Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 123812

    123812 User

    Všem gratuluji, taky jsem nic nevyhrál, nevadí mi to.

    PS: Dobře to v BP vyřešili, ale stejně ti co měli nahrabáno dostali všechny své výhry... to je jediné -.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Gody

    Gody User

    Ten script na Hitac už prebehol?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. 23.11.2017 - 16:02[​IMG]Systémový bonus: 1 mesiac Premium-členstvo

    Spokojnosť .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    No aj tak som nič nevyhral ale nevadi gratulujem vyhercom
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    krtko458458458 - tak vidis, nakoniec si predsa vyhral. Gratullujem ;)
    Ħũŗĕį - tentokrat to prebehlo uz v ramci pravidiel 1 hrac - jedna odmena len :) Dockali sme sa.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ja viem preto ma to nestve :D teraz to bolo naozaj len o stasti
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Warden

    Warden User

    No já nic nevyhrál, ale když mám smůlu ve hře, třeba budu mít štěstí jinde. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ja len dúfam ze vyhram aspon vo forum sutazi xD
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ħũŗĕį - uvidis, ale tato diskusia je na hitec, nie sutaz na fore ;) Treba sa toho drzat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Me stale mrzi, ze nekdo mel 2 ukoly na kapsli denne a nekdo jen jeden. Hadam, ze s tim nic BP neudelalo, ale co se da delat.

    Akce Hitac stejne jako predesly Demaner celkem propadak za me. Samozrejme z velke casti za to muzou multiklany. Kdyby kazdy hrac stravil u Hitace vice casu, urcite by nebylo tolik nastvanych hracu a cele forum by nebylo zaspamovane zpravami, ze se ani k Hitacovi nedostanou. Doufam, ze nez zase daji do hry podobnou akci, tak se vyporadaji s multiklany.

    Kdyby byla akce aspon bez chyb, tak budiz, ale takto opravdu za me velice slabe.
     
    bhagira22, -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  12. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Ale přežili jsme. :D Na druhou stranu, slabší hráči měli alespoň klid na běžné úkoly. ;) Z pohledu chatu a fóry i my jsme rádi, že již máme tuto akci za sebou.
     
  13. Hm, tak ani na druhé kolo zase nic. A frajeři dostali na velké účty více odměn a potom i na malé. Stejně jako se sepromem...Prostě furt vysmátí. BP je stroj na prachy...Nikoliv na dobrou hru nebo dobrá rozhodnutí.

    Pro mě akce opět zklamání. Už od roku 2009.
     
  14. Opäť nič, ďakujem.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Tak já ne. Za den a půl mi podpora napsala, že můj problém předává kolegovi, takže mi kapsle nevrátili a nebyl jsem ani ve druhém slosování. Ostatní co nevyhráli, měli alespoň tu šanci být v loterii, no mě zmizelo zboží za peníze. Co cítím psát nebudu, rád bych se ještě někdy podíval na fórum.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - podpora to urcite nejak vyriesi. Musis pockat na odpoved. Aky problem u teba konkretne nastal nevieme povedat, to ti uz zodpoveda podpora hry. Snad sa to vyriesi v tvoj prospech ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    To zkus uhrát na VOP, odstoupení od smlouvy, a ať ti pošlou zpátky peníze. :)
    Dokud ti to nebylo připsaný na učet nebo to nebylo tak jak mělo, tak na to máš do 14ti dní ze zákona právo...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Připsáno mi bylo, v neděli před slosováním kapsle zmizely. Na co je mi 115 korun, když jsem neměl možnost i 6x vyhrát? Spočítej si co by bylo výhodnější 30x cokoli... Na ty koruny kašlu, a náhradu co nebude taková jak ve slosování.
    Vloni jsem nic nevyhrál, ok, to je život, ale měl jsem tu šanci...
    Už 25 let vsázím na každý tah sportky 2 stejné sloupky. Neumíš si představit, co to se mnou dělalo, když se při odchodu Hušáka nedalo vsadit.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nj, ale to už ti teď nikdo nevrátí. Tak aspoň ta stovka nazpátek dobrá...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. admiral ja som naposledy čo vyhral bolo asi pred 4 rokma teraz som mal 344 kapsli a zasa nic neviem prečo či som sa do losovania vobec dostal alebo nie ani neviem či sa to da zistit ale čo už toto je moje štastie v DO