Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ◄►Sper●ure◄► Pokud ta možnost není v platební oblasti tak ne. Btw. neomlouvej se, fórum je tu právě od toho aby ses zeptal na věci kterými si nejsi jistý, na něco s čím si nevíš rady apod. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄►Sper●ure◄► - prave som pozeral a je v ponuke k dispozicii aj kupa 2 kapsulii cez sms za 1,59€.Staci si pozriet payment.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher, zajímavé, já to v nabídce nemám.. :confused: Že by jste to měli na Slovensku jinak než my?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    To ti neviem povedat,ze preco to tam vy v ponuke nemate.
    No mne to tam ukazuje:
    Malý balík kapslíPlatba cez SMS1,59 €
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Server, krajina, toto môže rozhodovať o menších rozdieloch v paymente. Tak ako my máme k dispozícii kúpu cez SMS majú zase iné krajiny výhodnejší nákup, napr. CZ.

    Btw. miesto toho riešenie ako ukradnúť box by ste skôr mali riešiť ako si ho sami zostrelíte ;)
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  6. Punisher: šak jsem to někde tady v této diskuzi četl :D Nevím jestli jsi to tam dokonce nepsal ty ;)
    Kubino: já jsem si sestřelil možná 13 minionků ale zteho mam 4 písmena a 1x klíčeK!
     
  7. ◄►Sper●ure◄► Ale tak to bohužel v DO je, je to střílečka, je to PvP, je to boj. Silnější, rychlejší, pohotovější hráč vyhraje. Navíc já osobně bych si nikdy o DO netroufl říct že to férová hra :) Buď se s tím smiř a ber co je, nebo ti můžu doporučit farmeramu- tam ti tvoji sklizenou mrkev už nikdo neukradne ;)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  8. Inak k tomu, že kedy sa objavuje ako sledujem je to furt tak, že sa v jednu hodinu zjavia 3 Hitakovia a potom kolujú po všetkých mapách x-3,x4 kým sa nezničia potom sa další objavia až v novej hodine čiže ak sa napríklad zjaví 14:24 najbližší sa zjavia v hodine od 15:00 to isté ak sa zjaví 15:08 najbližší až od hodiny 16:00 ako to celý deň sledujem je to určite tak...inak áno slováci majú kapsle za sms ale zase napr. češi majú za 1. sms 20 tisíc urka ked je MHH zatiaľ čo my 11 tisíc sto a to máte na furt
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    *_White-Tiger_* lenže oni platia 79 kč a my 1,59 €, čo je u nich skoro raz toľko ;) Skôr som narážal na Premium, ktoré majú podstatne lacnejšie. Ale toto je OT, jednoducho niekto má kapsle aj za SMS, niekto nie, treba si kúpiť podľa možností.

    ◄►Sper●ure◄► ale ono nie je zaručené, že vždy padne písmenko a nie vždy ho stihneš zobrať ty. Hold je to hra, bojová hra, takže treba bojovať alebo ísť robiť niečo iné, na iné mapy.
     
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Ono to fakt bez toho PETa skoro nejde sebrat. Lagy tam jsou masity (mraky lodi, efektu). Zatím jsem sebral jednu (2 x kupon ke skoku - uchvatne) a většinou jsem ten cargo box nestihl ani videt.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. TRIXT

    TRIXT User

    -xghost-: No pokud není satelit tvůj (nestřílel jsi první) a nemáš zapnuté obsazené boxy, pak je logické. že box neuvidíš. Pokud si obsazené boxy zapneš, tak je sice uvidíš, ale jejich sebrání bude mít negativní důsledek na tvoji čest. ;) Ale znám lidi, co obsazené boxy z Hitac i přesto sbírají.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT - no mne to tiez v tej predoslej akcii Hitec obcas robili,ze sa mi snazili vziat box a mal som len vela negativnej cti,ked som ich za to sundaval alebo vyhlasoval wary,ale aj taki sa najdu,co si pockaju a potom ukradnu boxik,asi im to za tu minus cest stoji :rolleyes: Ja zvyknem zapnut PETa so zberacom a ked sa objavi boxik,tak sa snazim zastat na jeho miesto(alebo este predtym nez pukne NPC,tak obsadit tu plochu zobrazenia boxika),nech nan nevie hrac kliknut a PET pozbiera zatial.Ak iny hrac nema PET so zberacom,to je potom trosku problem :/
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -xghost-

    -xghost- User

    Aha. Dik za info - tohle mi hodne pomohlo - myslel jsem, ze boxy z hitac vidi všichni.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -xghost- - ak sa dobre pamatam,tak bola aj hlaska v hre,ked mi niekto vzal ten boxik,ze uzivatel XYZ ti ukradol tvoj cargo box.Tak podla toho by si aj mal vediet,ze komu sa ´´podakovat´´ za to.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. To že mi boxík někdo ukradl mi nevadí ale štve mě to :\ ;) :)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄►Sper●ure◄► - ja osobne takych hned sundavam,aby vedeli,ze mne nemaju kradnut boxiky.Horsie to je,ked sa to stane nejaky 7.krat,to uz ide dost do minus cti :/
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. VOJTIKK

    VOJTIKK User

    Imperátor, tady ale píšou, pokud v přítomném čase používají nepovolené pomůcky, on psal jestli 72 může něco vyhrát a pokud už nic nepoužívá tak v tom nevidim problem a též by mě zajímalo více názorů, když byl 72 tak přece potrestán byl a měl by dostat šanci novou. Však se psalo že takový lidi dostanou novou šanci ve hře. Všude se píše v přítomném čase ale minulý nikde. takže bych rád taky vysvětlení, jelikož jsem byl taky 72 a vrážet prachy do něčeho co nemůžu vyhrát nemá smysl, tudíž prosím o vyjádření
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    Toto tu je každú akciu. Nikto ti nezaručí že výhru dostane aj takýto hráč , ale ani to nikto nevyvráti.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. 20.05. 15:37 Odměna skupin + 8,005 U ze středu hitaka :D Jinak do kdy teda jsou do 11 ne že?
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄►Sper●ure◄► - staci si precitat: Loterie Hitac, květen 2014

    V období od 17. května do 1.června 2014 se budete moci opět zúčastnit oblíbené loterie Hitac.Zničte tolik vetřelců Hitac, kolik dokážete, vyřešte slovní hádanku a získejte kapsle do loterie o fantastické ceny.

    Pocas tejto doby by sa mali na mape objavovat Hitac.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.