Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    ™☻Megatron☻™[19ℓvℓ]: Pokud jsi viděl počet kapslí, pak ses do slosování určitě dostal. Ber to z té lepší stránky. Říká se neštěstí ve hře štěstí v lásce. Tak snad to bude platit i pro tebe. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Čakal som aspoň 5 LF4, keď už z prvej lotérie dostali odmenu aj hráči s ešte menším počtom kapsúl ako som mal ja, ale ako vidím tak ani toho asi nie som hoden....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Megatron: No pořád oficiálně neřekli, zda opět vyřazovali zabanované hráče. Takže jestli jsi někdy neměl ban, ať už za cokoliv a že by jsi proto ani neměl nárok na slosování...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Twd! :O Já jsem celý Hitach proboxíkoval, protože jsem na serveru nový. Pár kapslí jsem si teda koupil a zkusil své štěstí, ale že se dostanu do loterie a z ní dostanu 10 úžasných, skvělých a full upgradovaných LF-4...nevím, co na to říct a jak za to poděkovat. Opravdu pecka. Šel jsem se podívat na jednu, co jsem sebral při sbírání dnešní Zeuskové akce a najdu jim tam trošku víc. No fakt bomba! Ještě jednou děkuji! :)
     
    Mamina71, svi1 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Saruwkaz - gratulacia, sme radi, ze vyhral niekto aj s mensim poctom kapsuli a hlavne hrac, ktoremu sa dane predmety hodia ;) . Zalezi od stastia, niekto mal vela kapsuli a nic a niekto menej a vyhral :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. To je jak pohádka, včera mi došel email, všechno je fajn, my si myslíme, žes tam kapsle měl a nic nedostaneš. Myslíte, že si budu při další akci kapsle znova kupovat?

    Saruwkaz, gratulace, přesně takto by to mělo být. Doufám, že to tu s námi dlouho vydržíš.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. jsem rad ze i slabší hraci dostaly par lazerů :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Sentiero

    Sentiero User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► To je přinejmenším zvláštní. Není přece možné, aby hráč koupil něco za reálné peníze a nevěděl, jestli danou věc obdržel.
    Přece musí umět dohledat, jestli kapsle z tvého účtu byly ve slosování nebo ne. Ptal ses přímo a tohle?
     
  10. Oznámení o druhém slosování bylo v 15:34, první hráč se pochlubil s připsanou výhrou v 16:02 hod.
    V 17:00 včera jsem dostal odpověď od podpory:

    sprava z podpory hry zmazana

    To by mě zajímalo jak, po skončení akce? Doložil jsem jim, že jsem kapsle koupil, a zmizeli mi, vše včas, před prvním slosováním. Oni mi nedoložili nic, jen řekli, podle nás bylo všechno v pohodě, alespoň tahle to oznámení chápu já, to není dobrý. Vůbec nejde o ty peníze, případně o nevýhru v loterii, jde o princip. A jestli nás bylo víc, kteří si kapsle koupili a zmizely nám, jak psal administrátor, tak bude zas o pár hráčů méně. Nebo snad někdo z vás, kteří si všimli, že jim kapsle zmizely dostal nějakou výhru? Může mi prověřit účet administrátor, aby mi tvrzení podpory potvrdil?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. MINNORIT

    MINNORIT User

    ja som mal 28 kapsli a žiadna vyhra ... nevadi zase nabuduce :p raz sa to hadam podarí :rolleyes:
     
  12. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Tak já jsem na server přišel proto, abych se stal topkou a vrátil jsem se ke hře po několika letech. Ale kdyby mi někdo řekl, že po měsíci hraní budu mít to, co mám, tak bych asi tomu moc nevěřil. A to i bez toho dárku. Ten to mé úsilí posouvá ještě do úplně jiné dimenze.

    Já jsem totiž myslel, že do té finální loterie musím mít části puzzle nebo kapsle. A já si kapsle koupil na začátku akce a pak už jsem to nechal být. Takže jednak jsem o té finální loterii nevěděl, až z chatu od spoluhráčů. A jednak jsem nečekal, že něco vyhraji. Protože jsem měl 100 kapslí první den a z těch jsem dostal pouze munici, boostery a klíče.

    Děkuji všem :) a přeji vám hodně štěstí a úspěchů. :)
     
  13. Warden

    Warden User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►: Obávám se, že bude lepší, když jim odepíšeš a stručně vysvětlíš, že je po akci a nic nemůžeš zkontrolovat neb již ani nemáš na hlavní stránce odkaz loterie a nebyl tam ani v okamžiku, kdy ti odpovídali. Zkus to.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. Honzin

    Honzin User

    162 kapsli žádná výhra ale gratuluji :)
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ani an podruhý? To se divim. Vždyť u nás ten rozptyl tak velkej nebyl...
     
  17. Punisher, omlouvám se. Warden, to už jsem udělal ráno :D. Dřív, když někdo říkal, že mu pukly iris, Korben se mu podíval na účet a napsal mu, že si tam dal opravovací cpu až po puknutí. Takže by mělo být možné zjistit to samé i s kapslemi, kdy tam byly, nebyly. Na podpoře už to řeším s druhým člověkem, vždy odpovídají až za den, vyhýbavě (mám pocit, že se na můj účet ani nepodívali). Nevím jestli ty pravomoci administrátoři stále mají a není to moc zdlouhavé, opakovaně prosím administrátora, aby se mi na účet podíval a dal mi vědět, jestli jsem kapsle od 19. 11. na účtu měl, nebo ne. Ať mám nějaký důkaz pro podporu. (situaci jsem poprvé hlásil zde #1333 v neděli ráno a žádal jsem o radu, byl jsem odeslán na podporu)
    [​IMG]167106790 cz1
    P.S. Už se začíná mluvit o kompenzaci, tak uvidím...
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Honzin

    Honzin User

    Ani podruhé ale nevadí v pohodě jsme si zahráli a o tom to je ne :)
     
  19. Podpora hry se se mnou velice solidně vyrovnala a doufám, že u další akce Hitac můžu kapsle zase koupit. Ale když si přečtu tohle téma od začátku, tak snad nebyla loterie, která by proběhla bez problémů. Je to škoda, protože sama myšlenka i odměny jsou velice slušné.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kdyby každej nespěchal na odměnu druhej den, možná by tolik chyb nebylo. :)
    Například tvoje chyba se dala hezky vyřešit, kdyby nebylo BP tlačeno do okamžité loterie. Měl bys čas své kapsle ještě uplatnit...