Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Citacia zmazana
    Upřímně olej je jediné co má v loterei smysl mám vic jak 20mega U vše ostaní je zbytečné :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/9/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odmeny su uz v tejto chvili pripisane vsetkym vyhercom. Kto si nic nenasiel, tak zial nevyhral.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Akce opět pro auta, kolotoče co na to pustí program a ten jim to bude dělat sám :)
     
  4. Loni jsem tuhle hru při týhle akci málem vzdal. Doufám, že letos to bude vypadat jinak..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Hrál jsem 2 hodiny abych to odzkoušel a musím říct že mě to vůbec nějak nezaujalo tento event :)
    Zničit boss (jak zničíte ty malé) nemožné protože na každé mapě pusatka s všema moduly co to dělá vlastně defacto 24/7 piloti.
    cíle nemožné udělat a navíc škoda zdrojů a Hitac se mě nepovedlo ani najít :D a když už jsem ho našel tak kolotoče se u něj točili takže gratulují BP event pro auto piloty. Hrát se to nedá protože se to hnusně a sprostě seká na mapách když je tam kolem 100 auto pilotů
    A navíc každý Hitac jsem dělal a nevyplatilo se mě to jen plýtvaní munice a stejně člověk nic nevyhraje :)
    Ale každého názor co a jak zkuste a uvidíte :)

    Za starých času DO když měl jít event do světa pustil se test server aby se to otestovalo zda se to dá hrát, vlastně každá nová věc se testovala na tomto serveru a poslední rok se ani test server nedává na co.. hodíme kravinu do hry ať se s tím piloti sami poperou jejích názory nikoho nezajímají. :)
     
  6. *brutus*

    *brutus* User

    SlowMode-Skywalker ano kolotoče je opravdu ultrahnus a moc doufám že po téhle akci přijde vlna banů a s ní i odebírání modulů aby si to borci dobře zapamatovali.Testovat tuhle akci by bylo trochu zbytečné protože již byla,ale je pouze upravená a i kdyby se testovala na podstatě věci to stejně nic nezmění
     
  7. A teď si představ že většina těchto kolotoču vyhraje v loterii všechny ceny protože ten event dělají od vidím do nevidím a budou mít třeba i 2.000 losů (jen příklad) možná i víc
     
  8. Tahle akce je teda silné kafe. Malí hitacové se zničit dají, ale s bossem je to už horší - ať jsme to zkoušel na kterékoli mapě, tak pokud se k němu nedostanete do 20 vteřin, tak nemáte šanci ani na výstřel a odměny si tam většinou rozdělilo pár stejných lodí (případy, ke kterým jsem stihnul doletět těsně před zničením bosse).

    O vlastním Hitacovi ani nemluvím - létá kolem něj několik lodí z různých firem, které mezi sebou očividně nemají žádný problém, ale pokud se tam objeví někdo další, tak se na něj všichni vrhnou - i lodě ze stejné firmy (i když s jejich klany nemám war). Ani by mi nevadilo, že Hitaca nezničím, ale díky téhle "okupaci" je skoro nemožné splnit úkoly bitevní permanentky, které se týkají poškození Hitaca.

    Hon za prestiží je velmi otravný - asi je to pro některé lákavé, pokusit se o ty odměny, ale pro ostatní je spíš jen na obtíž, že máme log plný zpráv o získání/objevení titulu či Hitaca. A to není přehnané, protože ty tituly hráči získávají a ztrácí velmi rychle. Ani nevím, jakou mám odměnu za sestřel nebo jestli jsem sebral box a co v něm bylo - místo toho vidím spam o titulech. Ať se to zobrazuje jen v tom okně prestiže, ať to vidí ti, které to zajímá.

    Celá tahle akce hraje do karet kolotočům, protože jak už se píše v postu nade mnou, budou to ve výsledku hlavně oni, kteří z toho budou mít největší prospěch.

    A co se úkolů do permanentky týče - ten nový laser sice vypadá zajímavě, ale jelikož se dá získat jen 1, tak mě to moc neláká si kupovat permanentku (nebo jsem tedy nenašel nikde napsaný způsob, jak jich získat víc, kromě náhody z loterie nebo boxů).
     
    Naposledy upraveno: 17/8/23
  9. *brutus* máš pravdu ;).
    Normální hnus tato akce. Hlavně akce je pro kolotoče. K tomu se nedá vyjadřovat.
    K čemu je taková akce dobrá. Hlavně mě baví jak waraci a spol. klikají mimo mapu. Brutální dmg nastavené. Úplně nesmyslné dmg, kdy ti smažou full loď se štíty.
    Já bych se styděl pustit akci a vysmát se všem ostatním.
    Kde to proboha došlo :(:(.
    Je morální dno tato akce :mad::mad::mad:.
     
  10. mk981

    mk981 User

    na ktorej mape najdem Hitac-Minion 2.0, Hitac-Minion 2.5
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. mk981 jsou součástí Hitaca - na jeho špicích, musí být zničeni dřív než samotný Hitac.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Divíte se, kdo bude mít hodně losů do "loterie". Ať si je mají. I na jeden, z denních úkolů můžeš vyhrát hlavní cenu. Ale ideální by bylo, kdyby byly účty před udělením ceny prověřeny (nereálné). A aby nevyhráli účty, které neměly los. To vše už tady bylo.
    Jednou jsem vyhrál 10-15 LF4 na 16 lvl. Ale to už dnes nic neznamená. Takže to jde, vyhrát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. neneman321

    neneman321 User

    Smutná akce, u Hitac 24/7 pořád ti samí hráči, jen sem tam nakoukl z slabšího účtu včera večer a dnes ráno a pořád ty stejné jména, škoda, byla by to pěkná akce, kdyby BP pobanoval autopiloty nebo je aspoň na konci soutěží vyloučil z losování o ceny, snad jediné pozitivum je že dokud nestřelíš do Hitace nepřijdeš o PVE mód,ale nějak nemám chuť se téhle akce ani účastnit když hlavní ceny vyžerou hráči co u toho ani nesedí. No co udělám pár kol v astrálce kvůli UCB a počkám si na další měsíc a novou akci.
     
    -baghira2- a SlowMode-Skywalker tohle ocenili.
  14. neneman321 no proč tu akci v BP nevypnou. Vždyť to vidí i slepý. Pak že bojujeme, kecy.
    Fakt k ničemu akce, kde 24/7 jsou ti samí. Když k nim přiletíš sundají, protože mají tak nastavený kolotoč na nejvyšší dmg.
    Klikání mimo mapu apod.
    Tohle je přehlídka hnusu co je ve hře. Nefunkční servery a 24/7 všude :mad::mad::mad:.
    Ani je nezajímá názory jiných hráčů.
    Jde tu jen o payment nic víc.
    Akce pro kolotoče.

    Správný název akce je útok kolotočů :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. Tahle akce mně už dlouho nezajímá, vždy jsem udělala jen mise do permanentky co šly. Ale tentokrát ani to dělat nebudu, je to jeden velký hnus. Stejně žádné dobré odměny, a písmenka do loterie? není o co stát, nikdy jsem nic nevyhrála.
    Turci na GE2 vesele kolotočují, tak ať si to blbečci užijí. :D

    Jen mám obavy, že kdo se kolem kolotočů mihne, dostane také ban jako tomu bylo při minulém banování. Kdyby aspoň sami používali bota, ale znám pár, kteří nikdy bota nepoužili, a dostali ban.
     
    Naposledy upraveno: 18/8/23
  16. Jako pardon ale ty cíle znicit tech 1.500 malých nebo kolik to se opravdu nevyplatí :D
    škoda munice a zdrojů na celý tento event :)

    Zapnete to na 2-8 kolotoč co dělá ty npc malé, jdete na 2-7 kolotoč jdete na 2-6 kolotoč a do toho kolotoč co dělá cubu s sundá ho za 1 minutu. na 2-5 nikdo nikde :D ale náhanět se mě je nechce :D staré mapy od 2-1 (teď nevím u EIC jestli to dobře) plno, 2-3 to samé, 2-4 to samé. Hitac nemožné chytit protože než člověk doletí tak je dole... na PVE když jsem hrál tak byli Hitac i na pvp mapách a že jich bylo na jedno PVP byli 3 tyto NPC na dalším zase 3 NPC a na dalším taky 3 a na starých mapách další jeden dalo se to udělat. pamatují si že jsem dělal hitaca celý den sám jak malé tak i velkého což byla větší zábava.
     
  17. *brutus*

    *brutus* User

    SlowMode-Skywalker proč by se to nemělo vyplatit,jobky stejně potřebuješ vystřílet do cílů a těch 1500 malých mám za 2 dny s kámošem hotový taky a rozhodně na to nepotřebuju automat a ještě si u toho zastřílím války které dávám právě kolotoč klanům
     
  18. Tohle je fakt strašná akce :) Hodinu čekám, až se Hitak vyklube někde blízko a pak do něj stihnu vystřelit přesně jednu bránu. Postřílet všechny ty automaty nejde... Samozřejmě se pokusím udělat cíle, ale tohle moc zábava fakt není. Proč třeba ty Hitaky nevyskočí zároveň u všech firem a na všech bojovkách? Kdyby nebyly plný mapy automatů, je to celkem jedno, ala takhle?
     
  19. Proč se ve speciál denních misích akce nezobrazuje na některých účtech mise na brány abg?
    Myslím, že už posledně to tak bylo. To nedokáží ani za rok opravit?
    No jo, to by přece znamenalo pracovat :rolleyes:. Takhle jen vytáhli starou akci a přidali ty šmudlíky na mapy, z kterých nic není a bosse, který ani není v misích v permanentce. Zato je tam třeba vystřílet spoustu Job munice, proboha proč? Kdo jí tolik nemá, tak šup koupit za urko a ještě k tomu 200 000 resp. 140 000 urka za permanentku. Díky nezájem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *brutus*

    *brutus* User

    Irena49•™* jsou mapy kde jsou minobossi lehčí,nestojí tolik munice a ještě z nich poskládáš tajenku stejně jako ze šmudlíků,mimo jiné ty kupuješ munici?:D:D:D,já si pro ní chodím do abg:eek:PS:už si začni vydělávat ve hře,bavit se a přestaň neustále nad něčím fňukat
     
    -baghira2-, Delta-7925H a *SATKO* tohle ocenili.