Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jan42

    jan42 User

    V kolik hodin ? abych aspom mohl sejmout toho jednoho Hitac miniona
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    na CZ1 byl celou noc klid a udělal si to každý, kdo neprudil z flaxíků. Protože Hitaců bylo dost pro všechny. ;)
    Takže to opravdu jde.
    A mimochodem Punisher, vystřílet tu skupku na CZ1 vážně nejde ani náhodou. Přes den. :D
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  3. jan42

    jan42 User

    Ano ted sem si taky dělal v pohodě ale jen chvili dokud nedostříleli prvního hitaca... a zrovna když už chyběl poslední minion tak přiletl Frona a Frogi a začla valka :D :( 2x na zakladnu a kaslu na to... s Tarzanem sme to tam dělali a bylo to v poho
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Teď těch Hitaců moc neni pro tolik lidí, tak se ani nedivím. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jan42 - presny cas ani datum ti neviem povedat, ale urcite sa pojdeme pozriet na ten hitec ;)
    Badmaniak - zalezi kolko hracov je v tej skupinke, ake lode maju, jak su zohrati, aky skill maju a podobne. Ale nic nie je nemozne. :) Vsak prave o to ide, aby boli medzi hracmi boje a nie, aby si kazdy farmil Hitec, to by nebola vesmirna strielacka, ale vesmirna farmerama :rolleyes: Vsak preto nie je Hitec aj na hornych mapach aj na PVP, ale len dolnych. Jednak, aby mali vsetci hraci na tieto mapy pristup, ale hlavne aby dochadzalo k bojom medzi klanmi aj firmami pri akciach. Navyse tie ulohy na Hitec a minion nie su tak lukrativne a skor treba plnit tie, za ktore su kapsule a pocas celej akcie hrac ziska slusne vela kapsul aj bez zostrelovania Hitecu si myslim.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tihle Hitaci (a vlastně aj ti minulé před rokem) jsou už o štěstí a jestli má hráč jednu kapsli nebo 200 je to jedno. Proto se aji divím, že neslevnili ty kapsle v obchodě.
    Když se dalo nafarmit za akci nějakých 600 kapslí a to bylo vše, tak kdo koupil balíček 200 kapslí měl navrch. Ale počet kapslí se minimálně zetřicetinásobil. Co jsem počítal, jen za střílení je to okolo 15k kapslí, plus minule montáž, nebo teď mise.
    Takže opravdu chodit na Hitaca je spíš o urku a šanci má i flaxík co sundá těch pár sibů a dev. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. corgoň

    corgoň User

    Je v poriadku že mi tam ukazuje stále len tri event úlohy? Aj potom čo jednu spravím tak na druhy den tam mám zas tie isté...
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    corgoň Ano, je to v pořádku. Tyto 3 úkoly jsou denní, takže se každý den opakují. Je tam ještě mise na brány, která se objeví až po splnění těchto 3 úkolů.
     
    bhagira22, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - to sa mozu vyjadrit skor hraci, ktori su na Hitecu skoro nonstop, ze kolko kapsul uz zarobili :) Ja robim hlavne ulohy a obcas skocim na Hitec, ale priznam sa, ze ma to nebavi strielat NPC a minat si na to seprak, skor hracov strielat, ktori si myslia, ze Hitec je ich :cool: Vsak ako tu uz bolo povedane, kto ma stastie, tak dokaze vyhrat aj s jednou kapsulou a kto nema, tak nemusi vyhrat ani s 1000 kapsulami ;)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    feg562 - dalsi multiucet, dalsie navazanie sa do hraca fora a dalsi ban. :rolleyes:
    Hracka Sentiero sa snazi pomahat na fore dalsim hracom s informaciami, preto ta chcem poziadat, aby si prestal utocit na hracov na fore, ale konecne prispieval normalne ako ostatni hraci, dakujem ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. jaritko

    jaritko User

    Misia na brány je pre levely 12+, pre levely 6-11 je tato úloha:

    Zničte v akomkoľvek poradí
    150x Lordakia
    150x Saimon
    50x Devolarium
    20x Sibelon
    4x Boss Sibelon
    Zkušenost: 500.000
    Kredity: 500.000
    Uridium: 10.000
    Čest: 5000
    10x Aurus
    1x Borealis Venom
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher návažanie sa do hráčov, do tohto vlákne rozhodne nepatrí. A som si toho už, konečne vedomý.

    Na cz1 [​IMG]101752083
    Zadarilo sa. 2 kapsula z úloh, padli hellstormy a RSB munícia.
    Ktovie či pri lósovaní vôbec niečo vyhrajem. Aspoň sa toho zúčastním. Uvidí sa, až neskôr.

    Na GE6 [​IMG]101875486
    Ešte lepší výsledok, než som dúfal. 2 kapsule z úloh. Hellstormy a xenomit.
    Na x7 mape vlastnej firmy z červeného kľúča padol P.E.T. Design Ocean Spectrum.

    Nakoľko ma to dnes, nesmierne a veľmi potešilo. Ako sa vraví: "Keď neprší, tak aspoň kvapká!" :)
    A rovnako tak, skúsim svoje šťastie aj na cz3 a GE4. Ako sa hovorí: "Kto sa bojí, nech nejde do lesa!" ;)
     
    bhagira22, krtko458458458 a Punisher tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - presne tak ako pises, naco si robit zbytocne starosti s niekym na fore. Obcas je lepsie mavnut rukou a clovek si uvedomi, ze sa citi lepsie. Netreba silou mocou nieco dokazovat ;)
    Hrac moze ziskat len jednu z cien loterie pocas jednej akcie :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Sentiero

    Sentiero User

    feg562 Kluku, kluku, co s tebou…Ty bys zasloužil jednu po papuli za to tvoje chování. Jak říkám, děti by se bít neměly, ale někdy je pár výchovných na místě. :)

    Můžu tě ujistit, že nelžu ani nepodvádím, jak tady pořád vypisuješ. Ani ve hře, ani v reálným životě ;)
    Možná by bylo dobrý, abys vážil slova a tón, kterým se se mnou bavíš. Tvoje útočný příspěvky na cokoliv, co napíšu, jsou hodně přes čáru. Zamysli se nad tím, co a jakým způsobem píšeš. Tady nikdo není zvědavý na otrapu, který se snaží urážet ostatní, shazovat všechno, co kdo napíše a dohadovat se o nesmyslech. Bláboly nikdo číst nechce. Tak o tom přemýšlej, než se rozhodneš něco napsat.
     
  15. Akcia podarena , učko sa zaraba ako po masle len nepredpokladam že niečo vyhram lebo už som raz vyhral 1 milion učka :/ .
    BTW : u nas na GE7 si zastrielaju aj slabšie lodičky čo tak pozeram , neviem ako na inych.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Borat

    Borat User

    U nás je to tak, že najprv sa dá dole Hitac a potom sa strieľame, ale zase na každom servery je to iné...
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Na GE jsem lítala v 1 ráno a povedlo se mi získat jen 2 písmena. No i tehdy tam lítalo dost fullek. Je to trošku i o náhodě v některý dny je tam míň hráčů, ale někdy zase tolik, že ani lodě nejdou nakliknout. Chce to využít příležitosti v pravý čas. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Tak u nás na Ge6 sú také 2 frakcie - turci a ich pätolízači a zvyšok...väčšinou majú hitaca turci, dokedy ten zvyšok sa nedá dokopy a nepríde naraz, vtedy sa ho pár koliečiek dá ale s tým že turci naokolo slieda, čakajú dokedy dojdú ďalší a medzitým odpaľujú tých pri hitecovi...a potom je tam ešte pár jedincov ktorý strieľajú všetkých :D v noci som neskúšal, nebaví ma ten hitac vôbec...asi skončím u tých 2 kapsulí čo mám (1 z ulohy, 1 z hitaca):D...ajtak nič nevyhrám xD
     
    bhagira22, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Dinosam-SVK- -Proc koncit na 2x kapslich? Do konce akce casu dost -ukol na kapsle je denni -tudiz kazdy den naskoci znova :) a udelat tech par NPC to da od lvl 6 kazdy.Ja osobne du toutou cestou a Hitac -ten at si vesele pluje mapama.
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ten Borealis teda získat nemůžu když mám 12+? to mě štve...