Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
    • Kontrola kvality
    • Annemieke Böhm
    • Marcel Radtke
    • Maria-Ester Osborne Castro
    • Mahmoud Nachati
    Jen napíšu, kdo by u nás ve firmě dostal padáka. Takže tak.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  1. Už sa vie niečo nove ??
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - v lodnom denniku by si mal mat informaciu, co ti bolo pripisane v pripade vyhry.

    krtko458458458 - tieto veci trvaju, kedze viac ludi sa na tom musi zhodnut, co sa spravi a preto to potrva nejaky cas.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Nepotřebuju full učet,ten mám už davno,a promin že sem napsal že sem něco dostal....příště si to nechám pro sebe no :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. pecko

    pecko User

    bp má v kuse problém, pred pár rokmi to bolo tiež s pripisovaním odmien a doteraz nič z toho, množstvo hráčov len prázdne riadky.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. 123812

    123812 User

    Moc možností nemají
    • Nechat to tak a napsat "Příště to tak nebude".
    • Vzít odměny a losovat znova.
    • Nechat výhercům 1 odměnu a zbytek dolosovat znova.
    Já osobně to vidím na ten 1. bod. (Omlouváme se, do příště to opravíme.)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - treba brat na vedomie, ze ked ty nieco dostanes a je to ti malo, tak musis ocakavat reakciu, ze niekto by sa aj tomu potesil a urcite ti take osoby napisu. Ale netreba to nejak hrotit ;)
    123812 - Musime pockat na ich rozhodnutie. Dovtedy je zbytocne pisat cokolvek.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já to tu psal, že zítra a nikdo mi nevěřil.:):):)
    Takže z toho bude zase týden humbuk a nakonec z toho bude interní záležitost BP. Takže zase palec hore za bombasticků akciu.
    Bude černý pátek, tak si nakupte urko, jako poděkování.:p:confused::mad::oops::rolleyes::)
     
  8. Ale do armády jsme jim a rakušákům byli dobří :D.


    To nepůjde, to už psali...
     
  9. tak to je bohužel klasika :-(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Badmaniak ale čitaj je to chýba iba 1 vyhru môžeš mať ešte to majú na novo losovať. ddavidd11 ako myslíš ja by som osobné by som bol rád že dostanem aj nejaký dizajn na lod aj ked ho nebudem použivať ale niečo dostanem.. A nepovedal som že nemáš písať čo si dostal ale si to napísal že iba tak 5 magmadrill za deň nespraviš a ani až tak rýchlo kedže Questy ťa obmedzia.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Opustite túto hru, pokiaľ je Vám, Váš reál život milejší.
    A prestaňte ju hrať, pre Vaše vlastné dobro.

    Proste odmena nula a jediní kto riadia túto hru, sú žmýkači peňazí.
    I to je vec názoru. Osobne si myslím, že odmeniť mali každého,
    kto použil do kapsľovej lotérie aspoň 1 kapsľu
    . Aspoň: 10 000 Ur.
    100x ee, 5x kľúčmi koristi a 30x logdiskami. A bol by kľud. :):D

    Niečo ako cena útechy pre každého hráča čo sa zúčastnil
    a využil aspoň tú jedinú kapsľu do kapsľovej lotérie
    . Hneď
    by bolo v tomto vlákne mŕtvo. A všetci by boli spokojní. :):D
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
  12. Warden

    Warden User

    *****PapikSVK*****: Chyba to je, to ano, ale nemyslím si, že by dělali úplně nové losování toho co již rozdali. Řešením je například vylosovat další ceny, ale možná najdou i jiné řešení. Nezbývá než čekat a uvidíme co vymyslí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. baghira takže podla teba by som bol spokojni z 10k urkem na hitacu som si nafarmil 2 mega a nahrabal 344 kapsli takže som u toho bol dlho a nedostal som nic ani by ma no neštvalo len ked viem že niekto dostal 2 či aj 3 odmeny tak to trochu **** ale pohoda :D
     
  14. Warden

    Warden User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. ok sorry . ta na to si počkam:D
     
    -baghira2-, bhagira22 a Warden tohle ocenili.
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Okej, už mlčim. :D
    Říct jsem tim chtěl něco jinýho. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. No to si snáď robia len srandu. Tak ja čakám že už teda tú odmenu (64 ks) rozdelia medzi 64 hráčov, ktorý na hitac nemali veľmi prístup, ale niee veď načo ?? Oni to zas rozdali medzi tie mutiklany (90%). Načo im to ako že je ? Akoby nestačil ten Hitac ešte aj lotéria je ich. A navyše aj niekolko naraz 1 hráčovi. Najlepšie je to, že BP chce silno rušit multiklany, ale pritom im stále nahráva do kariet a štve proti sebe poctivých hráčov. Jediné ma potešilo je že 1 z cien (450 ololeja) sa ušla pre kolegu z klanu. A dúfam že to ako nenechá BP len tak, inak by to bol velký krok cez čiaru.
     
  18. Warden

    Warden User

    阿爾法探戈: Ty jsi asi nečetl:

    Došlo k chybě a BP hledá řešení vzniklé situace! Vyčkejte na rozhodnutí BP, co s tím udělají.

    Jakmile budeme mít novou informaci, určitě se s Vámi o ni podělíme.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Zajímalo by mě,jakpak se s tím BP popere. Podle mě by mohlo v této situaci multiklanů pomoct, že by se losovalo podle ID. Což by v praxi vypadalo,že kdokoliv,kdo použil alespoň jednu kapsli,by byl do soutěže zapojený. I já bych byl spokojenější,když by se takto losovalo a BP byl měl prozatím klid na řešení jádra věci.

    Asi by to nevypadalo dobře, kdyby se tu ptali hráčů, co s těma multifirmama a potom jim vesele přidělil odměny :) Je to tenký led,tak uvidíme,jak se s tím poperou. Už od roku 2009 uměl BP vždy překvapit,tak doufejme,že to po dlouhé době bude opět příjemné.
     
    bhagira22, -.*Homer*.- a -baghira2- tohle ocenili.