Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►: Pak ti doporučuji napsat na podporu a požádat je o kontrolu. Samozřejmě jim vysvětli, že jsi koupil 6 kapslí, proměnil je a v neděli sis všiml, že ti v počtu proměněných kapslí svítí číslo 0 a že máš obavy, zda jsi zařazen do losování. To bude nejrychlejší.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    Zdravím všechny.

    Dle informací od BP byla akce HITAC prodloužena do dnešní (20.11.) půlnoci z důvodu uplatnění kapslí.

    Odměny tedy budou vyplaceny zítra!
     
    Naposledy upraveno: 20/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Hm. zajimave, akce prodlouzena ale ukoly uz jsou pryc?:rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Co dodat, oficiální oznámení na hlavní stránce je. A létá alespoň HITAC?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Jsem ve hre 20 minut a zatim nic. Ptal jsem se hrace a odepsal ze nelita.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Hitac nelítá a úkoly taky nejsou. Možná měli v BP na mysli prodloužení loterie, ať mají lidi ještě šanci na poslední chvíli proměnit zbytky? Leda že by to ještě odpoledne na chvilku nastartovali.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zrejmě vyhodnocují výsledky loterie, aby nikomu neukrivdili. Nakolik je tých kapslí opravdu mnoho.
    A také si myslím, že to pořádně přešetrují a vyloučí se hráči, kteří u této akce podváděli.

    Proto dodali tenhle den navyše. Aby měli na vyhodnocení a přešetrění dostatek času a klidu. Toť vše. ;)
    Něco jako inventura nebo časová rezerva + dnešní den, alespoň tak to chápu. :)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    Je pravděpodobné, že vyhodnotili, že někteří hráči dosud mají neuplatněné kapsle a proto ukončení akce přesunuli na půlnoc.
     
  9. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Myslite že 87 kapsli bude dosť na nejakú malú odmenu ? Viem že je to náhodne ale veľmi chcem tých 450 oleja
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Borat

    Borat User

    Je to o náhode. Aj ten kto ma 1 kapsulu môže zobrať hlavnu cenu, ale držím všetkým palce ;)
     
    •Laco851• tohle ocenil(a).
  11. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ďakujem ostáva mi len dúfať :)
     
    bhagira22, •Laco851• a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Borat

    Borat User

    Tak Hitac už skončil. Iba loteria bude do zajtra. Takže info som aj trocha upravil.
     
    Warden tohle ocenil(a).
  13. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    A mám ešte jednu otázku môže 1 hráč vyhrať aj viac cien ? (Samozrejme musí mať viac ako 1 kapsulu)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Dúfam že odmeny nepoberú klany ako War, Al, ***......
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    aha a co sa losuje prve ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ħũŗĕį - myslim si, ze to je jedno, dolezite bude vyhrat jednu z tych cien ;) Mozno to bude v takom poradi ako je to uvedene v ofiku :) kazdopadne drzim vsetkym poctivym hracom palce, aby sa na vas usmialo stastie :cool:
     
  18. Baghira ako to že som strielal ludi na hitaci a nasledne aj oni mna sa považuje za porušovanie niakych pravidiel?? (smiech) To že si toho hitaca nevybojujete je len vaš problem , ak by zrušili odmeny tým "nepoctivým " bola by to diskriminacia voči hráčom čo tuto hru hraju dosť dlho a zaslužia si pripadne odmeny vyhrať samozrejme aj hrači čo nemaju dobru vybavu si zaslužia vyhrať tí hrači tu maju denne úlohy kde si na pár losíkov prijdu . Mám 131 losíkov a ostatok necham na štastie . Odomna všetko . Ahoj.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hele, konečně mi někdo po dvou letech odpověděl. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.