DISKUZE: Vesmírný pohár 2018

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Podla vas staci 1 satelit na spaceball lebo chcem mat co najviac skladovych protokolov v petke a zatial davam 2 satelity.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. Marrek

    Marrek User

    Baghira, v prvom rade napíšem že sa nejdem hádať a ani nepotrebujem obhájiť svoju pravdu ani nič podobné, tvoj príklad mi nesedí, práve naopak, v týchto situáciach je možnosť niečo s tým spraviť, ja mam možnosť prispieť BP tým že si občas do hry niečo kúpim, no ak sa mi ich prístup prestane páčiť ja nemusím robiť nič.. a ver že by sa to zmenilo ak by si toto iste povedalo určite % hráčov v hre, nemyslím konkrétne príklad že zrušia misie o deň skôr ale hocičo iné, keď hráči dajú na pripadnú vec zlú odozvu tak s tým budu niečo robiť pretože sa zaujímajú o zisk.. ako každá firma.. Nebudem hovoriť príklad kde bojujem proti nekonečnej sile prírody ale uvediem niečo reálnejšie alebo sa ta skôr niečo spýtam, keby ty si kúpiš niečo čo chceš dajme tomu niečo do auta.. a neni to takŕ ako má byť tak prirodzene sa ideš stažovať, vymeniť tovar, vrátiť peniaze, ak nie tak je to tvoja chyba, no väčšina by chcela to čo kúpila aby aj fungovalo.. a tak by predajca/firma musela opraviť,vymeniť tovar aby to fungovalo tak ako to má.. myslím že si to vieš interpretovať na základe tohoto príkladu aj do hry a k tejto chybe. Presne toto som myslel tým mojím predchádzajúcim príspevkom, aby to za čo si platím fungovalo tak ako sa očakáva.. podla mňa je snáď logické očakávať že misie končia presne tak ako konči event nie o deň skôr.. viac sa k tomuto vracať nebudem.

    Neviem či mi chýba skromnosť skôr sa pozerám na vec inak a očakávam veci také ako byť majú, ak toto pre teba znamená že človek není skromný tak máš pravdu nie som.

    A k tvojej poslednej vete, neviem či si vôbec čítal čo som tí písal alebo si to nepochopil, ale denne misie nemôžeš odkladať na poslednú chvíľu, keďže sú denné.. a rozhodne to moja chyba není :D Ďakujem, ja to tu už uzavieram s tebou, obaja mame iný názor/ pohľad na vec a nik nikoho nepresvedčí o opaku. Takže ďalej nemá cenu sa o tom baviť. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Takže místo odpovědi moderátora nebo admina zde po dvou dnech se dočkám pouze nesmyslného mazání příspěvků zde ve vlákně?
    Opravdu jsme rádi, že vás tu máme. Takže zakoupený booster je mi na nic a nikoho z adminů zde netrápí hlášení bugů a chyb ve hře?
    Hlavně, že tu jste a děláte, že tu nejste.
    Akce super , jen zase konec se prostě nepovedl.
    P.S. A je po akci, tak už tu budete mít klid zase.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN klidni hormon laskavě. Problém s úkoly byl globální, takže samozřejmě byl nahlášen hned a více krajinami. Bohužel jestli jsi si nevšiml, je, respektive byl, víkend, a i když mi tu s vámi dřepíme každý den, tak to bohužel neplatí o veškerém personálu v BP. Takže kromě hlášení jsme na tom dál stejně jako hráči, dokud se BP neozve zpátky, víc informací nebude, a můžeme se tu i na hlavu stavět, jestli to za to stojí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. jaritko

    jaritko User

    Len je zaujímavé, že nefunkčný payment minulú nedeľu opravili docela rýchlo. Nuž je jasné aké sú priority BP.
     
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  6. Zdravím, na FAQ som čítal, že po skončení akcie by mala byť dostupná na použitie SCA munícia, ale v lodi medzi miníciou ju stále nevidím. Sú nejaké informácie kedy ju budem môcť použiť?
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Marvine? Jak se klidní hormon laskavě?
    Já něco nahlásím a dozvím se skoro o půlnoci druhý den, že problém je globální a je nahlášen.
    To je takový problém pro toho, kdo to údajně nahlásil, tak to ihned napsat zde do vlákna a upozornit chat moderátory, ať nepíšou nesmysly do chatu na hře a netvrdí tam neověřené informace?
    Lidé podporují tuto hru a chtějí vědět informace, tak se nedivte, že když je nemají, tak jsou nasssštvaní.

    Vzor příspěvku: Tato chyba byla nahlášena na BP, jelikož je víkend, čekáme na odpověď. Bohužel se nejedná o payment problém, nikdo nám neodpoví.
    Stručné, výstižné a já bych byl spokojen.
     
  8. Marrek

    Marrek User

    Kamarát dostal 12K sepromu, a druhý dostal LF4 keď sa prihlásil, ja som nedostal nič, ide o nejaký druh kompenzácie kvôli spôsobeným problémom s misiami alebo to majú z niečoho iného ? Vďaka.

    Edit: Tak som pozeral lodný denník a mam tam 10K tej futbalovej munície, mám to brat ako kompenzáciu ? Prečo niekto ma seprom niekto muníciu ?

    + Zrejme je to forma kompenzácie, každému sa prípíše odmena ktorú mal dosiahnutú v evente po ukončení.. čo je celkom smutné, pretože keby viem tak by som neresetoval ten progres po dosiahnutí a mal by som zadarmo LF4 hyperplazmu, nie som si istý či to tak, dúfam že to tak není :D
     
    Naposledy upraveno: 16/7/18
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Marrek - každý obdržel takovou odměnu, kterou vyzvedl jako poslední v pokroku.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. 123812

    123812 User

    vzhůrudoboje Já nedostal nic - poslední odměna byla LF4 HP.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. chattt

    chattt User

    já jsem dostal 40 oleje
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. chattt

    chattt User

    Teď to trochu shrnu - nebylo to pro nejsilnější hráče - jen pro ty co tomu věnovali čas - samozřejmě mě sestřelili - nevím kolikrát, ale poslední den jsem měl minimálně 2x chaotický box = nesbíral jsem normální, ale nechal jsem Peta aby mi to sbíral
    - po dobu akce jsem postavil 2 zety - nemám teď premium, takže jsem za Peta dával urko, ale vydělal si na sebe :)
    někde už jsem to psal - aby to mělo logiku, tak by na mapě měli bojovat 3 firmy proti sobě a snažit se dostat míč do své brány, takhle je to pokřivený a jen se čeká, až míč spadne kamkoli, takže z pohledu třetí strany je to "divný" , ale je to tak nastavený a alespoň z mého pohledu mám víc munice.
    (jen poznámka mám war s nejsilnějším a třetím nejsilnějším klanem a nejsem elitní hráč ...)

    pokud toho někdo nevyužil, tak to je každého věc - každý hraje svým způsobem a jen jsem navázal na první příspěvek k tomuto tématu od "poloboha fóra" (nemyslím to zle :) ) - ale určitě se nechcu hádat - ať se vám všem daří hlavně v osobním životě :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    chattt, proč cituješ kdo má jakou hodnost, zde na fóru? To vůbec nehraje roli. Tady by sme si, měli být všetci rovní.
    Vůbec nevidím důvod, to tady citovat.
    - Také není nutné psát dva příspěvky pod sebe, když si rovnou, mohl použít možnost Upravit / Edit.

    Teď k témetu. Dnes na cz1, GE7 a cz3 sem obdržel 12 kilo sepromu; na GE6, cz2 a GE4 40x oleje.
    I když na GE6 mám war s nejsilnějším klanem: HEJA. Měli však smůlu, ani jednou mě počas eventu nechytli. :D


    P.S.: chattt mám Ti psát "pisálek fóra"? Vím, že by se Ti to nelíbilo. Proto Ti to nedělám.
    - Nedělej druhým to co nechceš, aby Ti to; Ti druhí nedělali, zase Tobě. -
     
    Naposledy upraveno: 16/7/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal(a). :
    Zdalipak jsi se už nahlásil na podpoře za zneužívání bugu ve hře? Předce by jsi nechtěl Ti jse obohatiti něčím, co jsi dostal neoprávněně?
    Píši Ti to jako vévoda fóra(zatím). :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Něco nového s tou municí nebo je to globální a je to hlášeno už?
     
    Juráás a *jakub1310* tohle ocenili.
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    Upřímně si říkám, jestli si vážně někteří mysleli že munice z eventu bude dostupná hned minutu po skončení akce? To jaký multiplikátor DMG bude munice mít, záleželo na umístění týmů zúčastněných krajin, a vzhledem k tomu že finále se hrálo včera, moc prostoru na nabouchání hodnot k jednotlivým typům munice nejspíš nebylo. Takže třeba vydržet, munice bude odemčena brzy.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  16. Osobně jsem dostal hned ráno na všech účtech, kde jsem se akce účastnil LF4. S tou municí to asi bude déle trvat.
    16.07.2018 - 07:17[​IMG]Obdržen předmět: Laser - LF-4
    [​IMG]
    16.07.2018 - 07:17[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 16 dny.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. OP psal na discordu, že by munice měla být k dispozici za 1-2 týdny.
     
  18. Marrek

    Marrek User

    Zdravím, je tu niekto kto mal dokončený event a dostal LF4 HP ? Ako kompenzaciu?

    No takže som to odhadol celkom dobre.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  19. 123812

    123812 User

    Já nedostal nic, ani v deníku nic není - mohl by se mi na to mod kouknout? Nebo se nějak vyjádřit, proč nic nemám a ostatní ano? Pohár jsem dodělal celý, poslední odměna LF4 HP.

    Od zítra jsem na dovolené, takže budu reagovat až začátkem srpna.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    _mnemonic_ to není chyba a ani bug, že si dostal 40x olej nalogovaním se na mapu.
    To je odměna za tento event: Vesmírný pohár 2018. Kterou Ti připočetlo až po skončení eventu.

    P.S.:
    Pokud si nahrál od 10 000 po 24 999 bodů, pak si vyhrál 40x olej. Jednou počas akce a jednou po.
    Na tom nic zlého a špatného, opravdu není.
     
    Naposledy upraveno: 17/7/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).