Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. CrazyLove

    CrazyLove User

    Tak ja som do toho dal 2€, jednu kapsulu na slnečnú a jednu na mesačnú.. A som v kľude, lebo viem že aj tak nič nevyhrám :D Pri takom množstve treba niekoľko stovák, aby bola šanca niečo vyhrať.

    Takže kľud, a čakáme :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. CrazyLove ked si to povieš dopredu, že nič nevyhráš tak...musíš veriť urobil si to rozumne si aspoň raz v každom losovaní tak si do predu nevrav, že nevyhráš
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CrazyLove - nesuhlasim s tym,ze ked ma niekto jednu kapsulu v kazdom zrebovani,tak nema sancu vyhrat.Sanca je vzdy,len vyska sance sa meni,kedze cim viac kapsuli si investoval do zrebovania,tak tym je sanca vyssia,ale ani vtedy hrac nemusi vyhrat,ako je to pri debniach,tak aj tu je to o stasti len ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. DekeL

    DekeL User

    Moze niekto vyhrat dajme tomu 3. A potom aj priklad 5. Cenu?
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    CrazyLove minulú akciu som mal 3 kapsle a vyhral som 100 000 urídia, 2 v mesačnom a 1 v slnečnom, vždy to tak dávam ;)

    DekeL losujú sa kapsle, nie hráči, t.j. teoreticky sa to stať môže.
     
  6. Pre veľkých nedočkavcov, na FB stránke DarkOrbitu sa jeden chalan pýtal kedy sa budú prideľovať ceny, darkorbit odpísal, že s najväčšou pravdepodobnosťou budúci týždeň
     
  7. Tak či onak to dostaneš ak Ťa vylosujú ,tak prečo si nepočkať :)
     
  8. Ja som dal 3 do mesacneho, tak hadam vyhram aspon tych 30 LF4 lvl 16 :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. †°ºHead**Hunterº°† Co víš, i když je to nepravděpodobné, stát se může všechno, tak proč nezkusit štěstí.. :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †°ºHead**Hunterº°† - ak motyka vystreli :D Mna uz vybava ani moc nezaujima,skor tie poukazky a teda ani to mega uridka neznie zle :p
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Nj ja nemám nejak extra šťastie na LF4 tak snáď z 59kapslí aspoń 5-10 padne :-D
     
  12. a mam tky malo jen 44 kapslí :D tk uvidíme
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. náhodu bych sice pochopil, ale jak někdo může 2x po sobě vyhrát 30 lf4 to se mi nějak nezdá :/ , pak mu dali ban tak nevím, já mám 75 kapslí v měsíčním a většinu poctivě vydělaných, tak uvidíme jestli bp něco nadělí.
     
  14. ja hram na Globalna europa 1 a tam je urcite mensia sanca vyhrat ako napr. na cesku lebo tu je viac hracov no ale sanca je vzdy :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Dal som 1 kapsulu do mesačného prevodníku :D dúfam (aj keď šanca je malá) že mi z nej niečo padne :D
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †°ºHead**Hunterº°† - Odkial beries,ze kazdy server ma vlastne zrebovanie?:rolleyes: To by ma dost zaujimalo,kedze toto zrebovanie nie je jednotlivo pre servery.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Punisher: Myslel jsem si, že poukazy se losují jen jednou pro všechny hráče DO, ale předměty do hry pak losují odděleně pro každý server. Nebo se mýlím?

    Edit:

    Již jsem si to našel, ano je to tak. Viz.:

    D: Jsou fondy výher rozděleny mezi jednotlivé servery nebo samostatné pro každý server?
    O
    : Fond výher zahrnující předměty do hry (měsíční převodník) je samostatný pro každý server. Fond výher slunečního převodníku zahrnující počítačové vybavení od společnosti Antec je společný pro všechny hráče hry DarkOrbit.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT - no pozri si najskor komu som odpovedal,hrac tam neuviedol prevodnik,cize mal na mysli oba a to neplati,ze su oba pre jednotlive servery.;) Bol som zvedavy,ze kde sa docital,zeby oba prevodniky mali zrebovanie jednotlivo pre servery.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Punisher,ale on ten hráč psal do kterého převodníku vhodil...přečti si to ještě jednou:)
    P.S. Přehledne se občas každý;-)
     
  20. TRIXT

    TRIXT User

    Ale uvedl, o pár příspěvků výše a ty sám jsi na něj reagoval. ;-) viz.