Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli uz se nevi jak to bude s tema ukolama? Dnes uz to pry bylo jak ma, ja to nemohu zjistit, protoze ja vzdy videl jen ukolu pro 12+. Tzn. ja si nastrilel 9 kapsli z ukolu, zatimco jini 18 kapsli. To snad nemuze BP nechat tak jak je ne?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Nevím, co BP s úkoly zamýšlí, ale dnes byly pro levely (odhadují od 21) dostupné i úkoly pro nižší levely. Možná to programátoři BP dali jako bonus pro vyšší levely. Bonus za to, že hrají již dlouho. ;) Mohu tě ale ujistit, že asi nebude moc záležet na tom, zda máš 9 nebo 18 kapslí. Je tu poměrně dost hráčů, kteří mají stovky kapslí. Ve výsledku pak bude stejně záležet na tom, jaké má kdo štěstí. Vyhrát můžeš i s jedinou kapslí a nevyhrát i se stovkami kapslí. ;)
     
    bhagira22, stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    No já tam teda ten úkol na Borealis neměl. :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Selendix

    Selendix User

    To by byla pěkná satisfakce, kdyby výhry pobrali hráči s málo kapslemi. A ti hamťáci, co se domnívají, že Hitac je jen jejich vyšli naprázdno.
     
    bhagira22, -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  5. Podle me se jim to proste nepovedlo a nekde udelali chybu. Mam level 20 a mam smulu? Kdyz uz tak proc by to davali az od 21. lvlu? A proc se nezobrazuje ta posledni mise?
    Jestli to bude celou akci takhle, tak budu mit oproti nekterym o 14 kapsli mene no a to uz muzeme polemizovat, zda to neco resi nebo ne. Tak ci tak, mel bych vetsi sanci na vyhru, tudiz takto jsem ochuzen. To, ze nekteri maji stovky kapsli je mi jasne, ale jde tu snad o princip ne? Vsichni stejny metr, tzn. bud vsichni 12+ lvly budou mit oba druhy ukolu nebo jen ty pro 12+. Pak uz zalezi na kazdym, kolik si jich nastrili z Hitace.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Nevím, jestli se ty úkoly objevují náhodně nebo od určitýho levlu, každopádně chyba tam někde bude. A fakt je ten, že hráči, kterým se tyto úkoly nezobrazují, jsou oproti ostatním znevýhodněni. Možná, jestli by modi nezkusili zjistit, jestli a popřípadě jak, se to bude řešit?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já mám 24 a neměl jsem to, tak klid. :D

    A zrovna ten design mě mrzí, i když bych ho nikdy nevyužil. Ale sbírám designy všechny a na Sectrum jich mám asi osm a tenhle jediný chybí. :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Nemluví se o finálním úkolu pro nízké levelly, ale o denním úkolu pro nízké levely na kapsli. Pokud vím, tak závěrečný úkol pro nízké levely neměl z vysokých levelů dostupný nikdo. A pokud si dobře pamatuji co jsi psal, tak úkol do levelu 11 na kapsli máš taky. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. kedy sa bude losovať a kedy pripíšu ceny ?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Třeba si počkat, ještě je na to přiskoro, protože akce právě probíhá.
    Končí touto neděli 19 listopadu.

    Je mnohem férovejší a lepší, když se to pořádně přešetrí a vyloučí se
    hráči, kteří u této akce podváděli. Nakolik to jde.
    Až pak mohou připísat ceny, co dřív zrejmě nebudě, třeba koncem
    listopadu anebo začátkem prosince. Práce chvatná, málo platná. ;)

    Pokud vím, lósovaní probíha 2 týdny po ukončení akce.
    A pokud se v tom pletu, až pak mě, Prosím opravte. :)
     
    Naposledy upraveno: 16/11/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. Taktéž bych to ocenil,kdyby odměny posbírali jen hráči co dělají denní úkol na kapsli a ne socky,co si zaberou Hitac pro sebe a nepustí tam nikoho,z toho důvodu sem to na cz2 dávno vzdal,není šance dostřílet ani Hitac minion bez toho aby vás na konci někdo z vaší firmy nebo z jiné nesmahl a nevzal vám šanci na písmeno a kapsli.Fakt nechápu logiku hry,když to jen sleduji a střílí se tam i stejná firma jen proto,že Hitac je jen jich,dost mě to od BP mrzí,že neřeší férovost hry a pouští akce typu Denemar nebo Hitac,kde si zastřílí jen ti " co je všechno jejich" a zbytek má smůlu.Ze hry by měli být vyloučeni všichni hráči co si zabírají Hitac jen pro sebe,pak by je to přešlo a hrálo by se fér.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    †The*Phantom*Menace† s tým, s Tebou plně souhlasím.
    Od toho je zde i táto sekce, kde se to momentálně také rozebírá:
    diskuze-k-tematu-multi-firemni-klany-co-s-nimi

    Něco takového co si popsal, velice přísně a tvrdě odsuzuji.
    A pokud se na to osobně dívam, oba tyhle akce Demaner a Hitac;
    nejsou z hlediska BP, vůbec dobře ošetřené. Místo toho, je stále pouštej.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    †The*Phantom*Menace†: Osobně mám ale i pozitivní zkušenost, abychom jen nenadávali a kterou si mnozí neuvědomují. Když létám na malém účtu, mám na mapách mnohem více klidu na dělání úkolů. neb ti co mě střílejí nejvíce, dělají HITACa. ;)
     
    bhagira22, Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Wardene to je sice hezké,ale většina hráčů by si ráda zasoutěžila o ceny při Denemarech nebo Hitac a ne se jen dívala z portu,jak to dělají ti samé lidi,co si to zaberou pro sebe a slabším a zbytku lidí nenechají nic,BP prostě nemyslí vůbec na flaxíky nebo hráče co mají jen FEG,ti prostě nemají šanci si nikdy do Hitace střelit,protože jdou na základnu klidně i od vlastní firmy,já osobně mám 150 mega BZ do levelu 21,full lf4,havok a stejně se tam nedostanu,protože mě buď sestřelí vlastní,cizí a nebo je Hitac v držení jednoho klanu a zbytek má smůlu.Když už tak by měla být hra férová pro každého a ne jen pro pár hráčů.
     
  15. Imperátor[CZ1] U mě je to tak, že účet, na kterém mám level 23 vidí denní mise obě a na účtu s levelem 18 je pouze mise pro level 12+.
    Takže možná bude něco pravdy na tom, co napsal Warden. :)
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Však ano, ten mám. Ale ten má většina. Tak co jste tu teda psali, že se objevil úkol včera pro levly 21+? :) Tohle přece není žádná novinka, co píšeš. :D

    A k těm co si zase a zase stěžují. Já se k Hitacu nedostal roky a byl jsem fullka. Taky vím jaké to je. U Demanerů máte ty malé demanery. U minulých Hitaců jste měli vajíčka. A v noci jdou ti Demaneři dělat a jsou tam tři, obsazený je jeden.
    Všechno jde když se chce a slabší hráči se vždy museli vyhýbat silnějším. Před pár lety by vás nikdo nepustil ani na cubikona a ještě by jste byli rádi, že si můžete točit krisy. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. †The*Phantom*Menace† Co ti brání v tom, aby ses k tomu klanu přidal? Většina akcí, co přidají do hry je týmová..proto se nemůžeš divit, že hrát ve skupině má výhodu..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Warden

    Warden User

    Šlo o to, že si hráč stěžoval, že je nefér, že na levelu 20 nemá stejné úkoly jaky ty nebo ostatní s levelem 21 a vyšším. Jinak bychom se o tom nebavili.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Borat

    Borat User

    -baghira2- už prestaň láskavo obviňovať druhých. To, že hráči čo čučia na porte si nedokážu Hitaca vybojovať je ich chyba. A tie screeny čo si tu dával to si chcel pobaviť? Lebo toto ako dôkaz sa fakt nedá brať a preto ti bol tvoj príspevok zmazaný.

    A nikoho nechranime ;)
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  20. Jack.K

    Jack.K User

    Tak mě koukám asi zabavili zbylé kapsle z minulé akce. Na začátku jsem tam ještě nějaké viděl a dnes tam nemám žádnou. Nikde jsem nečetl, že by kapsle měli propadnout a nikdy se mi to zatím nestalo. Až teď.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.