Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ty denní ale snad můžu dělat znovu ne? :)

    EDIT: Jo tak všechny tři a tři jsou vedeny jako denní, takže podle FAQ je to v pořádku :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Problém je v tom, že úkoly pro level 6-11 jsi neměl mít dostupné. Koukni se do zmíněného FAQ.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo takhle. :) No tak ty jsem udělal no. :D Já totiž nevim co je pro jakej level, nebo teda to nestuduju a přijmu co udělám rychle, aniž bych porovnával odměny co je tam dvakrát. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. tak to upresníme ano je to vesmirna strilecka a ne farmerama ale zas tu je ale kdyby to byla jen strilecka tak proc ta hra nema jen jednu mapu bez NPC jen hraci kteri by se mohli strilet do aleluja budes sestrelen hned se narodíš a tak do kola jak to je v jinejch strileckach.druha vec je tu hodne map a hodne NPC ktery strilis aby jsi si expil lod urko kredit atd AKCE tipu hitac neni akce na loveni hracu ale na NPC to že tam u toho loví nikdo jim nic nezakazuje je vycuranost hracu a to neni jen u hitaca.snadna korist takzvane .Mate pvp mapy jak kazda firma tak i spolcene z jinejma servrama a proc ty zneji prazdnotou.Odpoved je mozna takova bud se boji ze bude dostavat na frak nebo to bojovat neumi nebo nechce zapinat pomocniky v boji.tuhle hru nezkazil hraci ani botky ale sami BPa po nas chteji aby jsme hrali tak prohnilim systemem tuto hru, Proto radeji strilim NPC a klidu si delam brany .Pac si hraju pro radost a skvele si u toho odpocinu od vsednich dnu .
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - Hitec je lakavy pre tie silne klany, pretoze sa dostanu ku kapsulam zdarma len za odstrel a nemusia ich kupovat, kedze predsa len cim viac kapsul, tak tym vacsie sance na vyhru luxusnych odmien. Ale aj vcera som si vsimol, ze na Hitec neboli len silne klany, ale obcas sa tam priplietli aj slabsi hraci a uchmatli si svoju odmenu, pretoze je tam vacsi chaos, vela lodi a podobne. Co sa tyka tej vesmirnej strielacky, tak ide o to, ze vo vesmire neplatia ziadne pravidla, ked ta stretne nepriatel, tak s velkou pravdepodobnostou ta zacne strielat. To, ze napriklad ty si mierumilovny neznamena, ze aj ostatni hraci to tak vidia. Praveze su taki, co maju radi chaos, ked mozu robit bordel a strielat po vsetkom cervenom. Zial moc na vyber uz nie je, kedze UBA a R-zone nefunguju este dobre a co sa tyka takeho TDM, tam som dlho nikoho nevidel, toto keby sa lepsie prepracovalo, tak hraci by skor tam chodili, nez lovit na mapy stale. V kazdom pripade Hitec je pre vsetkych a vyhrava silnejsi a pokial tam vladne jeden silny klan a par prisluhovacov, tak potom sa treba proti nim spojit, ine riesenie nie je, ak ich chcete dostat z hitecu. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. no nevím nikdy jsem u toho hiteca clan nevidel jen dva tri hrace a kazdej byl z jine firmy co si ho delali a ty co se chteli pridat odstrelily me nekdy pripada kluci ze nevite o cem je tu rec

    -----------------------------------

    pamatujete si tu akci jak jsi mel ty srdicka to byla bezva akce na lov do te doby nez to zas par jedincu uplne znicilo a to je u kazde akci vzdy par jedincu to uplne znici takhle sem to myslel ne ze me nekdo sestreeli a ja budu brecet nikdy jsem nebrecel jak na chatu je to hra a beru to sice nekdy nastve ale co . system je spatnej
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Nevím kde hraješ ty, ale u Hitaca jsou většinou jen lodě ze spřátelených klanů, tedy z aliancí, které skutečně nikoho k Hitacu nepustí. Kdyby ale u Hitaca byli jen 3 hráči, tak by na většině serverů u něj dlouho nevydrželi.

    P.S: nepiš příspěvky pod sebe a používej odkaz upravit. Nejsi žádný nováček na fóru, abychom ti to museli vysvětlovat.

    P.S.2: Ta akce se jmenovala Scoremadon a osobně mě velmi bavila. Je škoda, že ji zrušili, ale je pravda, že je mnohem míň hráčů než tenkrát.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - ako nehnevaj sa, ale pises, ze 2-3 hraci si robili Hitec a to ich nikto nezastavil? Ja to hravam dost aktivne a mam moznost sledovat aj ine servery, preto sa mi to nezda. Vsak napisem do chatu podme ich vypukat a za minutu su dole a o chvilku zas a zas a toto opakovat az ich prestane bavit strielat inych pri hitecu. Ako pochopim, ked su tam aliancie, ale aby sa niekto bal 2-3 hracov, toto isto nie.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. jasně ja sam nejsem elita jsem prumer hrac a ty tri hraci klidne vystrilej celou mapu a jsou tam hraci co se boji jit proti nim .ja se jednou pokousel a ani jsem nestacil prehodit konfu jakej to byl fofr me poslat na zakladnu:p. a co jsme hravali jako kolektiv tak uz nehrajou a zustal jsem skoro sam nebo nejsou na mape kdyz jsem zrovna ja je to tezke proto takove to akce vypoustim
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Tak 2-3 hráče nastřelený od hitacu rozebere dobře vybavený hráč i sám když umí bojovat. A musí počítat s tím že za minutu ho odtama vypukají jiní. Y*o*D*i*A*k* nevím na kterém serveru lítáš, ale spíš v jakém čase. Je jasný že ráno a dopoledne nebude na Hitacu takový nával jako odpoledne a večer, kdy má na hru čas víc lidí. Já si na tyhle akce nepotrpím, ale zrovna dneska jsem se byl ráno podívat, a u hitacu byly všechny firmy, převážně 3 klany s PONkem plus pár hráčů bez klanů, a nikdo se nějak extra nestřílel. Oproti tomu když se jdu podívat večer, je tam už nahrnutej jeden multifiremní klan a zabírá si Hitac pro sebe, protože bohužel jich dohromady v jednom klanu je víc než hráčů z celého serveru co mají chuť na ten hitac jít a bojovat.
    Nicméně neříkám že toto je chyba multifiremních klanů, tohle může praktikovat každý silnější klan, je to jen důsledek nízké populace serverů co ničí účel akcí. Dokud se servery znovu nenaplní, což už se také nikdy nemusí stát, budou pořád na akcích tyhle problémy silných hráčů uzurpujících si je pro sebe.
    Taky tu pořád tu čtu stížnosti proč silní hráči nenechají ty slabší taky si něco urvat. Na vysvětlení toho je jedno pořekadlo, které je svatá pravda. Kdo má hodně, chce ještě víc, a proč k tomu pouštět ostatní? Dost mi to rezonuje se současnou politikou, ale to už není téma do téhle diskuze (*ehm*, fb perla civilizace, *ehm* :D).
     
    -baghira2-, bhagira22 a **DUCH**67 tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - tak si treba najst aktivny klan;) Lebo 2-3 hraci by nemali ovladnut hitec, potom je chyba v komunikacii medzi hracmi, pretoze staci sa na nich dohodnut a dat dole. Nahodia sa miny pod Hitec a potom na motylovi popukaju hladko. Poznam takych hracov, co si myslia, ze 3 vypukaju cely server a sli sme na nich sice 4, ale lahli jak nic, proste ked to ten hrac vie, tak bez problemov je to :) A dalsia vec, vzdy sa ma ist po jednom hracovi, ale zial vacsina hracov je sebecka a kazdy chce mat hracov v dennicku a to je velka chyba. Ked sa ide jeden hrac, tak kym to nie je spektrum, ktory zapne schopnost pripadne sentinel, tak ist jedneho hraca vsetci a nie kazdy ineho, potom je ovela tazsie ich sundat, to je pravda :rolleyes:
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Y*o*D*i*A*k* má v niečo pravdu. Kedysi bola úplne iná mentalita hráčov, ako dnes.

    Nikdy nezabudnem na ten deň, keď som získal na mape 3-4 titul útočník. server: GE6
    Najprv som to skúsil sólo, a skončil na základni. Na druhý pokus, som už poprosil do
    globál chatu GE6: "Prosím nechajte ma, ide mi práve o ten titul, čo sa dá získať, až po
    zostrelení demanera. Potom si do mňa strieľajte, koľko chcete"

    A naozaj to tak fungovalo. Titul mi poctivo padol, čo ma nesmierne potešilo.
    Poďakoval som všetkým prítomným, že mi to umožnili. Nakoľko, bola vtedy
    iná doba, a fakt sa vtedy hralo za firmy. Nikdy nezabudnem na ochotu firiem
    eic a mmo na GE6. Ktorým by som chcel aj takouto formou, veľmi poďakovať.

    A to je dôvodom toho, prečo momentálne klanom serveru GE6, im to nemám za zlé. A nenavážam sa.
    Nakoľko si ma pamätajú za posledných 3 až 4 rokov. Preto ani teraz, nie som predmetom ich zostrelu.

    Y*o*D*i*A*k* áno. Systém je špatnej. S tým súhlasím.

    A tu je tá príčina: "Že ano, je to sobecké, ale hlavní chyba je spíše v tom,
    že se v BP nestarají o nováčky, kteří by nahradili ty co museli přestat hrát."
    - Keby to už konečne začali riešiť, miesto toho, aby strkali hlavu do piesku. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 8/11/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. lorduriel

    lorduriel User

    -baghira2-, bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  14. Hitac očividně zabloudil. :) Už jsem párkrát viděl že se mu nějak podařilo dostat mimo svoji běžnou trasu, zřejmě chyba spawnu.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  15. Warden

    Warden User

    lorduriel: Co napsat dle obrázku. Snad jen "zajímavé". ;) Spíš doplň co se stalo potom. HITAC tam zůstal dokud jste ho nedostřelili nebo letěl na horní port, kam měl mít správně namířeno?
     
    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. lorduriel

    lorduriel User

    Ja ho nesstrilel :D jen jsem proletel a videl jsem ze hitac tam jen stoji a oni ho suti jak to bylo dal to netusim :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    lorduriel - prave som cital na discore, ze hracom siel Hitec dokonca na mapu 4-3 zrejme to ma rado aj PVP :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. jan42

    jan42 User

    wow tak myslím že na CZ1 kdybych napsal pojdme je vypukat tak se mi tam hraci z waru a z al vysmejou a ostatní se k nim pridají protože mi prijde ze jsou všichni s nimi a jdou proti mě, všichni jsou spojení akorát .... 3-4 ram nejsou ale je jich tam tak 6... a když je tam Frogi , mimoň , Tarzan , Megatron a Ddefyss (unli).. to se fakt nedá když tam jsou :(
     
  19. PanMajster

    PanMajster User

    Ako zistim na akej mape je hitac?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jan42 - mozno sa s kolegami dohodneme a preletime sa pozriet na CZ1 na adminskych lodiach, ze ako to tam vypada ;)
    PanMajster - ono vypise na akej mape sa obavil Hitec.
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.