Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Arya ti na to odepsala :
    Čemu z toho jsi konkrétně nerozuměl. Neznalost zákona (v tomto případě FAQu) nikdy neomlouvá. Nejsi dítě.
    P.S. mylný=nepravdivý=lživý , přeber si to jak chceš

    to Karlosray : Hitac se zřejmě bude objevovat náhodně, protože bude se vyskytovat non- stop do konce akce? Pokud se nemýlím.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  2. Akce opět pro mutliklany a jejích diplomacie z enemy klany na mapách.
    Takže za mě palec dolů, udělám denně jen 1 úkol co je ta kapsle zadarmo a tím to končí.
    Minulé jsem měl 100 kapslí, a nic jsem nevyhrál, njn nejsem platič co cpe do hry prachy proto mám smůlu na takové věci abych vyhrál premko atd :) Všem příjemnou zábavu :)
     
  3. chattt

    chattt User

    předminule jsem taky neplatil a vylosoval jsem tuším premko na měsíc ....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Arya

    Arya User

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, úkol na kapsli se určitě vyplatí plnit. Platící, neplatící, na tom nesejde. Inu, nevyhrál jsi minule, třeba vyhraješ tentokrát. :) Nebuď zklamaný.:)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. ja chci premko na 5 let a miliardu urka a plnou vybavu ja chci chci :p:p:p:p
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Arya súhlas. Keď neuspejem počas tejto akcie v novembri 2018, skúsim to opäť o rok.
    - Jedna kapsľa bohato stačí. Čo keď práve tá moja, bude tá víťazná? To nikto z nás nevie.

    P.S.: Nakoľko je to o náhode a o šťastí.
     
    bhagira22 a Y*o*D*i*A*k* tohle ocenili.
  7. Arya

    Arya User

    Y*o*D*i*A*k*, a já chci čokoládový dort. :D

    -baghira2-, příští rok říkáš? A já myslela, že se chystáš skončit, jak jsi psal...Už asi 10x :D:p
    Dobře, že to nevzdáváš. Pokud budeš plnit úkoly, budeš mít kapslí víc. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  8. Nehraji to protože s tím vším okolo celé hry mě hra omrzela to hrát a chodím jen posílat seprom na laser protože nemám náladu hrát.
    Minulé jsem nic nevyhrál, ani předminulé jsem nic nevyhrál a úplně před minulé taky ne můžu mít kapslí kolik chci a stejně nic.
    Navíc akci jste udělaly pro ALL a Multiklany které mají diplomacie s enemy okolo sebe takže celá akce jde do háje.
    Jak jsem napsal za akci dávám mínusove body
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Arya

    Arya User

    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. V faq na hitaca jsem si všiml že v epické misi je napsán spectrum lava , avšak tento rok jsem tam měl Aegis Elite Lava. Možná by to chtělo upravit
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -°kaffee°- - bol som to skontrolovat a v hre pri tej ulohe je skutocne A-Elite. Spravil si tu ulohu, ci skutocne pripisalo ten design a nie je to len chybna informacia?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Čili je tam chyba místo Lava Spectrum padá Lava A-elite... aha.. dobré vedět..

    Děkuji moc.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Obdržel jsi 358.400 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 1.331 bodů za čest.
    Obdržel jsi 625.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 4.608 jedn. uridia.
    Obdržel jsi 15.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 16.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (8).
    Získal(a) jsi 27 Krystal rozvratu.
    Získal(a) jsi 1 Design Legend A-Elite.
    Galaktická brána Hades dokončena.
    Obdržel jsi 14.000.000 bodů zkušenosti.

    Konečne A-elite na agesis legend :D:D:D... z první hades... na ten design jsem čekal rok ...

    Děkuji moc
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Neverili by ste, čoho som bol dnes svedkom na serveri cz2.
    Hitac! Po splnení misie na 2 LD, vraciam sa ako obvykle cez mapu 3-2.
    Akonáhle som na tú mapu skočil: odrazu 4x enemy a hitac si tam vykračuje
    smerom vpravo dole na pravý spodný port. Tak som napísal na chat, čo je to
    na tej 3-2 za neskonalú zvláštnosť. Hitac tu ešte vôbec nevídať.

    Tak som sledoval hitaca a 4x enemy ako preskočili portom na 3-1.
    Bolo to v čase 13:50h dnešného dňa. Asi anomália, ale veľmi neobvyklá.
    Pretože hitac si to namieril proti stene pravého horného okraja, kde aj skončil
    potom, čo sa ho už konečne podarilo zostreliť.
    Asi by prebúral mapu, alebo skončil v radiačke; niečo také sa nevidí každý deň
    na mapách darku. :D:rolleyes:

    P.S.:
    Poprosil by som našich milých moderátorov, ako vysvetlia túto absolútnu neobvyklosť. o_O
     
    Naposledy upraveno: 21/11/18
  16. -baghira2- nic překvapivého, jen další bug v naší super hře :D
     
  17. Arya

    Arya User

    -baghira2-, jen další z několika anomálií, které se ve hře občas vyskytnou.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2- napsal :
    Byl jsi svědkem jedinečného zázraku s názvem '' zmatený HITAC'' který vzniká díky vynalézavým pilotům, kteří si ho posílají na x-1 mapy, aby firma, na které se potom nachází, neměla z Hitaca odměnu na konci.
    Doufám, že jsis splnil svůj sen a vystřelil jsi do přisluhovače i do samotného giganta s názvem HITAC, který je mocnější než bájný Scoll a konečně získal svůj první letošní kóšer los do loterie?
     
    Naposledy upraveno: 23/11/18
  19. Ta loterie je stejnak jeden velký bug. Vyhráli i lidi, co neměli ani jednu kapsli. A už dva roky minimálně se nám k tomu nikdo nevyjádřil. Takhle stačí mít jednu dvě kapsle, nebo žádnou a výhra může přtijít.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.