DISKUZE: Vesmírný pohár 2018

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    A toto je jako adminem ověřená informace? Hm , hm, velmi zajímavé info. Ve FAQu k akci nic takového není?:p:D:eek::oops::rolleyes:
     
  2. No já naposledy vyzvedl munici a novou lf-4,ale nedostal jsem nic.:(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Já tedy po dosažení 50.000 bodů dostal na konci lf4-HP a tu novou munici 15.000 CC-C.
    Doložím klidně screenem ze hry.
    V druhém kole jsem to otočil skoro celé,chybělo mi kousek do konce :rolleyes:.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ஃWolffяimusஃ Já taky po 50 000 dostal to co ty, ale dál už jsem z časových důvodů nešel. Zajímalo mě zda si pak dostal i podruhý olej ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Preco dava nova municia typu CC-B a CC-H dmg ako x1 ked to ma davat dmg minimalne ako x4?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pretože mužstvá v skupine B a H vo svetovom šampionáte a vo Vesmírnom pohári 2018 - futbal,
    vypadli ešte pred štvrťfinále. Asi to bude tým. CC-C tam sú francúzi finalisti, tá by mala byť najsilnejšia.
    - Výsledky z majstrovstiev sveta vo futbale 2018, v skratke nepustia.

    CC-D tam sú strieborní chorváti. A CC-G bronzové Belgicko. Stačilo len sledovať MS futbalu 2018
    v TV & vedel by si o tom. Rado sa stalo. Stojí to tiež tu: vesmirny-pohar-2018 pod Munice SCA.

    Cituji:

    Počáteční účinek munice začíná na hodnotě X1 a s každou další fází se v závislosti na výkonu týmu v odpovídajících skupinách zvyšuje.
    • Čtvrtfinále = X4
    • Semifinále = X5
    • 3. místo = X5,5
    • 2. místo = X6
    • Šampion = X6,5
    Násobný efekt platí pouze pro režim PvE, v boji proti hráčům má munice efekt běžné x4 munice.
    Účinnost se zvyšuje postupem JAKÉHOKOLIV týmu v rámci skupiny, avšak k jeho uplatnění dojde pouze jedenkrát za danou fázi
    (například: postoupí-li 2 týmy do čtvrtfinále, konečný výsledek NENÍ = X8).
     
    Naposledy upraveno: 20/7/18
    bhagira22 a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  7. len skoda ze to dava x1 proti hracom aspon municia CC-A
     
    Naposledy upraveno: 20/7/18
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  8. Marrek

    Marrek User

    No jo a ja ako naschval mam 400K tej x1 municie :D ale predajnu cenu to tiež nema až tak zlu :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - problem s municiou bol nahlaseny uz, tak dufajme, ze to opravia a bude sposobovat x4 proti hracom.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. 123812

    123812 User

    Tak jsem zpět z dovolené a stále nevidím odpověď :(

    Proč někteří dostali odměny, kde došli naposledy? 2x?
    Nebo je dostali pouze ti, kteří zapomněli odměnu vybrat?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.