Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - vo FAQ je to ale napisane, ze mozes ziskat len JEDNU z cien ;)

     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    To je poněkud vágní popis, proto jsem se na to několikrát ptal snad u každé Hitac akce. :D
    Ještě před týdnem mi tu kdosi psal, že se to neví, že leda zjistit, že by někdo dostal dvě a více odměn.

    No každopádně doufám, že je to info, které je oficiální a nevycházíš z téhle jedné věty ve FAQ. :D
    Ale nakonec je to stejně jedno. Co dostanu to dostanu, akorát budu naštvanej za nějaký olej, stejně jak minule za 50k x4. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Tak hodně štěstí,budeme ho potřebovat vzhledem k tomu,že nás tam některý klany a hráči vůbec nepustili a nám zbylo jen dělat úkol na kapsle :) Tak doufám,že hlavní ceny vyhrají slabší hráči,kteří nejsou full,aby se mohli chytit a ne full hráči co to nepotřebují a byli celou akci namachrovaní,že patří Hitac jen jim.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - to info mi pisal priamo OP32 na discorde ;) Tu vetu som spomenul, ze to v podstate je pisane aj vo FAQ. Ja som mal vela kapsuli minule a nic som nevyhral, cize na pocte kapsuli az tak nezalezi, skor na stasti.
    †The*Phantom*Menace† - vyhra ten, co ma hlavne vela stastia :D Moze mat niekto aj tisic kapsuli a nemusi vyhrat a niekto sa zapoji s jednou a moze vyhrat nejaku cenu. :cool:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě byly kapsle vlastně buřt. A nemysli si, že to bylo zas tak jednoduchý farmit si Hitaca. Já tam byl hlavně přes noc a to tam mohl bejt kdokoliv a byl klid. ;)
    Minule jsem vyhrál taky s pěti kapslema nebo kolik, protože to drželi právě hráči jako BORN SS atd. Tak se to po roce aspoň prohodilo, no ne? :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Tak jsem tam hned ráno napsal. Bylo by blbý, když už jsem ty "losy" koupil, abych ve slosování vůbec nebyl. To se mi třeba ve sportce ještě nestalo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. pecko

    pecko User

    a neviete kedy bude zlosovanie?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Warden

    Warden User

    pecko: Výhry by měly být připsány zítra. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Kde to nájdem výhercov?
     
  10. Na chatu uvidíš spousty chlubílků:D ale že by to bylo někde jako přímo napsané to určitě ne.;)
     
  11. Warden

    Warden User

    •Laco851•: Jak píše *jakub1310*, BP výherní listinu nepublikuje, musíme počkat až se zítra někteří výherci zde pochlubí. ;)
     
    bhagira22, •Laco851• a -baghira2- tohle ocenili.
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já se klidně pochlubím. Uvidíme, kdo se z cz1 taky pochlubí. Hlavně nechci ten olej..:p:mad::(
     
  13. Pekne vďaka za info držím Vám palce chalani ;);)
     
  14. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ja chcem hlavne ten olej pretože ešte nemám cyborga
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Mna by zaujimalo ako prebehne losovanie či bude mať na to vplyv počet celkovych kapsul , počet mojich kapsul apod.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. krtko458458458 samozřejmě že ano. ;) Je to de facto obdoba tomboly, kapsle si představ jako lístky, které se všechny hodí do jednoho kola a vytahují se na konkrétní ceny. Takže počet tvých kapslí děleno počtem kapslí všech zúčastněných, krát samozřejmě počet všech typů odměny, jsou šance na získání konkrétní ceny. Samozřejmě to platí pro daný server, a provádí se to scriptem.
     
    bhagira22, -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  17. Tak prajem všetkým slabším hodne šťastia, pretože absolútne netuším načo by takéto odmeny boli pre UFE hráčov...
     
    bhagira22, •Laco851• a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Badmaniak

    Badmaniak User


    Vzhledem k tomu, co psal Punisher výše to tak úplně není. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Badmaniak jaký v tom vidíš rozpor? :) Oficiální informace kterou napsal Puni, je jen že každý zúčastněný může vyhrát jen jednu odměnu. A jako osobní zkušenost napsal že na záleží víc na štěstí než na počtu kapslí. A to vzhledem k tomu že se pohybujeme v oblasti náhodného losování a procentech, je víceméně pravda. Což ovšem neznamená že počet kapslí hráče, celkový počet kapslí a případně počet dostupných odměn, pokud hráč doufá v konkrétní cenu, nehrají roli. ;) Je velký rozdíl když hodíš do losování jeden vstup pro každého, nebo to rozšíříš o další.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    To sice rozdíl je, ale já tu mluvil o něčem jiném. :)
    Ty jsi na loterii uplatnil základní statistiku. Obyčejný zlomek. Který by platil, kdyby hráč měl možnost více výher.

    Například já mám průměrnou šanci na výhru asi 250%. Okolo dvou až tří předmětů. Někteří mají ještě vyšší. Ale mohu dostat jen jednu.
    Pokud tedy bude jedna výhra vylosována někomu, ostatní kapsle budou vyřazeny. Tím se tedy šance ostatním docela dost zvyšují.

    A vzhledem k tomu, že je okolo 100 odměn a 80% kapslí má okolo 30-40ti hráčů, tak je snad jasné, kam tím mířím. :) Někdo, kdo má jen jednu kapsli má prakticky třeba 4krát větší šanci vyhrát v reálu, než je základní výpočet co jsi použil ty. :)