postupne popripisuju odmeny.Az by niekto nieco vyhral,tak podla mna napise na forum,ze uz odmenu obdrzal.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ..®.

    ..®. User

    ... no ja si myslím, že losovanie je otázka stlačenia nejakého tlačítka v danom okne... takisto pripísanie cien... veď ich nie je milión... jediné čo môže všetko pozdržať je overenie výhercov či nie sú v nejakom vzťahu k zamestnancom BP
    ... a výsledky predsa nemusia byť posielaná na mail... stačí oficialny oznam kde by bol link zo zonzamom jednej aj druhej lotérie ... alebo tak ako hitac okno nabehlo pri prihlásení do hry by teraz nabehlo podobné z výsledkami, prípadne linkami na obe loterie... aké jednoduché riešenie
     
    Skillman1991 tohle ocenil(a).
  6. CecoMladsi

    CecoMladsi User

    lenze mesacna sa losoivala kazda na iny server ktorych je cca 60 odmien na 1 server asi 8 tiez to trva a spravit na kazdy server ine okno by podla mna dost predlzilo, ved ak niekto nieco vyhra podla mna to zistis hned alebo to sem napise
     
  7. Korben

    Korben User

    ..®. Myslieť si môžeš čo chceš ale skutočnosť môže byť úplne iná, tak že to nechaj na kompetentné osoby. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. nehadejte se tu kluci stejne to vyhraju ja :D
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Neřekl bych, že vyvracení nějakého zde popsaného postupu je hádka :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. jaroshot

    jaroshot User

    je nějaký seznam výherců?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. Citacia zmazana
    Já si myslím, že se výhry ještě nepřiřazovaly.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/6/14
  12. Taky si myslím , protože jsem nic nedostal :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Galaxymaster21lvl - predosly prispevok sa necituje.
    Citacia zmazana.
    Precitaj si Jak správně přispívat na forum

    Vítězové budou uvědomeni e-mailem.Ak niekto vyhra,tak skor,ci neskor bude informovany emailom a ak vyhra nejake uridko,LF4,atd..tak mu to bude pripisane na herny ucet.Uz si pripadam jak v skole po pisomke,ze ziaci sa neustale pytaju,kedy budu vysledky :/ Mozno sa niekto najde,co odmenu obdrzal a napise,ze uz sa zacali pripisovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. jaroshot

    jaroshot User

    jj to víme, že budou informováni na email, ale zda bude nějaký seznam ( třeba navíc s daty podle herního serveru a tak) jsem se s dovolením ptal.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot každý víťaz bude informovaný mailom, načo ešte niekto iný potrebuje mať informácie o výhercovi? Zoznam z mesačného určite nečakaj, zo slnečného ti povedať neviem, ako si to BP spraví a či zverejní nicky.
     
  16. jaroshot

    jaroshot User

    ok takže nevíš. dík za info

    Mi spíš šlo o to, jak jsou výhry rozděleny. Kolik dostane můj server a pak kde jinde výhry popadaly. Čistě ze zvědavosti. A kupodivu nicky znát fakt nepotřebuji.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot Odpoveď si dostal, systém rozdeľovania odmien máš vo FAQ. Dáta pre tvoju štatistiku asi nezískaš, i keď podľa mňa je jedno na akých serveroch koľko toho skončí.
     
  18. jaroshot

    jaroshot User

    Jedno to až tak moc není. Dalo by se od toho nepřímo odhadnout, které servery jsou aktivnější. Přece jen kde je víc kapslí, tam se víc (bere) hraje.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot tak tuna ti nerozumiem, síce sa hovorí, že čím viac kapslí tým väčšia šanca ale človek môže vyhrať aj so 4 kapslami, ak sa niečo raz losuje nie je priama úmera medzi nakúpenými kapslami a počtom výhier na danom serveri.
     
  20. jaroshot

    jaroshot User

    psal jsem nepřímí odhad. Ale i ten beru, když už nic. Statistika je vždy práce s nepřesnými čísly. ;)

    Takže pokud nic takového nebude, tak mi ta odpověď stačí. Díky za odpověď
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).