Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    patko94 keby ho dáš sám nepadajú z neho kapsle kde môžeš získať také super odmeny ;) Prisluhovača dám aj sám to je pravda ale treba na to v celku slušnú loď. Priamo Hitac sám nedáš a navyše, ako písal ❦Čοlεκ❧, je to boj, to že si ho naklikol a je tvoj neznamená, že dostaneš aj ty odmenu, veľa hráčov strieľa vlastných len aby Hitac ukradli.
     
    patko94 tohle ocenil(a).
  2. QX01

    QX01 User

    Tahle akce je na nic. Když se přiblížím k lodi hitaci, tak mi to zaseká Pc víc než Crisis 2. :'(
     
  3. QX01 Nj., tahle (a nejen tahle..) akce je hodně závislá jak na počítači tak i stabilitě připojení, pokud není oboje OK moc si ji neužiješ..
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. SauronL

    SauronL User

    Tu akci dávají zde jenom za dne na pár hodinek , to je nanic , já teď musím dělat dvanáctky takže jedině kdy bych se mohl k hitacu přidat je pozdě večer ,nebo v noci , takže já vlastně ten event ani nemám protože v noci hitac určitě pouštět ven nebudou :(:(:(
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial my na fore nemame ako ovplyvnit v akom case budu Hitec.Tak to bolo nastavene proste.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. SauronL

    SauronL User

    Tj no ale někteří mají z toho eventu velké houby což mě mrzí , jediná věc co můžu udělat je nakoupit kapsle za peníze což pro mě vypadá spíš jako ztráta jelikož není pro mě reálná šance vyhrát to si raději prodloužím premium nebo si koupím nějaké to Účko :cool:
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. Kubino, co myslíš tou odměnou útěchy? Okamžité odměny z převodníku nebo něco jiného? Já si teda žadnou útěchu pro ty co nevyhráli z minulé akce nepamatuju.. :confused:
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Hej myslel som odmenu z losovania, avšak ako som to po sebe prečítal vyznelo to inak :D pardon.

    Každopádne pár kapslí nikoho nezabije a šanca vyhrať je, osobne som mal minule 2 kúpené kapsle a 2 nahraté a dostal som 100 000 urídia. Samozrejme ja sa môžem zúčastňovať len mesačnej mám taký pocit.
     
  9. SauronL

    SauronL User

    já jich minule nasbíral asi okolo 30 a vyhrál jsem jenom tu odměnu útěchy :rolleyes: , hold záleží hlavně na štěstí :p
     
  10. No já si říkal.. :D Já se moc akce na střílení HITACu neúčastním, není to v mých technických ani časových možnostech, ale taky si vždycky koupím 2-4 kapsle a držím palečky.. Sice jsem ještě nic nevyhrál (krom 'dobrého' pocitu že jsem nebohému zaměstnanci BP přispěl na chleba..:D), ale není důvod se rozčilovat, cena útěchy je taky dobrá. Navíc věřím že moje chvíle ještě přijde :D
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Ja šťastie v hrách či súťažiach nemávam celý život, takže v tom by som to nevidel. Skôr mi to príde, že človek čo od toho čaká najmenej zostane prekvapený, osobne som kúpil 2 kapsle na skúšku a Hitac som strieľal pre zábavu, nemal som v hlave to, že idem vyhrať 30 LF4 :) Občas treba mať hlavu nad vecou a nerobiť z toho tragédiu.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som minuly rok kupil tusim len 6 kapsuli a rozdelil to do slnecnej a mesacnej a tiez som nic nevyhral,ale riadim sa skor tym,ze ked mam vyhrat,tak aj z mala mozem a nemusi ich byt 100 tych kapsuli,aj ked poznam hracov,co ich nakupili hodne alebo ziskali zostrelovanim a tiez nic nevyhrali,je to proste o stasti,aj ked tie vyhry su lakave :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Hitac 2.0 se objevuje náhodně? Nedá se zjistit ve který čas a na jak dlouho bude na mapě?Nebo aspoň rozmezí od které hodiny do které hodiny odpoledne...?
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »ЄMØŅŦÎĶ«|AC1||M4€| - vidis ho na mape,len ak je na rovnakej ako ty sam.Zial nemame presne informacie od kolkej do kolkej sa vyskytuje.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Vyloučení z loterie: Zaměstnanci společnosti Bigpoint, jakož i případní zúčastnění obchodní partneři a jejich příbuzní jsou z účasti v loterii vyloučeni. V případě porušení těchto pravidel si Bigpoint vyhrazuje právo proviněné osoby z loterie vyloučit. Vyloučeny jsou rovněž osoby, které používají nepovolené pomůcky nebo se snaží získat výhodu prostřednictvím manipulace či jiných neschválených metod. V takových případech se výhra neuznává, a byla-li udělena, bude vymáháno její vrácení. Dále upozorňujeme, že loterie o věcné ceny se nemohou zúčastnit hráči z Itálie a Brazílie.
    Hráči v Rusku potřebují pro účely převzetí věcných výher dovozní licenci.
    Tak jako moderátoři/admini proč posíláte? To nechápu ! Jinak to je hnus člověk si střílí miniona a někdo ho ukradne! HNUS!
     
  16. ◄►Sper●ure◄► Ale modi/admini nejsou zaměstnanci společnosti Bigpoint a předpokládám že ani jejich příbuzní nebo obchodní partneři.. :D
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  17. Citacia zmazana
    Aha ttj :D A jakto děláte že seberete někomu box? :D šak ho nevidím :D
     
  18. ◄►Sper●ure◄► Musíš být rychlejší než ti druzí. To platí všude, i v životě :D Btw. předchozí příspěvky se necitují :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Ok, sorry, můžu se zeptat? Někdo psal že (asi minulí hitac) koupil aj kapsle přes Sms, ted to nejde že?