Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mám otázku ako dlho trvá kym po skonceni akcie daju odmeny ? To som tam nenasiel . Ďakujem ;)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. SauronL

    SauronL User

    mohl bych se zeptat v kolik hodin večer přesně končí? Slyšel jsem hodně názorů v kolik končí , ale nejsem si přesně jistý , díky :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    Malo by to byť 21:00, neoficiálne.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Korben a odpoved na moju otázku by nebola ?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♥°°King=of=Army°°♥ - v ozname je pisane toto:
    Vítězové budou uvědomeni e-mailem. Všem účastníkům proto doporučujeme ujistit se, že jejich e-mailová adresa uvedená v Centru účtu ve hře je správná a ověřená.

    Najskor musia tych hracov vyzrebovat,ktori ziskaju odmeny a nasledne budu upovedomeni prostrednictvom emailu,ze vyhrali.No urcite to nebude nejak dlho si myslim,cize v priebehu toho mesiaca,kedy konci akcia by to uz malo byt.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher dakujem :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. pocujte ako je mozne ze ked som premenil kapsule tak mi to nedalo polku z toho co pisalo v tej okamzitej vyhre
    dost ma to nastvalo elbo kapsule boli drahe a ked sa za to plati nech to ma uroven !!!!
     
  8. SauronL

    SauronL User

    Protože tahle odměna se losuje po skončení HITAC , za odevzdání kapsule dostaneš jen drobnost :D , pokud si dostal drobnost , stále máš šanci na výhru některých z těchto předmětů
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™PhEnOm[SK]™ - dostanes za pouzitie kapsuly okamzitu odmenu,ja som dostal tuto minulu akciu: #57 a dalsi hrac napriklad toto #56

    Okrem toho mozes ale v losovani vyhrat,zalezi ci si pouzil kapsulu do slnecnej,ci mesacnej vymeny.Otvor si loteriu po nalogovani do hry a vpravo mas taky maly pohar,tak na to klikni a zobrazi sa ti o ake ceny ide.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Drift1

    Drift1 User

    Je to tu už známé...co se týká cen a losování tak to bylo vždy cca 2 týdny po.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Co je pravdy na tom že herní ceny na 100% vyhraje člověk s největším počtem kapslí?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MrTrueThomCZ - netreba verit hned vsetkemu,co ti na chate niekto napise.Keby tomu bolo tak,tak to je v ozname,ale kedze je zrebovanie zo vsetkych zucastnenych kapsuli,tak vyhra to ten,co ma nie najviac kapsuli,ale najviac stastia by som povedal ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. CecoMladsi

    CecoMladsi User

    kedy priblizne bude ta vyhra?
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CecoMladsi - par prispevkov nad tebou sa to uz jeden hrac pytal,aj som mu odpovedal na otazku.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. omlouvám se, pročítám pročítám, ale nikde jsem nenašla JAK písmenka uplatnit
    můžete mi poradit ? :) děkuji
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .kapesník001. - klikni po prihlaseni na ucet na Uridium--->Loteria a co ti pise pri zostatku kapsul? (cislo)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. děkuju :);) Punisherku
     
  18. Zdravim, pisem ohladom vyhier z hitacu, tykajuc sa veci do hry z mesacneho provodnika.
    Hraci vravia, ze ti co dostali 72(ban) nemaju narok na vyhru. Je to tak alebo to je nejako inak?

    Nikde nie je napisane, ze 72hraci nemaju pravo na vyhru a zaroven maju moznost kupovat si kapsle za realne prachy, pricom nemaju moznost na vyhru.
    Vopred dakujem.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    ®ĐΞŁŦД_ŦĦΣ_ŁΣGΣNĐ nikde to nie je písané lebo to nikde oficiálne neprišlo. Každopádne títo hráči trest dostali a tiež majú aj nárok na pomoc podpory hry, ale ťažko povedať či aj na odmeny. Mali by mať podľa všetkého takú istú šancu na výhru, ale vravím, nie je to oficiálne.