Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

  2. Dakujem skusim.
    Tak nakoniec som ziskala 10 lf4, potesi za par losov :)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/16
  3. lemon60

    lemon60 User

    Já už potřetí mám zase prd.
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    lemon60 Hitac je lotéria a nie hotová vec.Kúp si žreb na pošte a potom obvin prevadzkovatela že zase nič.Nie si sám čo nič nevyhral,netreba sa hned rozčulovať
     
  5. Korben

    Korben User

    Vždy lepšie, ako by si mal prdy zastavené. :D Lotéria, je proste lotéria, nie každý vyhrá. :)
     
  6. Hele a na chatu jsem četl, že těch 110 výher se rozděluje mezi všechny CZ Servery. Je to pravda?
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

  8. Aleki

    Aleki User

    Caute, ja viem, neskoro ale jaksik som na tu loteriu zabudol pri pracovných povinnostiach, či som dačo vyhral. V lodnom denníku sa to už skontrolovať nedá, tak sa achcem spýtať či je nejaký spôsob zistenia?
    [​IMG]48111726, int10
    Ďakujem :)
     
  9. Dobrá akcia. Bol by som rád keby bola zopakovaná v najbližšej dobe :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. Nemáte info či sa táto akcia nechystá byť v blízkej dobe? Bolo by to super
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokým viem BP sľuboval v januári 2017 demaneri, a nie Hitac.
    Napokon ani z toho, nič nebolo.

    Práve trvá akcia "Mrazivé peklo". Tzn. že nemôžu dať Hitac. Jedno vylučuje druhé.
    Ale na druhej strane, rád by som sa zmýlil. Frost Hitac celkom kľudne na február 2017. Kiež by.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/17
  12. Warden

    Warden User

    No, blíží se nám nová akce, která začne 6.11.2017. Bližší informace najdete ve vlákně Útok Hitaců FAQ. Akce má trvat do 19.11.2017 a HITAC prý mají lítat 24 hodin denně.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Koukám designy docela zlevnily... :)

    Ale mrzí mě, že na úkor Magmadrillů vynechali ty štíty. :(


    EDIT: A nevím jestli jsem to nepřehlednul, ale kapslí bude kolik? Bývalo to 10 na Hitaca, ale teď tam čtu u Aegis designu, že jen pro 5 lidí. Takže to se vztahuje i na kapsle?
     
    Naposledy upraveno: 2/11/17
  14. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Koľko a akého materiálu bude potreba na vyrobenie 1 kapsule ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Warden

    Warden User

    Ħũŗĕį: Bohužel, v oficiálních informacích není o tom zmíňka, budeš muset vydržet do zahájení akce. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. No popravde, hitace jsem snad nikdy nestrilel, takze jsem z toho lehce zmaten :D. Ovsem serverove odmeny vypadaji velice pekne, takze do toho jdu.

    Co me mrzi, ze jsem v nedeli chtel dodelat A,B,G, ale jak tak koukam tak musim tejden pockat a udelam si je rovnou do toho ukolu 10k urka a 100 scrapu se hodi. :D Mimochodem mate ve FAQ scarp misto scrap ;).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň chcem sa spýtať ohladom vecí ako napr. 30lf-4 magmadrill 1 hrac zo servera ich dostane a sancu má každý kto otvorí aspoň 1 kapsulu. Ale neviem či je jedno kolko kapsúl hráč otvorí napr. niekto otvorí 1 kapsulu a druhy 30 kapsúl a sancu majú rovnakú alebo čim viac hráč kapsúl otvorí tým je jeho šanca väčšia ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Warden

    Warden User

    Ħũŗĕį: Představ si to jako losy. Ty koupíš 1 a druhý 30. Všechny losy se hodí do osudí, zamíchají a vytáhne se jeden. Jinými slovy, ten co má 30 kapslí má větší šanci.
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Přesný množství a všechny suroviny si nepamatuju, jen vím, že minule byl potřeba scrap. A ten mi tehdy chyběl. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - ja som ti nasiel presne mnozstvo 40x Mucosium, 5x Plasmid, 20x Šrot - toto bolo predtym na akcii a momentalne nemame informacie, zeby boli kapsule v montazi.