Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Z této akce jsem dost zklamán. Částečně kvůli její organizaci, částečně kvůli (ne)funkčnosti hry.

    Honba za prestiží mě nijak zvlášť nenadchla, přijde mi to spíš jen jako marný pokus o návrat PvP do této nevyvážené hry. Dvakrát se mi povedlo ten titul získat a vždy to byla náhoda, nebylo to cíleně, a snažit se o některé ty časy, co mají hráči na prvních místech, se vzhledem ke stavu hry ani nebudu pokoušet. Navíc neustálá oznámení o získání titulu hráči zaplňují log. Ani nevím, jestli jsem sebral palladium, cargo, co jsem získal z pirátských beden apod. Bylo by lepší přesunout tyto informace jen do okna prestiž a ať to čtou ti, kteří ten titul aktivně loví.

    Kapsle do loterie aspoň z 1 denního úkolu jsou docela fajn, občas i z tajenky některou získám. Nedělám si nijak velké naděje na loterii, se svými 12 kapslemi mám mizivou šanci. Ale odměny docela fajn, i modul na Citadel+ mi padl.

    Hitac se prakticky nikdy nedá najít včas. A když už se k němu dostanete, je v obležení tolika lodí, že nemáte šanci ani ho nakliknout na střelbu (a povětšinou je to i stejný typ lodí, ze stejného klanu, které se pohybují podezřele za sebou). Minions se ještě dají střílet, možná i do cílů by šly splnit, ale poškození Hitaca jde jen velmi těžko. Navíc o jeho poloze nevím nikdy včas - vždy až když změní mapu. Nebylo by špatné, kdyby na hvězdné mapě svítila nějaká ikonka nebo symbol Hitaca, kde se právě nachází, aby byl snazší ho najít.

    Permanentku nebudu kupovat. Ačkoli mě ten nový laser na zkoušku láká, mám splněno tak málo úkolů, že by mi to vyšlo sotva na ten laser a pak už na nic dalšího. A 200k uridia za jedno dělo opravdu nedám. Nemluvě o tom, že se dá koupit jen jednou, pokud chcete víc, tak hurá pro kreditku.

    Abych to za sebe shrnul jedou větou - nad programem nezvítězíš (ať už jde o vláčky, nebo o nefunkčního klienta)

    Jen doufám, že na říjnovou akci už půjde vše, jak má. Na tu se už těším.
     
    Už_horod a -baghira2- tohle ocenili.
  2. *brutus*

    *brutus* User

    123zelenina tebe možná nenadchla,přiznám se že ani mě ne,vloni jsem tu akci skoro ignoroval,ale letos jsem se do toho zakousnul a mám z toho dobrý pocit 24 cílů,42 kaplí vyměněných a jenom za dnešek nahraných dalších 27 a pokračoval bych kdyby neprudil jeden omezenec,čas na prestiž mám 2 hodiny něco a to nechám střílet peta a chodím kouřit moje hloupost když spadne spojení a přijdu o titul,samozřejmě boj s auty je těžký,ale i tak se dá v té akci udělat slušný výsledek.Hlavu vzhůru a nenech si tu akci teď ani do budoucna znechuťit,věř mi že ji přijdeš na chuť
     
    Naposledy upraveno: 25/8/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *brutus*, asi dost záleží, na kterém serveru hraješ, já na GE5 a věř mi, že je to katastrofa. Cílů mám momentálně 16, a jelikož se zbytek týká poškození Hitaca/Hitac minion, tak se tím už zabývat nebudu (možná zkusím ještě NPC poškození, ale jinak nic). Bylo by mi i jedno, že na Hitacovi jsou vlezení jen vláčky a b0ti, a tedy že nemám šanci vůbec nakliknout přes ty "hráče" nějaký cíl, ale vadí mi hlavně dvě věci:

    1.) Očividné přehlížení b0tů - od začátku akce jsou to pořád jedni a ti samí hráči, pořád členové stejných dvou klanů, které tu nesmím jmenovat, aby mi to nesmazali za obviňování, ale myslím si, že my z GE5 dobře víme, které klany to jsou... systém detekce jim naprosto jednoznačně selhává a nefunguje.

    2.) Nedivil bych se, kdyby servery byly přetížené i kvůli těmto b0tům, kteří se dostanou na server přes pochybné programy třetích stran. Je rozdíl mezi rychlostí normálního, ručně hrajícího hráče, a mezi rychlostí b0tera, jehož program pošle veškeré příkazy extrémně rychle za sebou na server. Pokud se tak děje z velkých skupin hráčů, tak to určitě nějaký vliv mít musí. A jde to i vidět - když se pokusím k Hitacovi přiblížit, tak mi spadnou FPS prakticky na 1 za 8 vteřin.

    Mimochodem - docela tě obdivuji, že se ti povedlo získat tolik kapslí, když se na server nedalo takovou dobu dostat. To jsi musel střílet Hitaca jako divý, aby jsi jich měl tolik, když už se ti povedlo se tam dostat. Doufám jen, že to hraješ čestně :D
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  4. *brutus*

    *brutus* User

    123zelenina takhle nějak jsem cíle nehrotil vloni,tady na ge1 to není o nic lepší spousta turků,špaňelů a frantíků,no můj názor že servery jsou přetížené auty je totožný,protože když se podívám kolik ůčtú se na sociálních sítích prodává a kolik se jich asi tak ve hře dělá nových což vidíme tak není divu,ale s podpory dokola slyším jenom trpělivost nepřetržitě skenujeme:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Elwinek

    Elwinek User

    Nemyslim si ze je to problem botu. A ne nebranim je tim, jen ze pred nekolika lety byly servry plne hracu botka se taky nejaka nasla, ale ikdyz bylo hodne hracu nikdy to tak nelagovalo nebo neblblo. Ja si osobne myslim ze od prodeje BigPointu odeslo hodne lidi z Dev teamu. Drive kdyz to blblo meli to opraveny hned a ted to vypada jak kdyby nevedeli ani co maji delat.

    Jen muj nazor
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Hurá, konečně konec. Snad se teď serverům trochu uleví :)
     
  7. Souhlas, o tom svědčí i to, že když jsem se na nekonečný pokus přihlásil, kolotoče tam byli. Závěr: asi už bez programu nejde hrát, no fuj.

    Hitac skončil, hurá. Ted ještě zítra ty dvě akce a ve čtvrtek se nám uleví, snad.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    už se losovalo?;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Způsobem jako kompenzační boostery, nebo tabulkou jako za žebříčky? Jen mě to zajímá.
     
  11. tak bych měl poděkovat za výhru sice nevím co s tím budu dělat ale i tak děkuju

    08.09.2023 - 04:04 Odměny získané v loterii Hitac: Povolení (5x) (5)
    08.09.2023 - 03:45 Odměny získané v loterii Hitac: Laser Prometheus (10x) (10)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    .t.e.x.e.t., Velká gratulace. Borec no.
    P.S. A to se vyplatí Horste.;)
     
    .t.e.x.e.t. tohle ocenil(a).
  13. Odměny získané v loterii Hitac: Rinusk (5000x) (5.000)
    Jakákoli výhra je výhra :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Elwinek

    Elwinek User

    a ted chcu primou odpoved zadny vykrucovani .. daly se odmeny aji tem co to tocily 24/7? ... a meli kolem 2000 kapsly?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Elwinek já ti tedy přímo odpovím. My nevíme kdo a jaké odměny dostal a pochybuji, že by nám BP takové informace sdělil.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    ;):eek::pTess, A můžete se tedy aspoň zeptat na BP, proč tu akci tak hrdě nazývají ''loterie'', když tak úzkostlivě tají výherce a to opakovaně a dokonce už ani nekontrolují účty po akci a nevylučují hráče z losování kteří dle jejich pravidel nesplňují podmínky pro slosování?
    je to jedna velká taškařice.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN ty kdyby si vyhrál eurojackpot, taky se nebude psát v novinách, že to byl Zohan. Možná proto to nazývají loterie. :D
    Já do vosího hnízda rýpat nehodlám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tak loterie to není, na tu musíš mít licenci, a tu BP nemá, díval jsem se. Je to spíš tombola, jako na plese. A tam první cenu- sele, vyhraje vždycky starostova manželka. Protože starosta je z tomboly vyloučen. To jsou paradoxy.
    Aspoň že členové týmu jsou ze soutěže vyloučeni. A do soutěže nijak nemohou zasahovat.
     
    Naposledy upraveno: 11/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    potesi-))
    08.09.2023 - 03:54 Odměny získané v loterii Hitac: Rinusk (5000x) (5.000)
    08.09.2023 - 03:52 Odměny získané v loterii Hitac: LF-4-HP (10x) (10)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  20. nikdydost

    nikdydost User

    gratuluji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).